Clicks2.6K
pl.news
6

Kardynał razem z policją przeciwko różańcowi

Archidiecezja Toronto nie szczędziła wysiłków, aby przeszkodzić małej grupie katolików w odmawianiu różańca w intencji niezamykania kościołów przez Covid.

VoxCantor.blogspot.com (1 maja) donosi, że grupa ta zaplanowała – nie po raz pierwszy – na 24 kwietnia wiec różańcowy przed kościołem Ojca Pio w Toronto.

Z grzeczności poinformowali o tym proboszcza parafii za pomocą poczty elektronicznej. Zaledwie cztery godziny później, rzecznik prohomoseksualnego torontońskiego kardynała Toma Collinsa odpowiedział, że nie udzielono pozwolenia "na modlitwę na terenie parafii" oraz że jakiekolwiek publiczne zgromadzenia na zewnątrz są zabronione i będą karane grzywną.

Organizator odpowiedział, że ostatni raz pisał do Archidiecezji siedem lat temu, informując o nielegalnym tańcu liturgicznym u Ojca Pio w obecności kardynała Collinsa (poniżej), ale nigdy nie otrzymał odpowiedzi. Dodał, że "dla nas Święta Ofiara Mszy Świętej, jest czymś, o co warto walczyć, tak jak była dla męczenników, którzy nas poprzedzili."

Wygląda na to, że archidiecezja poinformowała policję o "nielegalnym zgromadzeniu". W każdym razie, policyjny wóz stał trzydzieści minut na parkingu naprzeciwko kościoła. Co więcej, kościół był strzeżony przez dwóch panów, z których jeden, ubrany w kurtkę Rycerzy Kolumba, powiedział pani, która zapytała go, gdzie odbywa się różaniec, że powinna odejść.

Ostatecznie grupa modliła się w pobliskim parku, gdzie około dwudziestu szczypiornistów nielegalnie grało w piłkę, jednak policja nie rozwiązała tego zgromadzenia.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsFhlrydxtbp

Augustyn z Hippony
Posoborowie wyzdycha, czy to za sprawa covida, czy to na wlasna prosbe. Zachod po pandemi bedzia jalowoa ziemia bez Boga.
W Polsce za jakies 10 lat bedzie to samo. Ci co zachowaja wiare zostana przy ortodoksji i Tradycji, reszta zniknie.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
To tacy sami duchowni KK-go jak i wszystkie obecne posoborowe" episkopaty świata " !
Synagoga szatana więcej nic !
Weronika....S
Coraz bardziej widoczne jest, że pomiędzy hierarchią mamy wrogów Pana Boga, którzy już się nie ukrywają. Mają bowiem swoje ,,pięć minut,,.
jac505
Jeżeli sam pchał się do władzy biskupiej i kardynalskiej to ma ducha Judasza, który bardzo chciał przystąpić do Jezusa ale nie był powołany. Chodził z Panem Jezusem i innymi Apostołami dla pieniędzy, kariery, władzy szukając własnych wygód. Potem tym Judaszem posłużył się szatan aby pozbyć się Bożego Człowieka, Syna człowieczego. Módlmy się za kapłanów !