Clicks2K
Edward7
29

Polio to choroba wywołana przez człowieka… „Szczepionki” zawierają metale ciężkie wywołujące polio i inne choroby

AIDS celowo dodane do szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Ethan Huff

Popularną odpowiedzią zwolenników szczepień zawsze, gdy wyrażany jest zdrowy sceptycyzm wobec szczepień, jest to, że gdyby nie szczepienie, nadal mielibyśmy do czynienia z epidemiami takich rzeczy jak polio. Ale czy to rzeczywiście prawda? Forrest Marready, autor książki The Moth in the Iron Lung: A Biography of Polio , opowiada o polio zupełnie inną historię, co sugeruje, że nie jest to w rzeczywistości zakaźny wirus, przeciwko któremu można się zaszczepić, ale raczej zestaw objawów spowodowanych przez polio. zanieczyszczenia środowiska. Chociaż w 1789 roku nie było przemysłu farmaceutycznego, o którym można by mówić, ówczesny lekarz Michael Underwood po raz pierwszy zaobserwował to, co określił jako „osłabienie kończyn dolnych” u dzieci – lub co wielu dzisiaj nazywałoby polio. Nie wiedząc, co to było, Underwood przypisał to ząbkowaniu i felernym jelitom.

Kilkadziesiąt lat później sytuacja pogorszyła się, coraz więcej dzieci rozwijało ten dziwny paraliż, zwykle w nogach. Pomimo tego, że wciąż nie wiedzieli, co to jest, lekarze nadali mu nazwę: poliomyelitis, ze słowem polio oznaczającym „szary”, jak w szarej tkance, a rdzeniowym oznaczającym zapalenie rdzenia kręgowego. „Zapalenie poliomyelitis było uszkodzeniem rdzenia kręgowego” – wyjaśnia Maready. „Możesz mieć więcej niż jeden objaw. Ale nie wiedzieli, dlaczego u dzieci to zaczęło się rozwijać, pozornie znikąd”. Późniejsze badania naukowe powiązały arszenik, popularny wówczas składnik medyczny, z paraliżem tylnych nóg. Rtęć, inny powszechny metal stosowany w produktach do ząbkowania dla niemowląt, również był powiązany z chorobą.

Przez większość XIX wieku poliomyelitis pojawiał się tu i tam u dzieci, ale nie było większych epidemii. Następnie, w latach 90. XIX wieku, nagle pojawiły się pierwsze ogniska polio, mniej więcej w tym samym czasie, kiedy wprowadzono nowy pestycyd na bazie arsenianu. Ta mikstura chemiczna, zaprojektowana do zwalczania ćmy cygańskiej, zawierała zarówno ołów, jak i arszenik. Został rozpylony na całym północnym wschodzie tuż przed pierwszymi prawdziwymi epidemiami poliomyelitis w Stanach Zjednoczonych – również, co nie jest zaskakujące, na północnym wschodzie. Nie tylko dzieci, ale także konie, psy, kury, świnie i inne zwierzęta nagle zaczęły mieć podobne objawy i wiele z nich zmarło. Powód? Uszkodzenia ich rdzenia kręgowego spowodowane, jak się domyślacie: poliomyelitis wywołanym metalami ciężkimi.

„Szczepionki” zawierają metale ciężkie wywołujące polio i inne choroby
Należy zauważyć, że polio, zgodnie z definicją współczesnej medycyny, nie zaraża zwierząt. Jak zatem zwierzęta „łapały” go i umierały z niego pod koniec XIX wieku? Odpowiedź brzmi, że poliomyelitis jest chorobą zatrucia metalami, a nie zakaźną chorobą wirusową. Tak jak nie ma czegoś takiego jak wirus „covid”, ponieważ SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany, polio nie zostało i nie może być uznane za konkretną chorobę zakaźną. Żadna z tych dwóch chorób nie spełnia też postulatów Kocha – co oznacza, że nigdy nie były izolowane i nie udowodniono, że istnieją jako zaraźliwe. „postulaty Kocha były pewnymi wytycznymi badawczymi, które zasadniczo przewidywały, że istnieje jeden drobnoustrój wywołujący każdą chorobę” – wyjaśnia Maready.

