Edward7
292K
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


szczepienia oszukańczą praktyką medyczną o nieudowodnionym działaniu.

Setki przypadków osób zaszczepionych ospą krowią przez samego Jennera chorowało później na ospę prawdziwą i albo zmarło z jej powodu, albo ledwo uszło z życiem”.

Naganiacze szczepionkowi, opłacani przez zachodnie koncerny, skutecznie wymazują te fakty z historii epidemiologii.

.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
..
.

więcej ludzi zmarło w ciągu 20 lat po wprowadzeniu szczepień, aniżeli w ciągu 20 lat przed wprowadzeniem przymusu szczepień.

.
..
CUDOWNY MEDALIK
STAN ZDROWIA MOJEGO BRATA POGORSZYŁ SIĘ! 😭PRZENIESIONY ZOSTAŁ NA OIOM! 😭 WPROWADZILI GO W STAN ŚPIĄCZKI FARMAKOLOGICZNEJ I PODŁĄCZYLI POD RESPIRATOR! 😭 BŁAGAM O MODLITWĘ! 🙏 🙏 🙏
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 …More
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 zachęciła do podjęcia konkretnych działań dla uniknięcia ciążącej nad nami kary: «Módlcie się coraz więcej. Módlcie się ze Mną, odmawiając Różaniec Święty. Módlcie się i czyńcie pokutę, aby te godziny zostały skrócone i aby możliwie jak najwięcej Moich dzieci osiągnęło wieczne zbawienie. Módlcie się, aby cierpienia przyczyniły się do nawrócenia wszystkich oddalonych od Boga. Módlcie się, abyście nigdy nie zwątpili w miłość Ojca, który zawsze na was patrzy i zajmuje się wami. On posługuje się cierpieniem jako środkiem wyleczenia was z choroby zepsucia, niewierności, buntu, nieczystości i ateizmu. Proszę was obecnie o bardziej intensywną modlitwę... Powiększajcie liczbę waszych Wieczerników modlitwy. Mnóżcie wasze Różańce, odmawiajcie je dobrze i ze Mną. Ofiarowujcie Mi także wasze cierpienie i pokutę... Dzięki temu utworzymy razem wielką sieć miłości, która obejmie i uratuje cały świat.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
olek19801
Więcej info zawarte w książce PANDEMIA KŁAMSTW.' Judy Mikovits wpadła na trop.
Jarujestem
Nie masz pojęcia jak cenne informacje znalazłeś 👏
olek19801 shares this
220
Polio to choroba wywołana przez człowieka… „Szczepionki” zawierają metale ciężkie wywołujące polio i inne choroby
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
olek19801
I czynny opór.
woj_tek shares this
29
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Upadłeś na głowę z tym twoim spamowaniem ??? każdy katolik wie , ma odmawiać ,ale również że różaniec być czynnym obrońca prawdy , wiary , wolności i Tradycji !
Edward7
Izrael ćwiczył dwa tygodnie przed tak zwanym odkryciem wybuchu mutacji Omicron

Izrael symuluje COVID-19 „War Game Omega Exercise” 11 listopada 2021 r.
Dwa tygodnie przed tym, jak ten obecny nowy wariant nagle pojawił się w Afryce i zaczął tworzyć cykl informacyjny, Izrael, który był ludzkim laboratorium Pfizera do testowania zastrzyków COVID, przeprowadził symulację „gier wojennych”, aby …More
Izrael ćwiczył dwa tygodnie przed tak zwanym odkryciem wybuchu mutacji Omicron

Izrael symuluje COVID-19 „War Game Omega Exercise” 11 listopada 2021 r.
Dwa tygodnie przed tym, jak ten obecny nowy wariant nagle pojawił się w Afryce i zaczął tworzyć cykl informacyjny, Izrael, który był ludzkim laboratorium Pfizera do testowania zastrzyków COVID, przeprowadził symulację „gier wojennych”, aby przygotować „śmiertelnie nowy wariant”, który na czas nie został jeszcze nazwany. Nazwali ten przyszły wariant „Omega”, a symulację przeprowadzono 11 listopada 2021 roku . Jerusalem Post donosił :

Dziesiątki najwyższych urzędników wzięło udział w czwartkowych ćwiczeniach wojennych, które premier Naftali Bennett nazwał COVID-19, aby ocenić przygotowanie kraju na kolejną falę pandemii.

„Rozpoczynamy tutaj wydarzenie bez precedensu” – powiedział premier na początku ćwiczeń – „nie tylko w skali izraelskiej, ale i globalnej. Prowadzimy ćwiczenia wojenne, aby przygotować się na nowy wariant, który jeszcze nie istnieje”.

