Clicks23
lt.news

Iškrypusi tikrovė: Pranciškus „griežtumą“, „ritualizmą“ vadina iškrypimu

Pranciškus birželio 10 d. auditorijos metu perspėjo grupę seminaristų iš Italijos Markės regiono apie „uždarumą ir griežtumą“, nors jų problema greičiausiai yra priešinga.

"Šiandien griežtumas yra šiek tiek madingas" - jis įsivaizdavo, kai realiame gyvenime Pranciškaus bažnyčia pasižymi atsainumu ir ištvirkimu. Peršokdamas iš vienos mantros į kitą Pranciškus padarė išvadą, kad "griežtumas" yra "klerikalizmo" apraiška ir yra „kunigystės iškrypimas“.

Akivaizdu, kad jis kovojo su savo šešėliu, nes „klerikalizmas“ apibrėžiamas kaip „religinės hierarchijos galios palaikymo ar didinimo politika“, kurią Pranciškus darė nuo pat savo išrinkimo, įvesdamas tironiją Vatikane.

Radęs „griežtą“ seminaristą ar jauną kunigą, tęsė Pranciškus, jis daro išvadą, kad „viduje jam nutinka kažkas blogo“, nes „už kiekvieno rigidiškumo slypi rimta problema, nes rigidiškumui trūksta žmogiškumo“. Vatikane įsikibusi griežta Pranciškaus ideologija rodo, kad tai tiesa.

Pranciškus perėjo prie savo trečiosios mantros: „Tegul malda nebūna ritualizmas“, nes „griežtieji visada atsiduria ritualizme; tebūnie malda asmeninio susitikimo su Dievu proga “. Tai buvo akivaizdi polemika prieš liturgiją, nors liturginis dekadansas, kurį Pranciškus propaguoja tokiais pareiškimais, yra tikras bažnytinio nuosmukio receptas.

84-erių Pranciškus nesugeba suprasti dabartinių dvasinių iššūkių, nes yra įstrigęs šešiasdešimtųjų mentalitete ir sterilioje jėzuitų ideologijoje, kuri pamaldumą ir kontempliaciją pakeičia tarnystingumu ir aklu veiksmu.

#newsDiffbbvxah