Fakt, że polio nie jest wirusem, został dodatkowo potwierdzony wiele lat później, kiedy odkryto, że wiele innych czynników oprócz arsenu również powodowało poliomyelitis. Jednym z nich są „szczepionki”, o których wiemy, że zawierają różnego rodzaju wirusy, bakterie i inne toksyczne materiały, które są wstrzykiwane bezpośrednio do organizmu, omijając jego mechanizmy obronne.

Sugeruje to, że pozornie wirusowe choroby są albo wstrzykiwane przez szczepionki, albo są spowodowane zanieczyszczeniem środowiska. Nie ma dowodów sugerujących, że polio lub covid jest zaraźliwym wirusem, który może rozprzestrzeniać się przez usta lub nos przez unoszące się w powietrzu cząstki. Mimo to konsensus medyczny to taki, który stara się klasyfikować te rzeczy jako choroby zakaźne, a nie objawy spowodowane innymi czynnikami. Ta fałszywa teoria zaczęła zyskiwać popularność w XIX wieku i od tego czasu stała się standardem, według którego współczesna medycyna ocenia choroby zakaźne.

Szkoda, że praktyka medyczna poszła tą niewłaściwą ścieżką, ponieważ miliony niepotrzebnie cierpiały, a wielu w rezultacie zmarło. W przypadku polio zawsze istniał jeden wspólny mianownik, który był systematycznie pomijany jako przyczyna, a był nim pestycyd środowiskowy. „Wierzę, że spożyte pestycydy, o których wiadomo, że powodują dysfunkcję błony komórkowej, utworzyły ścieżkę bezpośrednio z jelit do dna rdzenia kręgowego, znajdującą się bezpośrednio za, dla wirusów i bakterii”, mówi Marready, zauważając, że polio prawie zawsze najbardziej dotyczyło to małych dzieci i prawie zawsze w tej samej dolnej części rdzenia kręgowego, tuż za jelitami.

„Dlatego w tym czasie wiele wirusów (poliowirus, wirus Coxsackie, echowirus itp.) zaczęło paraliżować dzieci. To nie była mutacja genetyczna. To nie była poprawa warunków sanitarnych. To była fizyczna zmiana integralności jelit przez pestycydy”. Teza Marready'ego wyjaśnia również, dlaczego starsi ludzie nie są narażeni na polio tak samo jak młodsze dzieci. Wraz z wiekiem, rdzeń kręgowy w stosunku do jelit rozsuwa się, zmniejszając ryzyko zakażenia i zapalenia istoty szarej rdzenia kręgowego. (możesz przeczytać resztę historii na wątku Marready's na Twitterze ). Źródła tego artykułu obejmują: TheReaderApp.com NaturalNews.com

Polio wywołane przez szczepionki „rozprzestrzenia się w Afryce Zachodniej w sposób niekontrolowany...Dr Mogenson i jego zespół odkryli, że dziewczęta zaszczepione szczepionką DTP umierały dziesięciokrotnie częściej niż nieszczepione dzieci. (W Indiach Gates nakazał podanie 50 szczepionek przeciwko polio (zamiast 5) każdemu dziecku przed 5 lat, szczepionka sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000–2017 ...Badanie: Szczepionka Gatesa DTP zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba Szczepionka przeciw polio powpduje polio, a przeciw grypie "covid19"

AIDS celowo dodane do szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Fałszywa epidemia AIDS w latach 80. wyzwoliła światowy strach, strach nie tylko przed fizycznym kontaktem z nieznanymi nam ludźmi, ale także z najbliższymi. Prawdziwym celem tej „epidemii” było zmuszenie nas do życia w strachu. (oprócz zarabiania pieniędzy).
Oficjalny dokument z archiwum Biblioteki Senatu Stanów Zjednoczonych:

