Martina Bohumila Lutherová
VLIV PŘIBLIŽUJÍCÍ SE SOUSTAVY NIBIRU
Terezo K. dej si pozor z ezoteriky jsi jsela
k čarodějnicví.....kolik námahy to stálo
a ndorozumění s SMP- Nech toho včas.
Immaculato Immaculato
Milá paní Martinko, udělala byste lépe,kdybyste raději pomohla dceři s pěti dětmi, na které je sama, tak, jak bylo mezi dřívějšími generacemi samozřejmostí. než, abyste se tady předváděla se svými hloupostmi. A nepředvádějte tady své nízké vědomosti, když ani neumíte vysvětlit pojem ezoterika, ani sama nevíte, co to je, jak můžete někoho nazvat ezoterikem.
Immaculato Immaculato
Gratuluji, že máte větší vědomosti, než: Poradce Asociace politických věd Prince of Songkla University a generální ředitel a zakladatel Nadace Po stopách Jeho Veličenstva krále Thajska, astrofyzikové, astronomové všech vlád. Které naprosto jasně vědí, co se děje, proto nám naši "vládci" mažou chemitralis oblohu. Ale vy si necháte všechno líbit. Jako slepí, hluší a blbí.
3 more comments from Immaculato Immaculato
Immaculato Immaculato
MLUVÍTE O PŘÍCHODU PÁNA JEŽÍŠE, ALE JEHO PŘIJMOUT NECHCETE. KDYŽ PŘICHÁZÍ, ZAVÍRÁTE SI OČI, TI, KTEŘÍ VÁS NA TO UPOZORŇUJÍ, NAZÝVÁTE ČARODĚJNÍKY.
Immaculato Immaculato
Asi znáte špatně P. Kentenicha; znát jeho díla neznamená u nich ustrnout A BÝT HLUCHÝ A SLEPÝ K REALITĚ a k vědě, která nás upozorňuje na objektivní skutečnosti. Hlavně ne, být slepí k Příchodu Pána Ježíše, který se pomalu uskutečňuje a přijde v jeden okamžik -dle Bible sv..
Immaculato Immaculato
Také říkáte paním učitelkám/učitelům ve škole, když učí vaše děti: Merkur, Venuše, Mars, ...aby se vzpamatovali?