pch24.pl

Święty Maksymilian Maria Kolbe - Najwierniejszy Rycerz Niepokalanej! - PCh24.pl

Miał rację Jan Dobraczyński, gdy pisał w Skąpcu Bożym. Rzecz o Ojcu Maksymilianie Maria Kolbe, że wielkość życia założyciela Niepokalanowa nie …
Nieprzejednany Wstecznik
W tym trudnym czasie prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka.
predex
Nie tylko żydzi , i jego wspołbracia nazywali go głupi Mundek, jak myslisz , dlaczego, d0o konca życia mjial procesy za swoje pisemko rycerz niepokalanej.
bielas
Dlaczego żydzi go tak nienawidzili ?
ObjawieniaOlawskie.pl
U czterech polskich mistyków potwierdzono to, że jego ciało nie zostało spalone. To z resztą było powszechnie wiadome, wśród mieszkańców Krakowa, teraz już pewnie nie. W każdym razie, nie tylko w Oławie, ale i w innych miejscach zostało to przez Niebo potwierdzone. Pozostanę przy Oławie:

„Mój synu, przekaż Ludowi Bożemu, że ciało mojego umiłowanego — św. Maksymiliana Marii Kolbego nie zostało …More
U czterech polskich mistyków potwierdzono to, że jego ciało nie zostało spalone. To z resztą było powszechnie wiadome, wśród mieszkańców Krakowa, teraz już pewnie nie. W każdym razie, nie tylko w Oławie, ale i w innych miejscach zostało to przez Niebo potwierdzone. Pozostanę przy Oławie:

„Mój synu, przekaż Ludowi Bożemu, że ciało mojego umiłowanego — św. Maksymiliana Marii Kolbego nie zostało spalone, mimo trzykrotnego wrzucania do pieca krematoryjnego, lecz zostało pochowane w pobliżu krematorium. Ten kapłan był posłany do obozu w Oświęcimiu, aby przygotować współwięźniów na spotkanie z Panem Bogiem na Sądzie Bożym. On konsekrował każdą okruszynę chleba na Ciało Chrystusa i im podawał, przez to zostali zbawieni.
Módlcie się, aby to ciało było odnalezione i złożone w Niepokalanowie. Bo taka była Wola Boga Ojca, aby Jego ciało było zachowane.”
(Matka Boża, 8 XII 1988r.)

„Módlcie się, aby jak najszybciej ciało św. Maksymiliana było odnalezione w Oświęcimiu. Ty wiesz, mój synu, gdzie ono jest, ale to jest wielka tajemnica powierzona tobie. Kiedy przyjdzie czas, pojedziesz tam, przekaże tobie Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża Niepokalana.”
(Matka Boża, 16 VII 1991r.)
wlowoj
Czy o. Kolbe "narzekał" na Żydów? Nie dziwi "zmiękczanie" wizerunku świętego o radykalnych poglądach, a jeśli ktoś chce poznać więcej niż piszą na laurkach może poczytać samego świętego np w pozycji: "Św. Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach. Pisma wybrane." Lewactwo lubi cytować np takie słowa: „żydostwo szkodziło i szkodzi nam na każdym kroku, wżera się jak rak w ciało narodu”. Czy …More
Czy o. Kolbe "narzekał" na Żydów? Nie dziwi "zmiękczanie" wizerunku świętego o radykalnych poglądach, a jeśli ktoś chce poznać więcej niż piszą na laurkach może poczytać samego świętego np w pozycji: "Św. Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach. Pisma wybrane." Lewactwo lubi cytować np takie słowa: „żydostwo szkodziło i szkodzi nam na każdym kroku, wżera się jak rak w ciało narodu”. Czy święty był głupi i nie wiedział co mówi, czy miał rację?
Posoborowe absurdy
Św. Maksymilianie patronie więźniów w Auschwitz módl się za nami, i za Polską, która jest oskarżana o morderstwo Żydów w tzw. "polskich obozach". A właśnie to ty oddałeś życie ratując współwięźnia