Anton Čulen
151K

Návšteva pápeža na Slovensku je ohrozená! Nedeľná operácia, ktorú podstúpil, nebola taká bezproblémová, ako sa zdalo

Návšteva pápeža na Slovensku je ohrozená! Nedeľná operácia, ktorú podstúpil, nebola taká bezproblémová, ako sa zdalo.

Luis Badilla, redaktor polooficiálneho vatikánskeho periodika Il Sismografo v stredu uviedol, že zdravotná situácia pápeža Františka je „vážna“ a po návrate z nemocnice „už nikdy nebude ako predtým“.
Badilla vo svojom príspevku na blogu vyhlasuje, že novinári a komentátori nerobia pápežovi nijaké službu, keď bagatelizujú vážnosť jeho choroby, informuje portál Breitbart.

Chorobu mnohí podceňujú
Existuje veľmi významný detail, ktorý mnohí „podceňujú, ignorujú alebo s nimi manipulujú“, píše. Konkrétne to, že „choroba, ktorá postihla pápeža Františka, je ťažká a degeneratívna“ a „môže byť tiež chronická“.

„Svätý Otec sa určite vráti do Vatikánu, aby pokračoval v svojej ceste po stopách Petra, ale už nikdy nebude ako predtým,“ tvrdí Badilla. „Všetky rétoriky týkajúce sa pápeža ako supermana poškodzujú jeho imidž a charizmu.“

Badilla vo svojom príspevku poznamenáva niekoľko podrobností o pápežovej nedávnej chirurgickej operácii pri liečbe jeho divertikulitídy, ktoré vyvolávajú obavy.

Komplikácie pri operácii
Ako citujú početné smerodajné zdroje z tlače, v nedeľu večer pápež podstúpil celkovú anestéziu a boli mu podané silné sedatíva, poznamenáva Badilla. Bol podrobený laparoskopickému chirurgickému zákroku a ihneď potom „otvorenému“ chirurgickému zákroku.

Laparoskopia narazila na „neprekonateľné prekážky“, tvrdí Badilla, a preto sa chirurg a jeho tím rozhodli „prejsť na inú metódu, ktorá umožňuje odstránenie niekoľkých centimetrov hrubého čreva, ktoré sa teraz vyšetrujú dôslednou histologickou kontrolou“.

Cestovné plány môžu byť ohrozené
Vzhľadom na závažnosť chirurgického zákroku, tvrdí Badilla, je pre novinárov kontraproduktívne správať sa, akoby zákrok nebol veľký problém. „Ľudia, ktorí čítajú, počúvajú alebo vidia správy, nie sú hlúpi a dokážu premýšľať a milióny rodín majú podobné skúsenosti so svojimi staršími,“ uvádza.
Podľa Badillu môže zdravotný stav pápeža ovplyvniť budúce cestovné plány a ďalšie udalosti. „Je zrejmé, že František túži ísť v polovici septembra do Budapešti na ukončenie 52. medzinárodného eucharistického kongresu a potom na Slovensko,“ poznamenáva Badilla, „ale dnes nikto nevie, či bude táto púť možná.“

Diana Zaťková
alianciazanedelu.sk/archiv/9364
Sestra hovorí
Chystáte sa niekto? Zatial zo svojho okolia nepoznam ani jedneho katolika ktory by mal zaujem.
fiat33
Bethlehem church catches fire after pope's visit theguardian.com/…hurch-nativity-catches-fire-pope-visit-middle-east
As Pope Lands: Magnitude 6.4 quake strikes Greece, with tremors felt as far as Jordan bellarmineforum.org/…strikes-greece-with-tremors-felt-as-far-as-jordan/More
Bethlehem church catches fire after pope's visit theguardian.com/…hurch-nativity-catches-fire-pope-visit-middle-east

As Pope Lands: Magnitude 6.4 quake strikes Greece, with tremors felt as far as Jordan bellarmineforum.org/…strikes-greece-with-tremors-felt-as-far-as-jordan/
Bratia a sestry
V rámci samostatného vyšetrovania polícia v utorok vyšetrovala pokus o podpaľačstvo v jeruzalemskom kostole Dormition, ku ktorému došlo krátko po tom, čo pápež dokončil omšu v neďalekej hornej miestnosti.
„Niekto vošiel do kostola, zišiel do krypty, vzal knihu, ktorú používajú pútnici, do malej miestnosti vedľa organa a podpálil niekoľko zalesnených krížov,“ uviedol v pondelok neskoro v …More
V rámci samostatného vyšetrovania polícia v utorok vyšetrovala pokus o podpaľačstvo v jeruzalemskom kostole Dormition, ku ktorému došlo krátko po tom, čo pápež dokončil omšu v neďalekej hornej miestnosti.

