Clicks39
lv.news

Sāra: Rietumnieku nolaupītā sinode, kas veidota, lai attīstītu buržuāzisko kristietību

Kas ir pret “pāvestu”, atrodas ārpus baznīcas, portālam Corriere.it (7. oktobris) sacīja 74 gadus vecais kardināls Roberts Sāra.

Viņam katrs pāvests ir sava laika “īstais”, jo dievišķā apdomība “to ļoti labi redz.” Viņš uzsver, ka starp Benediktu XVI un Francisku pastāv “liela harmonija un nepārtrauktība”, “kā katrs ir spējis redzēt šajos gados. ”

Sāra tomēr uztraucas, ka daži rietumnieki nolaupīs notiekošo sinodi, lai “virzītu savus plānus”. Viņš tos sauc par “negodīgu un maldinošu”.

Sinodes izmantošana celibāta atcelšanai un sieviešu un neprofesionālo baznīcas darbinieku ieviešana “būtu necienīgas manipulācijas, negodīga maldināšana, apvainojums Dievam”, viņš skaidro.

Kardināls kritizē to, ka ir priesteri, bīskapi un pat neuzticīgi kardināli [bet nav pāvestu?], kuri “dezorientē kristīgos ticīgos ar savu maldinošo, neskaidro un šķidro valodu.”

Viņam ir šokējoši un “pretīgi”, ka Amazones nabadzīgie tiek “izmantoti kā attaisnojums, lai atbalstītu projektus, kas raksturīgi “buržuāziskajai'' un “pasaulīgajai” kristietībai.”

Sāra atzīst, ka ekoloģija un nabadzība ir svarīgi jautājumi, bet “šāda veida baznīcā nevienam nav interesanti”.

Attēls: Robert Sarah, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsQssngmuirx