Clicks302
Maja 21
2
Historia zatacza krąg Mamy kolejny dowód na to, że keczup nie pozwoli nam wrócić do normalności, bo skoro zakeczupowani według zapewnień ekspertów nie powinni się bać, a mimo to nadal się boją, …More
Historia zatacza krąg
Mamy kolejny dowód na to, że keczup nie pozwoli nam wrócić do normalności, bo skoro zakeczupowani według zapewnień ekspertów nie powinni się bać, a mimo to nadal się boją, czyli wydziela się u nich kortyzol, co wraz z reakcją ADE czyni ich jeszcze bardziej podatnymi na różne warianty.

Jak niezakeczupowani przeżyli trzy fale bez keczupu to czemu mają się obawiać czwartej?
Zakeczupowani też przeżyli trzy i czemu się zaczepili, a teraz boją czwartej? Korporacyjne media ich tak wystraszyły, że nigdy nie wrócą do normalności, zresztą, oni nigdy nie byli normalni.

Mam w związku z tym, świetny pomysł - lockdown tylko dla zaczepionych. W końcu to oni są najbardziej zestresowani sytuacją.

Chociaż nie, muszę Wam przyznać jako niewyczepiony boję się 4 fali. Nie boję się wirusa, tylko tego co tym idiotom przyjdzie do głów.
Jan Zbigniew wojan
Ta sama nacja - czarnogłowi !
Maja 21
"Przyjrzyj się roli lekarzy w nazistowskich Niemczech, a także temu ilu z nich chętnie uczestniczyło w eugenice i eutanazji w latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku, zdradzając w ten sposób podstawowy filar swojego zawodu „primum non nocere [po pierwsze nie szkodzić]”. Zaczęli od sterylizowania, stopniowo przechodząc do zabijania dorosłych i dzieci, którzy byli umysłowo lub fizycznie …More
"Przyjrzyj się roli lekarzy w nazistowskich Niemczech, a także temu ilu z nich chętnie uczestniczyło w eugenice i eutanazji w latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku, zdradzając w ten sposób podstawowy filar swojego zawodu „primum non nocere [po pierwsze nie szkodzić]”. Zaczęli od sterylizowania, stopniowo przechodząc do zabijania dorosłych i dzieci, którzy byli umysłowo lub fizycznie niepełnosprawni.
W tym filmie zawarty jest wywiad z dr Erichem Haesslerem, który pracował w szpitalu, w którym została zabita pierwsza ofiara programu eutanazji w 1939 roku – zdeformowane dziecko, zamordowane na rozkaz samego Hitlera. : pubmedinfo.org/…lm-nauka-i-swastyka-biologiczni-zolnierze-hitlera/