01:26:31
Clicks821
Maja 21
2
NARODOWA NOWENNA z sanktuarium objawień św. BOBOLI | EWTN Polska „Mogę wiele wyprosić dla Polski, jeśli się do mnie zwrócicie” – powtarza w objawieniach św. Andrzej Bobola, który wielokrotni…More
NARODOWA NOWENNA z sanktuarium objawień św. BOBOLI | EWTN Polska
„Mogę wiele wyprosić dla Polski, jeśli się do mnie zwrócicie” – powtarza w objawieniach św. Andrzej Bobola, który wielokrotnie ocalił naszą Ojczyznę. Wobec pojawiających się zagrożeń politycznych i moralnych, widzimy, jak bardzo potrzebny jest szturm do Nieba za naszą Ojczyznę. Dlatego zapraszamy do łączenia się poprzez naszą telewizję podczas Wielkiej Nowenny Narodowej – odmawianej wraz z Wojownikami Maryi. Wielką Nowennę z sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie transmitujemy codziennie od 22-29 listopada o godz. 16.30 na YTi FB EWTN Polska. Nowennę prowadzi ks. Józef Niżnik, świadek objawień Świętego. A już 30 listopada, w 430. rocznicę urodzin św. Andrzeja Boboli – transmisja uroczystości ku czci św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.
Maja 21
Elkam, zostawię to wszystko. Po wpisaniu nowego hasła ktoś mi tutaj gmera i jak się wyloguję to na amen. Zwróć mi hasło i odczep się. To samo do tommy1. Macie tutaj robotę, to róbcie swoje ale nie utrudniajcie innym.
Maja 21
Nie mogę korzystać z Glorii. Coś/ktoś mnie wyrzuca i wylogowuje. Zgłoś to za mnie. Kimkolwiek jesteś.