Clicks11K
Maria Dubovska
67
El cid. El cidMore
El cid.

El cid
KUKY1212 shares this
11K
film.

láska ježiša k nám
gelur shares this
11K
Filmy.

Všetko filmy
juliomario40 shares this
11K
EL CID.

PELICULA
Easter Lamb shares this
11K
Bookmarks.

My Bookmarks
Stylita shares this
11K
filmy.

...
hrané filmy v čj a sj
výběr z české a slovenské sekce
Rastislav333 shares this
11K
Hrané 1

dabované aj titulky
Maria Dubovska
konečne niečo normálne z teba vypadlo. o čom možem rozmýšlat. ale ak mám zatnut zuby a má to mat nejaký takýto užitok, aj tak je to len potvrdenie že mám pravdu.Lebo ked zatneš ked ju nemáš, nie je to žiadna zásluha.
Maria Dubovska
No a to je dalšia vec. Ty ma nemožeš presviedčat, že ja mám halucinácie alebo že ta klamem. Ak je to tak, tak si hladaj iných kamarátov bez týchto defektov.Ked niečo poviem tak to platí. Ked o tom pochybuješ, nuž tak sa maj.
5 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
nie my sa hádat nemusíme pokial budeš rešpektovat to, že nemôžeš byt zadobre so mou a zároven s ludmi, ktorí na mna útočia. to nejde dokopy. Aspon nie v rovnakej miere. Na jednu stranu sa musíš priklonit viac.
Maria Dubovska
virtue však hned v úvode to máš. je to o tom jak sa dve krestanské strany v jednom kuse hádali a spoločného nepriatela mali za bránami, čím sa oslabovali.
Maria Dubovska
Čo mám vraviet, to je povinné sa vyjadrit? Proste blahorečia pápeža. Nemyslím, že by som sa mala dostávat do nejakej extázy či už pozitívnej alebo negatívnej.V extáze by som bola, keby blahorečili mna, kedže sa to nedeje, som uplne v klude.
Maria Dubovska
On je vhodný len pre tých čo majú lepru.
Maria Dubovska
hurá a je to celé, na konci je napísané the end