Dokument zaświadcza, że wirus AIDS został sztucznie stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych.
Program wykonalności został zakończony w latach 1974-75, a wirus w latach 1974-1979. Szczepionkę przeciw ospie, a prawdziwe z AIDS wstrzyknięto ponad 100 milionom Afrykanów w 1977 roku.
Ponad 2000 białych homoseksualistów (operacja koń trojański) zostało zaszczepionych „zmodyfikowaną” szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w 1978 r. W Centrum Kontroli Chorób Zakaźnych i centrum pobierania krwi w Nowym Jorku.


Rozwój wirusa miał najwyraźniej dwa cele: (1) broń polityczna / etniczna do użycia przeciwko osobom kolorowym oraz (2) programowa redukcja populacji (jak stwierdzono w powyższym dokumencie).
29 lipca 1969 roku, kilka dni po tym, jak Departament Obrony zażądał od Kongresu 10 milionów dolarów na zbadanie „syntetycznego biologicznego patogenu, substancji, która nie istnieje w naturze i przeciwko której , nie jest możliwe, aby rozwinąć naturalną odporność ”, przewodniczący Republikańskiej Grupy Zadaniowej ds. Zasobów Ziemi i Ludności, "Czcigodny" George HW Bush, podkreślił pilną potrzebę przyjęcia środków kontroli populacji w celu „narastający kryzys trzeciego świata”.

Programowanie epidemii AIDS.
W 1972 r. Pod auspicjami Światowej Organizacji Zdrowia wprowadzono program masowych szczepień ludności afrykańskiej
przeciwko ospie prawdziwej . Szczepionkę zakażoną wirusem AIDS podano milionom ubogich i szybko rosnących Czarnych Afrykanów , problem, który niepokoi GHW Busha wraz z innymi członkami elity, Rockefellerami, Klubem Rzymskim i członkami Bilderberg od czasu 1969.

Wirus AIDS został celowo dodany do szczepionki przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.
Badania nad szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B są teraz zamknięte i pod nadzorem Departamentu Sprawiedliwości w Waszyngtonie i nikt nie ma do nich dostępu.
HIV powstał w laboratorium, i rozpowszechniał się przez szczepienia (jak wszystkie choroby autoimmunologiczne, np. autoimmunologiczne zapalenie wątroby jest po szczepionce na żółtaczkę ...)

Andre 'E. Williams;
Nie jestem zszokowany informacjami udostępnionymi w powyższym artykule „Wirus AIDS został stworzony sztucznie. Udokumentowane potwierdzenie ”. Zawsze było zbyt wiele anomalii w sposobie zarażenia się chorobą, a wielu naukowców w późnych latach 80. i 90. twierdziło, że AIDS jest chorobą wymyśloną. Pamiętam film dokumentalny z udziałem Johna Stockwella, byłego pracownika CIA, który przyznał, że CIA jest odpowiedzialna za rozprzestrzenianie chorób na całym świecie. Eksperymenty przeprowadzone na gejach w późnych latach 70. są dobrze znane, a fakt, że 100 milionów Afrykanów zostało zarażonych podczas szczepień, nie kryje . Nie kryje faktu, że celem tej choroby są różne populacje w Stanach Zjednoczonych: czarni Amerykanie, Latynosi itp.Niepokoi mnie to, że ludziom w naszym społeczeństwie brakuje moralnej odwagi, by zmierzyć się z rządem i tymi, którzy utrwalają diaboliczne machinacje i walczą z prawdą. Znani Amerykanie są moralnymi tchórzami. Odmawiają pociągnięcia tych potworów przed oblicze sprawiedliwości.
żródło - counterpsyops.com/…ete-cree-artificiellement-confirmation-documentee/

Ospa prawdziwa
Yahoo News poinformowało w tym tygodniu, że fiolki oznaczone jako „ospa” zostały odkryte w laboratorium firmy Merck, z naruszeniem prawa USA. W kontynentalnych Stanach Zjednoczonych tylko placówka CDC w Atlancie jest upoważniona do przechowywania fiolek na ospę. Co więc Merck — producent szczepionek — robi z fiolkami na ospę? Nie byłbyś szalony, gdybyś przypuszczał, że pracują nad kolejnym wielkim wydaniem broni biologicznej, aby wygenerować kolejną falę zysków ze szczepionek przeciwko ospie.
Ale wypuszczenie ospy przez globalistów przynosi znacznie więcej niż tylko depopulację… Skutkiem celowego uwolnienia ospy (przez szczepionki) przez antyludzkich globalistów byłoby zatuszowanie zgonów spowodowanych szczepionkami, które już zaczynają gwałtownie przyspieszać. Miliony ludzi umrą na całym świecie z powodu szczepionek przeciw covid w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, ponieważ tłumienie odporności, wzmocnienie zależne od przeciwciał i wzrost guzów nowotworowych przyspieszają....
NaturalNews.com

Już od 1764 roku wiadomym bowiem było, że szczepienia sprzyjają rozszerzaniu się epidemii. Ówczesny Autor przeanalizował liczbę zgonów w okresie 38 lat, sprzed daty wprowadzenia szczepień oraz z kolejnych 38 lat po wprowadzeniu szczepień. Okazało się, że liczba zgonów z powodu ospy nie tylko nie zmalała, ale znacząco wzrosła. Wykonano także eksperymenty na zwierzętach, które wykazały całkowitą nieskuteczność szczepień. Stwierdzono wprost: uważanie, że szczepienia zapobiegają epidemii jest tak samo prawdziwe, jak fakt noszenia parasola zapobiegającego opadom deszczu.

Czarna ospa rozprzestrzeniała się w XVIII wieku i na początki XIX wieku tylko i wyłącznie dzięki tzw. medycynie uniwersyteckiej, lansującej szczepienia. Edward Jenner, który jak się to obecnie nagłaśnia, zapoczątkował tę kampanię szczepień, został wyśmiany na konferencji stowarzyszenia lekarskiego Medico Convival, z powodu głoszenia herezji, że dojarki zakażone ospą krową nie chorują na ospę prawdziwą. Obecni na spotkaniu weterynarze podawali setki przykładów, że jest dokładnie odwrotnie i dojarki chorują wielokrotnie ciężej.
Raport z Medical Observer z 1810 roku wymienia 535 przypadków ospy prawdziwej u osób szczepionych, 97 przypadków zgonów i 150 przypadków powikłań po szczepieniach. Podkreślę, że w mieście Leicester, gdzie nie dopuszczono do przymusu szczepień, śmiertelność wynosiła tylko 5%, a tutaj aż 18%.

Kolejny artykuł w Medical Observer z 1817 roku podał, że liczba poszkodowanych w wyniku szczepień, wykonanych przez najzdolniejszych lekarzy, jest niepokojąca wielka.
W następnym roku dr Thomas Brown, lekarz z 30-letnim doświadczeniem podał, że pomimo początkowego entuzjazmu do szczepień, po zaszczepieniu 1200 chorych, stwierdził, że nie może kontynuować tej praktyki, ponieważ zaszczepieni ludzie nadal chorowali na ospę prawdziwą, a nawet umierali po szczepieniach.

Lekarze, czy tzw. oficerowie medyczni prowadzący szczepienia, byli sowicie wynagradzani przez lokalne władze. Mogli zarabiać nawet powyżej 1500 funtów. Przypomnę: E.Jenner kupił sobie tytuł lekarza tylko za 15 funtów. Nie przeszkadza to, było nie było, prof. Bernatowicz, nadal nazywać go lekarzem. Wielka epidemia, która wybuchła w latach 1820 - 1822 na północy i dotarła do miejsca, Jennera wzbudziła wielką wrzawę. Zachorowało bardzo wiele osób, które nie tylko były szczepione, ale przeszły nawet chorobę, zwaną krowianką.

