Clicks20
lt.news

Vakcinų propaganda: Pranciškus vaidina šokantį oligarchų lokį

Pranciškus gegužės 8 d. nusiuntė vaizdo pranešimą į „Vax Live: The Concert To Reunite The World“ - renginiui, kuris skleidžia „teisingą pasaulinį vakcinų platinimą“.

Iniciatyvą organizuoja oligarchai, tokie kaip Billas ir Melinda Gatesas, ir Italijos ministras pirmininkas Mario Draghi, buvęs „Goldman Sachs“ pirmininko pavaduotojas. Kampanijos pirmininkai yra princas Harry, buvęs karys, ir Meghan Markle, turinti „teatro ir tarptautinių studijų“ laipsnį. Tarp atlikėjų yra buvusi sekso simbolis Jennifer Lopez, aktorius Benas Affleckas, kuriam Lopez buvo viena iš daugelio, ir kitos dekadentiško šou verslo žvaigždutės.

Organizatoriai Pranciškus pasakė, kad reikia „visuotinės galimybės pasinaudoti vakcinomis“ ir „laikinai sustabdyti intelektinės nuosavybės teises“. Realiai oligarchams nerūpi „visuotinė prieiga prie vakcinų“.

Pranciškui pasirodė, kad jis šiame šou yra visiškai ne vietoje. Atitinkamai jis vadino save „senu žmogumi, kuris nešoka ir nedainuoja kaip jūs, bet kuris, jūsų manymu, tiki, kad neteisybė ir blogis nėra nenugalimi“. Tai priklauso ypatingai turtingų veidmainystei, kad šou dalyvaujantys milijonieriai nuoširdžiai su juo sutiks.

#newsDtwazxgneh