JezusMaryja1
Dzieki za bardzo wazny link do strony Tradycji Kosciola swietego.
Tadeusz Kaktus
Karykaturalny falsyfikat Ducha Świętego! swietatradycja.wordpress.com/…/duch-swiety-a-j…
Weronika-S.
To co się stało po dniu 11 III 2020 roku to dokonanie ,,rewolucji wiary,, a zorganizowano tak, aby była wykonana własnymi rękami ludzi Kościoła. Zostało to wcześniej przygotowane na wyznaczony jeden dzień dla całego świata. Koronawirusa jeszcze nie wyodrębniono ani nie opisano, ale dano wirusowi koronę, koronę niby ich zwycięstwa nad światem, osiągniętym jednakże przez wywołaną globalnie panikę …More
To co się stało po dniu 11 III 2020 roku to dokonanie ,,rewolucji wiary,, a zorganizowano tak, aby była wykonana własnymi rękami ludzi Kościoła. Zostało to wcześniej przygotowane na wyznaczony jeden dzień dla całego świata. Koronawirusa jeszcze nie wyodrębniono ani nie opisano, ale dano wirusowi koronę, koronę niby ich zwycięstwa nad światem, osiągniętym jednakże przez wywołaną globalnie panikę strachu.
Takiego zdominowania świadomości ludzi Kościoła przez wrogie siły zewnętrzne nie było nigdy, mimo wielu trudnych okresów.
Weronika-S.
@MementoMori+++ Dziękuje za przekaz. Nie wracam już do tego wyczerpanego jednoznacznie tematu. Rozważania dalsze pozostawiam twojej osobistej refleksji. Serdecznie pozdrawiam.