W 1929 roku William Cobbet napisał pamflet na temat porażki szczepień. Cobbet stwierdził wprost, że szczepienia są oszukańczą praktyką medyczną o nieudowodnionym działaniu. „Setki przypadków osób zaszczepionych ospą krowią przez samego Jennera chorowało później na ospę prawdziwą i albo zmarło z jej powodu, albo ledwo uszło z życiem”. Naganiacze szczepionkowi, opłacani przez zachodnie koncerny, skutecznie wymazują te fakty z historii epidemiologii.

Minęło od tego czasu 200 lat i jak widzimy, po ogłoszeniu nagrody przez senatora Kennedy, do dnia dzisiejszego, żaden z tzw. wakcynologów nie umie udowodnić działania szczepionek. Na wszelki przypadek nie prowadzą nawet statystyk powikłań po szczepieniach. Pomimo tego, że wg ustawy sejmowej z 1964 roku Państwowy Zakład Higieny zobowiązany do prowadzenia takich statystyk, do dnia dzisiejszego nie opublikował żadnych danych. Czyli przez pół wieku ignorował ustawę sejmową i żadnych konsekwencji nikt z jego pracowników z tego powodu nie poniósł. A za niewydanie prawidłowego paragonu o wartości 2 złotych każe się wysoką grzywną kioskarkę. To się nazywa państwo prawa.
Chcąc się wyzwolić od obowiązku publikacji, w modyfikacji ustawy O Chorobach Zakaźnych z 2012 roku zastrzeżono sobie utajnienie wszystkich danych. A swoją drogą, bardzo ciekawe jest, dlaczego sanepidy od ok. 2 lat są zarejestrowane w systemie DUNST, czyli dla spółek prywatnych prawa handlowego. I to każdy sanepid oddzielnie, tak jakby to były oddzielne instytucje, a nie jedna centralna. O ile wiem, do dnia dzisiejszego nie opublikowano ustawy o prywatyzacji sanepidów.

W czasach Jennera szczepiono materiałem zakaźnym bezpośrednio od chorego do zdrowego. Kiedy okazało się, że szczepionki tak uzyskiwane nie skutkują, wpadnięto na równie „genialny” pomysł szczepienia bezpośrednio od krowy. Te, mówiąc wprost, idiotyzmy, trwały przez dekady i doprowadzały do kolejnych epidemii. W 1836 roku w Attenborough w stanie Massachusetts dr Joh C.Martin pobrał płyn z krosty mężczyzny, który zmarł na ospę prawdziwą i wszczepił w wymię krowy. Następnie, pobrał powstała ropę i wykorzystał ją do szczepienia ludzi. Wybuchła olbrzymia epidemia ospy prawdziwej, powodując panikę przez wiele miesięcy.

Oprócz licznych raportów o epidemiach poszczepiennych oraz zgonach, lekarze notowali także zgony z innych przyczyn w owym okresie, występujące wkrótce po szczepieniach. Lekarze wielokrotnie opisywali występowanie róży po szczepieniach i zgony z tego powodu. Antybiotyków nie znano. Podobnie rozpoznawano wysiękowe zapalenie opon mózgowych, np. u 22-letniej żony robotnika z Lamberth.

W 1863 roku dr Ricord w czasie wykładu w Akademii Paryskiej stwierdził:
„Pierwotnie odrzucałem myśl, że kiła może być przenoszona przez szczepienia. Ale przemawiają za tym fakty, których zgromadziło się coraz więcej i więcej. Muszę więc przyznać, że istnieje możliwość przenoszenia syfilisu przez szczepienia. Przyznaję to bardzo niechętnie”.
Nie jest to nic nowego. W 100 lat później za pomocą szczepionki przeciwko polio roznoszono rakotwórczego wirusa SV-40. W Polsce tak skażona szczepionka była rozprowadzana do lat 80. Czy ktokolwiek „słyszał” o tym z polskiego podręcznika? A przecież w PZH jest specjalna komórka, badająca rzekomo jakość szczepionek. Przecież nie kto inny, tylko p. prof. Bucholc publicznie deklarowała, że każdy może otrzymać u niej informacje dotyczące jakości szczepionki. Ale po wcześniejszym umówieniu telefonicznym zakazała wpuszczania danej osoby na teren placówki. Ot, taki prywatny folwark za społeczne pieniądze.

