Clicks40
lt.news

„Tutti Fratelli“: broliška meilė Vatikane

Kai kardinolas Becciu buvo Sostituto pareigūnas Vatikano valstybės sekretoriate, jis rinko aukas kooperatyvui „Spes“ - Ozieri Caritas (Sassari) padaliniui, kurio savininkas yra jo brolis Tonino Becciu.

Tonino gavo šias sumas:

• 2013 m. rugsėjis: verslo plėtrai ir naujai krosniai - 300 000 EUR.

• 2015 m. sausio mėn.: gaisro padarytai žalai - 300 000 EUR.

• 2018 m. balandžio mėn.: imigrantų priėmimo patalpoms pritaikyti - 100 000 EUR.

Pinigai buvo gaunami iš Italijos vyskupų valstybės pajamų mokesčio dalies ir iš Petro pensio, kurį tiesiogiai kontroliavo Becciu.

Kitas atvejis susijęs su „Angel's srl“ - įmone, priklausančia Mario Becciu, Romos Saleziečių universiteto psichologijos profesoriui ir kardinolo broliui.

Bendrovės tikslas yra susijęs su maisto ir gėrimų sektoriumi. Joje gaminama „Birra [alus] policina“, kurią galima rasti tik kai kuriuose restoranuose ir bažnytinėse įstaigose, kurios ją perka, nurodžius kardinolui Becciu ar jam artimiems žmonėms.

Kai Becciu buvo nuncijus Angoloje (2001-2009) ir Kuboje (2009-2011), jo brolis Francesco Becciu, kuriam priklauso stalių dirbtuvės, įrengė ir modernizavo daugybę tų šalių bažnyčių.

Becciu metų metus buvo pirmasis Bergogilo bendradarbis, kuriuo Pranciškus aklai pasitikėjo ir su kuriuo kasdien susitikinėjo.

Paveiksliukas: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsHlwgnqxzsi