Clicks131
POHENIX
1

epidemie będą trwały, dopóki moje dzieci nie ujrzą światła Boga w ich sercach. Krzyż wkrótce rozświetli niebo i będzie to ostatni akt miłosierdzia.

JEZUS I MARY MÓWIĄ O KRZYŻU, KTÓRY ZAMIESZCZY SIĘ W NIEBIE OSTRZEŻENIE ŚWIATU
Wtedy znak krzyża będzie widać na niebie
Jezus Wilno 2 sierpnia 1934 r.
Matki Boskiej do Gizella Cardia, lipiec 27 2020
Wilno 2 sierpnia 1934 r. Jezus mówi: ′′ Zanim przyjdę jako sędzia sprawiedliwy, przyjdę pierwszy jako Król Miłosierdzia. Zanim nadejdzie dzień sprawiedliwości, będzie dany ludziom znak w niebiosach tego rodzaju: ′′ Światło w niebiosach zostanie zgasione, a nad całą ziemią zapanuje wielka ciemność. Wtedy znak krzyża będzie widać na niebie, a z otwarć, gdzie przybite były dłonie i stopy Zbawiciela wyjdą wielkie światła, które rozświetlą ziemię na okres czasu. To nastąpi krótko przed ostatnim dniem. ′′ - Pamiętnik św. Faustyny nr 83

KRZYŻ JUŻ WKRÓTCE ROZŚWIECI NIEBO

Matki Boskiej do Gizelli Cardia, 27 lipca 2020 r
Kochane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście w modlitwie i że słuchaliście mojego wołania w waszych sercach. Córeczko, jak pierwszego dnia *, po raz kolejny proszę o otwarcie drzwi i ramion: daj miłość, pewność i siłę dzieciom, które do Ciebie wyślę. Przygotujcie bezpieczne ostoje na nadchodzące czasy ;** trwają prześladowania, zawsze zwracajcie uwagę. Moje dzieci, proszę was o siłę i odwagę; módlcie się za zmarłych, aby byli i będą, epidemie będą trwały, dopóki moje dzieci nie ujrzą światła Boga w ich sercach. Krzyż wkrótce rozświetli niebo i będzie to ostatni akt miłosierdzia. Już niedługo, już niedługo wszystko będzie szybko, tak bardzo, że uwierzysz, że nie możesz już znieść całego tego bólu, ale powierz wszystko swojemu Zbawicielowi, ponieważ On jest gotowy wszystko odnowić, a Twoje życie będzie pojemnikiem radość i miłość. Nie bój się, bo będę u twego boku i wkrótce moje Niepokalane Serce zatriumfuje z Tobą. Twoje całe życie zostanie przekształcone; oto Duch Święty nadal działa. Nie bójcie się - siły i odwagi, dzieci. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.

Św. Faustyna: wezwana do Sądu Boga
′′ Kiedyś zostałem wezwany do osądu Boga. Stałem sam przed Panem. Jezus pojawił się w czasach Jego Pasji. Po chwili jego rany zniknęły z wyjątkiem pięciu, tych w jego rękach, stóp i boku. Nagle dostrzegłem kompletny stan mojej duszy, jak widzi ją Bóg. Widać wyraźnie wszystko, co jest dla Boga niezadowolone. Nie wiedziałam, że nawet najmniejsze występki będą musiały być rozliczone. Co za chwila! Kto może to opisać? Stanąć przed Trzecim Świętym Bogiem! Jezus zapytał mnie, kim jesteś? Odpowiedziałem: ′′ Jestem Twoim sługą, Panie." Jesteś winny jednego dnia ognia w czyśćcu. Chciałem natychmiast rzucić się w płomienie czyśćca, ale Jezus mnie zatrzymał i zapytał: Które wolisz cierpieć teraz na jeden dzień w czyśćcu czy na chwilę na ziemi? Odpowiedziałem: ′′ Jezu, chcę cierpieć w czyśćcu, a chcę cierpieć również największe cierpienia na ziemi, nawet jeśli były to do końca świata." Powiedział Jezus, wystarczy jeden [z dwóch] wrócisz na ziemię, a tam będziesz cierpiał, ale nie na długo; wypełnisz Moją wolę i Moje pragnienia, a wierny sługa Mój pomoże ci w tym. Teraz położ głowę na Mojej łonie, na Mojej sercu i czerp z niej siłę i moc na te cierpienia, ponieważ nigdzie indziej nie znajdziesz ani ulgi, ani pomocy ani pocieszenia. Wiedz, że będziesz miał wiele, wiele do cierpienia, ale niech Cię to nie przeraża; jestem z Tobą." (36)

~ Z Boskiego Miłosierdzia w mojej duszy, Dzienniczek Sr. M. Faustyny Kowalskiej ~
POHENIX
Nie bój się, bo będę u twego boku i wkrótce moje Niepokalane Serce zatriumfuje z Tobą. Twoje całe życie zostanie przekształcone; oto Duch Święty nadal działa. Nie bójcie się - siły i odwagi, dzieci. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.