Informacje z Bostonu, który gromadził dane epidemiologiczne od 1811 roku, potwierdzają fakt występowania epidemii ospy od 1837 roku. Punkt kulminacyjny wystąpił w 1872 roku. Po 1855 roku występowały kolejne epidemie w latach 1859/60, 1864/65, 1867 oraz najgorsza 1872/73. Była to największa epidemia od czasów wprowadzenia szczepień. Podkreślenia wymaga fakt, że w 1855 roku wprowadzono przymus szczepień. Okazało się, że to prawo, bardzo restrykcyjne, wprowadzające przymus szczepień pod karami, wcale nie odniosło efektu. W rzeczywistości więcej ludzi zmarło w ciągu 20 lat po wprowadzeniu szczepień, aniżeli w ciągu 20 lat przed wprowadzeniem przymusu szczepień. Jak widać, „polscy” eksperci jeszcze nie doczytali o tym.

Nie chcą sie uczyć na błędach innych. Zysk ważniejszy.
W tym samym czasie dr Longstaffe, znany lekarz z EDYNBURGA zauważył, że szczepionkowcy uzyskują dzięki tym zabiegom ogromne dochody. Pieniądze przyznawały nie tylko lokalne samorządy, ale nawet Parlament. Przykładowo w 1850 roku była to kwota 54 727 funtów, w następnym roku już prawie ćwierć miliona funtów. Te olbrzymie jak na owe czasy kwoty, plus stosowany przymus, powodowały prawdziwe epidemie ospy. Uchwały z 1840 i 1853 roku zostały połączone w 1867 roku i nałożono kary na rodziców. Zaowocowało to olbrzymia epidemią w latach 1871/72. Zmarły tysiące ludzi. Jak widzimy, nawet po 100 latach niczego w zakresie szczepień nie zrozumiano i nadal znajdują się zarówno „eksperci”, znachorzy, jak i aktorzy sceny politycznej, którzy własne nieuctwo chcą przykryć i zatuszować ustawami. Wystarczy zapoznać się z gazetowymi przekazami szczepionkowców o konieczności karania rodziców, nieszczepiących swoich dzieci.
dr J. Jaśkowski alexjones.pl/…oski-z-epidemii-poszczepiennej-ospy-w-xix-w-anglii

Schemat jest taki ; AIDS w szczepionce przeciw WZW B. , polio w szczepionce przeciw polio , Covid-19; w szczepione przeciw grypie, a covid-warianty w szczepionce covid-19 ... itd....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


szczepienia oszukańczą praktyką medyczną o nieudowodnionym działaniu.

Setki przypadków osób zaszczepionych ospą krowią przez samego Jennera chorowało później na ospę prawdziwą i albo zmarło z jej powodu, albo ledwo uszło z życiem”.

Naganiacze szczepionkowi, opłacani przez zachodnie koncerny, skutecznie wymazują te fakty z historii epidemiologii.

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
..
.

więcej ludzi zmarło w ciągu 20 lat po wprowadzeniu szczepień, aniżeli w ciągu 20 lat przed wprowadzeniem przymusu szczepień.

