Clicks927
csk.news
2

“Transgender Biskup” Tvrdí, Že Je Příbuzný Od Sv. Mikuláš z Flüe

Megan Rohrerová, 41, žena ze San Francisca, byla zvolena 8. května za laického biskupa Sierra Pacific Synody z Evangelického Luteránské Církve v America (ELCA).

Stala se tak první "transgender biskupem” mezi hlavními Protestanty. Rohrerová je známa pro homosexuální pouliční aktivismus, kázání a psaní. Laičtí biskupové jsou voleni na šestileté období.

Rohrerová se nejprve objevila jako lesbička na Luteránské vysoké škole v Sioux Falls. Nyní pro sebe používá zájmena "oni" nebo "jim" jako by jí bylo "mnoho" (srov. Marek 5,9).

Tvrdí, že Sv. Mikuláš z Flüe (+1487) - patron Švýcarska, věrný Katolík - je její 16. pradědeček.

ELCA je jednou z vymírajících mainstreamových a pro-potratových skupin v Americe. Když v roce 2009 představila homosexuální manželství, přibližně 700 sborů (500,000 lidí), mezi nimi nejpozornější a nejpřesvědčenější, odešli zatímco ti vlažní zůstali.

Obrázok: Megan Rohrer, © wikicommons, CC BY-SA, #newsDxdvmbpefb

forthetruth333
potom ja som Jurij Gagarin
Agent0
Jsou to chudáci...pokud se člověk začne zajímat o jejich backround tak zjistí, že nepochází z "normálních" rodin... To tyto lidi samozřejmě neospravedlňuje k jejich abnormálnímu "výkřiků", že si pak nechávají dehonestovat své tělo a duch pak neví či je...a tak pořád hledají své uznání, protože sami se sebou se neztotožnili a jsou neustále vnitřně rozpolcovani...je mi lito těch kteří s tím trpí …More
Jsou to chudáci...pokud se člověk začne zajímat o jejich backround tak zjistí, že nepochází z "normálních" rodin... To tyto lidi samozřejmě neospravedlňuje k jejich abnormálnímu "výkřiků", že si pak nechávají dehonestovat své tělo a duch pak neví či je...a tak pořád hledají své uznání, protože sami se sebou se neztotožnili a jsou neustále vnitřně rozpolcovani...je mi lito těch kteří s tím trpí ale nevykrikuji...a budu bojovat proti abnormálnímu vykřikování těch, kteří to prosazují jako normální...