ľubica
2460

Riaditeľ Moderny so zhodol s Matovičom: oba priznávajú neúčinnosť vakcín na omikron

Argument pre povinné očkovanie je mŕtvy. Práve ho zabil omikron

(Kit Knightlyová, Off-Guardian) Pred časom usporiadala predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová tlačovú konferenciu, na ktorej obšírne hovorila o svojich „obavách“ z nízkej miery zaočkovanosti EÚ a o tom, ako to najlepšie „napraviť“.
Na otázku o zavedení povinného očkovania povedala: „Je pochopiteľné a vhodné viesť teraz túto diskusiu – ako vieme povzbudiť a potenciálne uvažovať o povinnom očkovaní v Európskej únii. Vyžaduje si to diskusiu, vyžaduje si to spoločný prístup, no je to diskusia, ktorú, podľa mňa, viesť treba.“

K čomu dodala:
„Pred dvomi alebo tromi rokmi by som si nikdy nemyslela, že budeme svedkami toho, čo vidíme práve teraz, že máme túto strašnú pandémiu, že máme vakcíny, ktoré zachraňujú životy, no tie sa nie všade patrične využívajú. A tak sú tieto nesmierne zdravotné náklady.“
Samozrejme, predstava, že národy Európskej únie budú o povinných očkovaniach „diskutovať“, je žart, skôr do nich budú bez ohľadu na ich názor nútené.
Akákoľvek reálna, racionálna debata sa však skončila, keď EÚ aj výrobcovia vakcín pripustili, že vakcíny nefungujú.

Vakcíny proti covidu prenosu infekcie nebránia
Podľa akejkoľvek definície spred roku 2021 „vakcíny“ na covid v skutočnosti vakcínami nie sú. Od začiatku sa bežne pripúšťa, že nezabraňujú tomu, aby ste toto ochorenie dostali a nebránia tomu, aby ste ho šírili.
Každý deň počúvame o nejakej známej osobe či niekom inom, kto bol aj „napriek zaočkovaniu“ pozitívne testovaný.

EÚ už potvrdila, že očkovacie pasy (ktoré, dosť ironicky, plánovali zrejme už „dva alebo tri roky“, napriek tvrdeniu von der Leyenovej, že príchod pandémie nikdy nepredvídali), stratia platnosť do deviatich mesiacov.
Prečo stratia platnosť?
Lebo prestane pôsobiť „ochrana“ údajne poskytovaná vakcínou.
Ako rýchlo prestáva pôsobiť?
To netušia.
Údajné objavenie sa variantu omikron podľa názoru establišmentu situáciu ešte viac zhoršuje. Dalo by sa vlastne tvrdiť, že prvou skutočnou obeťou prepuknutia omikronu bola konzistentnosť naratívu.

Riaditeľ Moderny priznáva neúčinnosť vakcín na omikron
Experti už varujú, že variant omikron môže byť rezistentný voči vakcínam a teraz do tohto refrénu pridal svoj hlas aj generálny riaditeľ Moderny, keď povedal:
„Podľa mňa pôjde o podstatný pokles účinnosti vakcíny. Len neviem, aký veľký, pretože musíme čakať na dáta. No všetci vedci, s ktorými som hovoril, sa vyjadrujú v zmysle, že ´to nebude dobré´.“

Aj keby sa tieto varovania ukázali ako nesprávne a mainstream by sa náhle stiahol a začal hlásiť, že v boji s omikronom fungujú vakcíny „lepšie, než sa čakalo“, je to nepodstatné.
Oni práve priznali, že „vakcíny“ by mohli prestať fungovať vo chvíli, keď sa objaví nová mutácia. A vírusy mutujú často.

Takže oni vedia, že vakcíny príliš nefungujú, vedia, že stratia účinok a vedia, že akákoľvek nová mutácia by ich fungovanie mohla úplne zastaviť.
Jediné, čo nevedia a nepoznajú, sú dlhodobé účinky vakcín, čo je fakt, priznaný samou spoločnosťou Pfizer v jej dodávateľských zmluvách:
„Dlhodobé účinky a účinnosť vakcíny sú v súčasnosti neznáme a vakcína môže mať nepriaznivé účinky, ktoré sú v súčasnosti neznáme.“

A tu je univerzálne vzdanie sa zodpovednosti:
Týmto sa nepriznáva, že Covid-19 je nebezpečný, že pandémia je skutočná alebo nejakým iným spôsobom potvrdzuje naratív. Skôr, a to je dôležité, poukazuje na to, že plán establišmentu na povinné očkovanie nedáva vôbec žiadny zmysel, dokonca ani podľa ich vlastných podmienok.

Súčasný naratív je, že:

1/Vakcíny neposkytujú imunitu, ani nezabraňujú prenosu.

2/Akýkoľvek ich prospešný účinok prestáva pôsobiť, oni nevedia, kedy.

3/Pravdepodobne nechránia pred novými variantmi alebo mutáciami.

4/ Vakcíny majú neznáme dlhodobé vedľajšie účinky.

Nie sú to okrajové predstavy ani nepodložené teórie, ale údajné „fakty“ rozporuplného schizofrenického covidového príbehu.
Držiac sa výhradne a úplne vlastných slov mainstreamu a jeho výrazov, akýkoľvek možný dôvod povinných očkovaní je mŕtvy.
Zabil ho „variant omikron“, aj keby nikdy nezabil nič iné.

Záver

Najnovší vývoj ukazuje, že nezmyselnosť povinného očkovania proti covidu už pochopili aj politici.

Matovič (streda 19.1.2022) vyhlásil, že povinné očkovanie už asi nemá zmysel. Kolíková sa ho zasa úplne vzdať nechce a opäť tliachala niečo o „širokej palete dostupných sankcií“ za nepodrobenie sa. Ona ale mala vždy dlhšie vedenie.

Matovič: Cesta povinného očkovania už asi nejaký zmysel nebude mať - Hlavné správy

Kolíková k trestom, ak by niekto odmietol prípadné povinné očkovanie: Škála sankcií je obrovská

Skôr to bude tak, že tí bystrejší politici si uvedomujú, že v súčasnosti by povinné očkovanie bolo nielen nepriechodné, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by viedlo k občianskym nepokojom.

Uvidíme ešte, ako sa situácia vyvŕbi v Rakúsku, kde ho napriek všetkému chcú stále zaviesť.

Autor: Kit Knightlyová, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Výnimkou z testovania pre očkovaných pácha vláda viaceré trestné činy

Zdravotníci prezrádzajú, prečo radšej prídu o prácu, než by sa dali očkovať

Proroctvo: Používa sa očkovanie ako selekcia budúcich lekárov-vrahov?

Predpoveď pre omikron na rok 2022 a ďalej: Príručka globalistov odkrytá donaha
ľubica
apredsasatoci
Keby len vakcíny. Matovič by nedal ani covid testami svojho psa otestovat.
Pýtam sa: Čo je Slovák pre Matoviča?