.
..
CUDOWNY MEDALIK
STAN ZDROWIA MOJEGO BRATA POGORSZYŁ SIĘ! 😭PRZENIESIONY ZOSTAŁ NA OIOM! 😭 WPROWADZILI GO W STAN ŚPIĄCZKI FARMAKOLOGICZNEJ I PODŁĄCZYLI POD RESPIRATOR! 😭 BŁAGAM O MODLITWĘ! 🙏 🙏 🙏
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 …More
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 zachęciła do podjęcia konkretnych działań dla uniknięcia ciążącej nad nami kary: «Módlcie się coraz więcej. Módlcie się ze Mną, odmawiając Różaniec Święty. Módlcie się i czyńcie pokutę, aby te godziny zostały skrócone i aby możliwie jak najwięcej Moich dzieci osiągnęło wieczne zbawienie. Módlcie się, aby cierpienia przyczyniły się do nawrócenia wszystkich oddalonych od Boga. Módlcie się, abyście nigdy nie zwątpili w miłość Ojca, który zawsze na was patrzy i zajmuje się wami. On posługuje się cierpieniem jako środkiem wyleczenia was z choroby zepsucia, niewierności, buntu, nieczystości i ateizmu. Proszę was obecnie o bardziej intensywną modlitwę... Powiększajcie liczbę waszych Wieczerników modlitwy. Mnóżcie wasze Różańce, odmawiajcie je dobrze i ze Mną. Ofiarowujcie Mi także wasze cierpienie i pokutę... Dzięki temu utworzymy razem wielką sieć miłości, która obejmie i uratuje cały świat.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
olek19801
Więcej info zawarte w książce PANDEMIA KŁAMSTW.' Judy Mikovits wpadła na trop.
Jarujestem
Nie masz pojęcia jak cenne informacje znalazłeś 👏
olek19801 shares this
220
Polio to choroba wywołana przez człowieka… „Szczepionki” zawierają metale ciężkie wywołujące polio i inne choroby
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
olek19801
I czynny opór.
woj_tek shares this
29
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Upadłeś na głowę z tym twoim spamowaniem ??? każdy katolik wie , ma odmawiać ,ale również że różaniec być czynnym obrońca prawdy , wiary , wolności i Tradycji !
Edward7
Izrael ćwiczył dwa tygodnie przed tak zwanym odkryciem wybuchu mutacji Omicron

Izrael symuluje COVID-19 „War Game Omega Exercise” 11 listopada 2021 r.
Dwa tygodnie przed tym, jak ten obecny nowy wariant nagle pojawił się w Afryce i zaczął tworzyć cykl informacyjny, Izrael, który był ludzkim laboratorium Pfizera do testowania zastrzyków COVID, przeprowadził symulację „gier wojennych”, aby …More
Izrael ćwiczył dwa tygodnie przed tak zwanym odkryciem wybuchu mutacji Omicron

Izrael symuluje COVID-19 „War Game Omega Exercise” 11 listopada 2021 r.
Dwa tygodnie przed tym, jak ten obecny nowy wariant nagle pojawił się w Afryce i zaczął tworzyć cykl informacyjny, Izrael, który był ludzkim laboratorium Pfizera do testowania zastrzyków COVID, przeprowadził symulację „gier wojennych”, aby przygotować „śmiertelnie nowy wariant”, który na czas nie został jeszcze nazwany. Nazwali ten przyszły wariant „Omega”, a symulację przeprowadzono 11 listopada 2021 roku . Jerusalem Post donosił :

Dziesiątki najwyższych urzędników wzięło udział w czwartkowych ćwiczeniach wojennych, które premier Naftali Bennett nazwał COVID-19, aby ocenić przygotowanie kraju na kolejną falę pandemii.

„Rozpoczynamy tutaj wydarzenie bez precedensu” – powiedział premier na początku ćwiczeń – „nie tylko w skali izraelskiej, ale i globalnej. Prowadzimy ćwiczenia wojenne, aby przygotować się na nowy wariant, który jeszcze nie istnieje”.

„Ćwiczenia Omega”, jak nazwał je Bennett, odbyły się w formie „gry wojennej”, poinformowało biuro premiera. Bennett regularnie odwołuje się do „szczepu Omega”, kolejnego szkodliwego wariantu COVID-19, który nie został jeszcze odkryty. Gra wojenna to gra umysłu; nie odbywały się żadne ćwiczenia fizyczne.