„Ćwiczenia Omega”, jak nazwał je Bennett, odbyły się w formie „gry wojennej”, poinformowało biuro premiera. Bennett regularnie odwołuje się do „szczepu Omega”, kolejnego szkodliwego wariantu COVID-19, który nie został jeszcze odkryty. Gra wojenna to gra umysłu; nie odbywały się żadne ćwiczenia fizyczne.

Bennett powiedział, że Izrael wynurzył się z fali Delta bez blokowania, dowodząc, że „przy odpowiednim zarządzaniu pandemia może zostać pokonana”. (
Pełny artykuł – i podziękowania dla Robin Monotti, Dr Mike Yeadon i Cory Morningstar Telegram Channel za zwrócenie na to uwagi.)

Wszystkie warianty są oszustwami, ponieważ SARS-CoV-2 to oszustwo - PLANDEMIC: pełnometrażowy film wydany online pośród ogromnej opozycji i prób jego cenzury
W wywiadzie z adwokatem Reinerem Fuellmichem w lipcu zeszłego roku wyjaśnił, że nie ma wariantów COVID-19. Wszystkie są symulacjami komputerowymi określonych sekwencji genów. Wydobyliśmy około 19 minut tego wywiadu i jest on na naszym kanale Bitchute . Mniej więcej po 14 minutach tego filmu dr Martin stwierdza:

Nie ma czegoś takiego jak wariant alfa, beta lub gamma delta. Jest to sposób, za pomocą którego desperacko poszukuje się stopnia, w jakim jednostki można zmusić do zaakceptowania czegoś, czego w innym przypadku by nie zaakceptowały.

W żadnym z opublikowanych badań nie było tego, co zostało podobno w wariancie delta, nie obliczono w populacji „ile nie są”, co jest rzeczywistym współczynnikiem replikacji.

Oszacowano, tylko przez symulacje komputerowe.

Nie było możliwości zidentyfikowania jakiejkolwiek klinicznie zmienionej sekwencji genów, która następnie ma kliniczną zmienność.

I to jest cały czas problem. To jest problem sięgający samego początku tego, co jest rzekomo pandemią, polega na tym, że nie mamy żadnych dowodów na to, że zmiana sekwencji genów miała jakiekolwiek znaczenie kliniczne.

Nie było ani jednej publikacji opublikowanej przez nikogo, która faktycznie wykazałaby, że wszystko, co nowe od listopada 2019 r., różni się klinicznie od wszystkiego, co miało miejsce przed listopadem 2019 r.

Problem z 73 patentami, które opisałem, polega na tym, że wszystkie te 73 patenty zawierają coś, co zostało uznane za nowe, odpowiednio w grudniu i styczniu 2019 i 2020 roku.

Tak więc problem polega na tym, że nawet gdybyśmy zaakceptowali istnienie idiopatycznego zapalenia płuc, nawet gdybyśmy zaakceptowali, że są to pewne objawy wywoływane przez patogeny, nie mamy ani jednego opublikowanego materiału dowodowego, który mówi nam, że coś na temat wariantów Sars-CoV-2- że wyróżniają się klinicznie od wszystkiego, co było znane i opublikowane przed listopadem 2019 r. W 73 patentach datowanych na 2008 r.

Nie ma, i zamierzam to powtórzyć, nie ma dowodów na to, że wariant Delta różni się w jakiś sposób od wszystkiego innego GISAID.

To, że teraz szukamy rzeczy, nie oznacza, że jest rzeczą, bo patrzymy na fragmenty rzeczy, a faktem jest, że jeśli wybierzemy jakiś fragment, to mógłbym wymyślić, wiesz, mógłbym przyjść z wariantem „omega” jutro.

Mógłbym wymyślić wariant „omega” i mógłbym powiedzieć, że szukam tej podnici DNA lub RNA, a nawet białka, i mógłbym biegać po całym świecie, mówiąc „oto ... wariant omega!”

Problem polega na tym, że ze względu na naturę sposobu, w jaki obecnie sekwencjonujemy genomy, co w rzeczywistości jest procesem komponowania, w matematyce nazywamy „przeplataniem”, nie mamy żadnego punktu odniesienia, by faktycznie wiedzieć, czy to, na co patrzymy, różni się w rzeczywistości od badania klinicznego lub nawet genomicznego.


więcej - healthimpactnews.com/…imulated-in-israel-weeks-before-it-was-discovered/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Różaniec, Różaniec, Różaniec...