Clicks2.7K
Video- Na margo listu vdp. Štefana Mordela. „Sme v situácii, ani najtvrdší komunizmus nezatváral kostoly, diabol je tu veľmi reálny, cez ľudí okolo nás“ Sme v situácii, ani najtvrdší komunizmus nezat…More
Video- Na margo listu vdp. Štefana Mordela. „Sme v situácii, ani najtvrdší komunizmus nezatváral kostoly, diabol je tu veľmi reálny, cez ľudí okolo nás“
Sme v situácii, ani najtvrdší komunizmus nezatváral kostoly, diabol je tu veľmi reálny, cez ľudí okolo nás.

Takže naozaj prosme Pána, aby sme tak múdro vnímali a potom v sile tohto Evanjelia sa odrazili do živého apoštolátu.
Vieme, že Štefan Mordel, chceme aj poďakovať na tomto mieste, pretože ako mládenec som zažil jeho filmy, ktoré nám bratia saleziáni premietali za tvrdého komunizmu. On to daboval úžasným spôsobom, či Pieseň okolo sveta, či Tomáš Akvinský, či iné kresťanské filmy, ktoré stiahli a nejakým spôsobom tú nahrávku veľmi krásne a silne, jeho dabing mi stále znie v ušiach a ten komunizmus som ľahšie a radostnejšie prežil. Tak, asi toľko to…..

Vdp Štefan Mordel- To naozaj pristúpite

na to, že ďalších 40 dní sa skryjeme pred ľuďmi a nedovolíme im ani účasť na sv. omši, ani návštevu kostola, pretože sa už rozširuje udavačstvo a mediálny lynč na kňazov, ktorí nemajú svedomie takto sa chovať voči veriacim?


alianciazanedelu.sk/archiv/8001

….Už sa tak prezentujú mocní, ochranu zdravia človeka. A duchovné zdravie, ktoré má byť nad hodnotu fyzického zdravia…. Ja som toľkoto z jeho listu, nečítal som celý, lebo sú tam veľmi silné veci. On podčiarkuje, že tie média, dokonca aj kresťanské kŕmia všeličím negatívnym, nie pozitívnym. A strašia smrťou, toto nie je dobré.
A. Čulen
Krátené.
alianciazanedelu.sk/archiv/8025
Ján Ďanovský shares this
2.8K
o. Dušan Mesík cituje z otvoreného listu cirkevného sudcu Doc. ThDr. ICLic. Štefana Mordela, PhD.
Ján Ďanovský
A ktorý kňaz je na videu? Odkiaľ je to kázeň?
ľubica
toto snád nie je normálne! vy ste naivný či štbák?
Ján Ďanovský
A vy ste zas veľmi inteligentná, ako vidím. 🤮
Peter(skala)
Vďaka Bohu, za odvážneho knaza 😇