Bennett powiedział, że Izrael wynurzył się z fali Delta bez blokowania, dowodząc, że „przy odpowiednim zarządzaniu pandemia może zostać pokonana”. (
Pełny artykuł – i podziękowania dla Robin Monotti, Dr Mike Yeadon i Cory Morningstar Telegram Channel za zwrócenie na to uwagi.)

Wszystkie warianty są oszustwami, ponieważ SARS-CoV-2 to oszustwo - PLANDEMIC: pełnometrażowy film wydany online pośród ogromnej opozycji i prób jego cenzury
W wywiadzie z adwokatem Reinerem Fuellmichem w lipcu zeszłego roku wyjaśnił, że nie ma wariantów COVID-19. Wszystkie są symulacjami komputerowymi określonych sekwencji genów. Wydobyliśmy około 19 minut tego wywiadu i jest on na naszym kanale Bitchute . Mniej więcej po 14 minutach tego filmu dr Martin stwierdza:

Nie ma czegoś takiego jak wariant alfa, beta lub gamma delta. Jest to sposób, za pomocą którego desperacko poszukuje się stopnia, w jakim jednostki można zmusić do zaakceptowania czegoś, czego w innym przypadku by nie zaakceptowały.

W żadnym z opublikowanych badań nie było tego, co zostało podobno w wariancie delta, nie obliczono w populacji „ile nie są”, co jest rzeczywistym współczynnikiem replikacji.

Oszacowano, tylko przez symulacje komputerowe.

Nie było możliwości zidentyfikowania jakiejkolwiek klinicznie zmienionej sekwencji genów, która następnie ma kliniczną zmienność.

I to jest cały czas problem. To jest problem sięgający samego początku tego, co jest rzekomo pandemią, polega na tym, że nie mamy żadnych dowodów na to, że zmiana sekwencji genów miała jakiekolwiek znaczenie kliniczne.

Nie było ani jednej publikacji opublikowanej przez nikogo, która faktycznie wykazałaby, że wszystko, co nowe od listopada 2019 r., różni się klinicznie od wszystkiego, co miało miejsce przed listopadem 2019 r.

Problem z 73 patentami, które opisałem, polega na tym, że wszystkie te 73 patenty zawierają coś, co zostało uznane za nowe, odpowiednio w grudniu i styczniu 2019 i 2020 roku.

Tak więc problem polega na tym, że nawet gdybyśmy zaakceptowali istnienie idiopatycznego zapalenia płuc, nawet gdybyśmy zaakceptowali, że są to pewne objawy wywoływane przez patogeny, nie mamy ani jednego opublikowanego materiału dowodowego, który mówi nam, że coś na temat wariantów Sars-CoV-2- że wyróżniają się klinicznie od wszystkiego, co było znane i opublikowane przed listopadem 2019 r. W 73 patentach datowanych na 2008 r.

Nie ma, i zamierzam to powtórzyć, nie ma dowodów na to, że wariant Delta różni się w jakiś sposób od wszystkiego innego GISAID.

To, że teraz szukamy rzeczy, nie oznacza, że jest rzeczą, bo patrzymy na fragmenty rzeczy, a faktem jest, że jeśli wybierzemy jakiś fragment, to mógłbym wymyślić, wiesz, mógłbym przyjść z wariantem „omega” jutro.

Mógłbym wymyślić wariant „omega” i mógłbym powiedzieć, że szukam tej podnici DNA lub RNA, a nawet białka, i mógłbym biegać po całym świecie, mówiąc „oto ... wariant omega!”

Problem polega na tym, że ze względu na naturę sposobu, w jaki obecnie sekwencjonujemy genomy, co w rzeczywistości jest procesem komponowania, w matematyce nazywamy „przeplataniem”, nie mamy żadnego punktu odniesienia, by faktycznie wiedzieć, czy to, na co patrzymy, różni się w rzeczywistości od badania klinicznego lub nawet genomicznego.


więcej - healthimpactnews.com/…imulated-in-israel-weeks-before-it-was-discovered/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...