„Niekto vošiel do kostola, zišiel do krypty, vzal knihu, ktorú používajú pútnici, do malej miestnosti vedľa organa a podpálil niekoľko zalesnených krížov,“ uviedol v pondelok neskoro v pondelok benediktínsky opát Nikodemus Schnabel.
fiat33
aká náhoda
Bratia a sestry
prosím každého modlite sa každý deň aj za Pápeža
ľubica
Kardinál hovorí o novom svetovom poriadku TAKTO BY MAL HOVORIT PAPEŽ!!! AK TAKTO NEHOVORI? NECH OSTANE TAM KDE JE! A NEZNESVACUJE SLOVENSKO!!!
fiat33
myslím, že každý videl obrázok čaputovej pozdrav so skríženými rukami s lajnovou a pod nimi obrázok hitlera s rovnako zloženými rukami. bergoglio má rovnaký pektorál kde je osoba s prekríženými rukami a vtákom padajúcim smerom dole. Duch Svätý sa znázorňuje smerom hore a Pán Ježiš s ovečkou ale nie s prekríženými rukami, nohami každá iným smerom.. Takže budeme sa modliť za jeho dušu, za …More
myslím, že každý videl obrázok čaputovej pozdrav so skríženými rukami s lajnovou a pod nimi obrázok hitlera s rovnako zloženými rukami. bergoglio má rovnaký pektorál kde je osoba s prekríženými rukami a vtákom padajúcim smerom dole. Duch Svätý sa znázorňuje smerom hore a Pán Ježiš s ovečkou ale nie s prekríženými rukami, nohami každá iným smerom.. Takže budeme sa modliť za jeho dušu, za nášho pápeža B16 a jorge nech sa uzdraví a zostane vo vatikáne.

Bergogliov pektorál je veľavravný....

Františkův Pektorální Kříž: Velmi Podivné Rysy
ľubica
hurá! koľkym organizatorom sa ulaví, aj finančne aj materiálne aj osobne..... maju svojich starosti nad hlavu a je leto s burkami a hurikánmi či tornádami.... Slovensko potrebuje peniaze na iné o mnoho doležitejšie veci ako je návšteva rimskeho biskupa B.! Dost doničil RKC ...demolator jeden!
Zuz S
este stale moze prist "komparz"... otazne je, ci by to bol prvy komparz
Peter(skala)
zo skusenosti viem, že ked prichadzaju do cesty rôzne skušky, tak na to, aby sa človek lepšie pripravil, zmenil niečo, čo by malo jeho cestu vylepšiť a potom človek s Božou pomocou dosiahne ciel cesty s požehnaním a úspechom.
...aj tuto cestu vnimam tak, že papežovi prichadzaju do cesty skušky, aby sa lepšie pripravil, niečo zmenil ...
...ako vieme, tak pápež má problem nie len so zdravím ale aj …More
zo skusenosti viem, že ked prichadzaju do cesty rôzne skušky, tak na to, aby sa človek lepšie pripravil, zmenil niečo, čo by malo jeho cestu vylepšiť a potom človek s Božou pomocou dosiahne ciel cesty s požehnaním a úspechom.

...aj tuto cestu vnimam tak, že papežovi prichadzaju do cesty skušky, aby sa lepšie pripravil, niečo zmenil ...

...ako vieme, tak pápež má problem nie len so zdravím ale aj s pohanskými modlami, antikristovým znamením očkovania a to je problém pre jeho cestu a ciel na Slovensko.

Slovensko je zasvätené Sedembolestnej Panny Márie, ale kedže toto zasvätenie mnohí veriaci a zvyšok neveriacich neuskutočnuje, tak stráca ochranu.

Do toho zasahuje civilná vláda, cirkevná a ked by mal aj pápež, ktorí by len podporovali očkovanie, testovanie, či dokonca čipovanie, tak pre Slovensko by to bolo dosť viditelné ako jednak ludia ale aj posvätné objekty by sa stávali miestom pelechu a znesvätenia.

Preto si myslím, že tieto skušky doliehaju na papeža, aby sa očistil, aby niečo zlepšil a zmenil hlavne v spomínaných hriechoch. Môžeme sa za to modliť, za obratenie a možno sa to zmení, ale ak by neprišiel na Slovensko, tak môžeme si domyslieť, v čom bol problem
warez
ja osobne si myslím, že z toho nič nebude.
apredsasatoci
Prajem veľa zdravia svätému otcovi.
Nech sa nám čím prv uzdraví.
Nedaj Bože, aby zomrel. 😭
V tom prípade by bolo absolútne vylúčené, aby bol falošným prorokom.
Pretože falošný prorok musí ísť do ohniveho jazera živý. 🤔
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné,že nieje falošný prorok. Je to iba pápež a nie svätý otec lebo slúži tomuto svetu a je podriadení globalistom,elitám a podporuje rôzne ohavné veci vrátane pachamamy,atď. a aj zároveň podporuje "vakcíny" vraždiace. Je to pápež,ktorý je najviac ovládaný týmto svetom aj diablom a pripravujú cestu antikristovi za verejné ohavné činy a za ťažké hriechy verejné.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keby bol svätý otec tak by konal ako Otec,ktorý je na nebesiach. Boli v minulosti v histórii od kedy Ježiš Kristus prišiel na tento svet pred 2000 rokmi a pred 2 VK papežovia skutočný svätci a tým pádom pravý kresťania a takým sa dobre hovorilo Svätý Otec lebo robili ako Boh kázal a chcel.