Clicks1.5K
m.rekinek
13

Naukowcy opracowują technologię szczepionek w postaci „opłatka”, identycznego z katolickim komunikantem używanym podczas mszy

Polimerowy opłatek, który przypomina hostię podczas katolickiej Mszy św., Mógłby kiedyś posłużyć do dostarczania szczepionek.

Gdyby zaczęto go wykorzystywać jako środek do dostarczania szczepionek przeciwko COVID-19, z pewnością dokonanoby porównań między tym, co zostało opisane jako `` kościół '' COVID, a własnymi obrzędami sakramentalnymi Kościoła katolickiego.

Zespół naukowców z uniwersytetów w Minnesocie i Teksasie opracował polimerowy „opłatek”, który jest uderzająco podobny do komunikantu używanego podczas mszy katolickiej, który, jak przewidują, może stać się szczepionką przyszłości i nawiązuje do ostrzeżeń arcybiskupa Carlo Marii Viganò, który wskazywał na przynależność do COVID jako nową religię.

Deweloperami sześciu człowiek składa się z trzech naukowców z University of Minnesota, dwa z Uniwersytetu w Teksasie, a drugie z Mayo Clinic w Minnesocie. Badanie , opublikowane w recenzowanym czasopiśmie medycznym Journal of Controlled Release , wyjaśniło, że błona znajdująca się na spodzie języka bardzo skutecznie pochłania leki.

Podczas gdy membrana może z łatwością wchłaniać mniejsze cząsteczki, większe cząsteczki stosowane w szczepionkach i eksperymentalnych zastrzykach, takich jak zastrzyk COVID-19 firmy Pfizer, są zbyt duże, aby wejść w ten sposób, a zatem są dostarczane przez igły w ramieniu.

Jednak zespół badawczy uważa, że opłatek zapewni rozwiązanie tego problemu, ponieważ już udowodniono, że opłatek działa z białkami ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV) i został zaprojektowany z myślą o potencjalnej przyszłej szczepionce przeciwko HIV.

Zespół zauważył jednak, że opłatki mogłyby w przyszłości posłużyć do dostarczania szczepionek COVID-19.

Sam wafel składa się głównie z alginianu i karboksymetylocelulozy (CMC). Według doniesień alginian zapewnia, że białka nie rozpadają się, a CMC działa w celu utrzymania płytki połączonej z membraną, aby białka mogły zostać przekazane.

W komunikacie prasowym z University of Minnesota, Chun Wang, jeden z autorów badania i profesor nadzwyczajny w College of Science and Engineering na uniwersytecie, wyraził nadzieję, że technologia może zrewolucjonizować przyszłość szczepionek.

„To tylko mały krok w tej długiej podróży” - powiedział Wang. „Jeśli będziemy kontynuować tę linię pracy, może to doprowadzić nas do punktu, w którym będziemy mieli szczepionki - mogą być oparte na DNA, RNA, białkach - które można przechowywać bez chłodzenia i łatwo dostarczane pod język w miejscu podjęzykowym. ”

„Będą szybko rozpowszechniane na całym świecie, ponieważ nie polegają na określonym sprzęcie, konserwacji i tym wszystkim. Będzie to szczególnie dobre w regionach świata o niskich zasobach, nawet w Ameryce - na obszarach wiejskich, które nie mają pewnych niezbędnych obiektów i infrastruktury. ”

Katolicy komentując opłatek zwrócili uwagę na oczywiste i uderzające podobieństwo do hostii używanej podczas każdej katolickiej Mszy, która po słowach Konsekracji staje się Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem Chrystusa. W rzeczywistości opłatek opracowany przez zespół naukowców wydaje się fizycznie prawie identyczny z opłatkiem używanym podczas mszy.

Gdyby zaczęto go wykorzystywać jako środek do dostarczania szczepionek przeciwko COVID-19, z pewnością dokonano by porównań między tym, co zostało opisane jako „kościół” COVID, a własnymi obrzędami sakramentalnymi Kościoła katolickiego.

Rzeczywiście, w styczniu arcybiskup Viganò, były nuncjusz papieski w Stanach Zjednoczonych, opisał globalne przestrzeganie autorytarnych środków COVID jako zbliżone do obrzędów religijnych. W świetle przyjęcia przez papieża Franciszka zastrzyków skażonych aborcją i późniejszego nakazu, aby każdy musiał wziąć zastrzyk, arcybiskup Viganò napisał:

„Posępna sala audiencyjna Pawła VI została emblematycznie wybrana na świątynię, w której odprawia się ten nowy rytuał sanitarny, odprawiany przez duchownych religii Covid w celu zapewnienia z pewnością nie zbawienia dusz, ale raczej złudnej obietnicy zdrowia dla Ciało."

Rzeczywiście, kilka tygodni wcześniej arcybiskup Viganò opisał środki dotyczące COVID-19 jako część „pseudo-zdrowotnego reżimu” rządzonego przez ludzi zarówno w Kościele, jak i poza nim, którzy byli „ludźmi zepsutymi w duszy i sprzedanymi szatanowi”.

„Grzmili do nas, używając tajemnych słów, takich jak„ dystans społeczny ”i„ spotkania ”w niekończącej się serii groteskowych sprzeczności, absurdalnych alarmów, apokaliptycznych zagrożeń, przykazań społecznych i ceremonii zdrowotnych, które zastąpiły obrzędy religijne” - napisał, kiedy podsumowujące rok 2020.

Arcybiskup był wspierany przez Ettore Gotti Tedeschi, demaskatora watykańskiego i byłego szefa banku watykańskiego. Gotti Tedeschi mówił o sposobie, w jaki społeczeństwo zwróciło się do szczepionek przeciwko COVID, jakby do nowej formy religii:

„Pozornym rezultatem wydaje się być nowa forma scjentyzmu, reinkarnowana w celu rozwiązania problemu COVID ze szczepionkami, które mają być akceptowane fideistycznie (ze ślepą wiarą) i być może nominowanie siebie na nowy autorytet moralny tego wieku, który wymaga aktu wiara w religię współczesną, naukową ”.

lifesitenews.com/…wafer-form-identical-to-catholic-host-used-at-mass
Augustyn z Hippony
Szatan malpuje Pana Boga...
V.R.S.
Antysakrament.
MementoMori+++ shares this
1.5K
Naukowcy się silą w ambicjach aby zniszczyć Kościół katolicki poprzez stworzenie szczepionek na podobieństwo postaci materialnej hostii...
MementoMori+++
Uderzająco szatańskie działanie, świetnie to odzwierciedla szatańską taktykę który małpuje Boga, małpował Mojżesza (3 znaki wykonywania cudów). Ludzie służący szatanowi wszystko robią aby Kościół zniszczyć. Zapewne u wiernych ta wiadomość sprawi że z większą obawą będą przystępowali do Komunii świętej, będą mieli obawy czy jeżeli klękają to czy przed Bogiem, czy szczepionką stworzoną przez ludzi …More
Uderzająco szatańskie działanie, świetnie to odzwierciedla szatańską taktykę który małpuje Boga, małpował Mojżesza (3 znaki wykonywania cudów). Ludzie służący szatanowi wszystko robią aby Kościół zniszczyć. Zapewne u wiernych ta wiadomość sprawi że z większą obawą będą przystępowali do Komunii świętej, będą mieli obawy czy jeżeli klękają to czy przed Bogiem, czy szczepionką stworzoną przez ludzi na podobieństwo hostii... A wyznawcy kowidianizmu za pewne rzucą się tłumnie do kościołów jak tylko fałszywe hostie zaczną wprowadzać. A zapewne już pewnie są hierarchowie którzy się doczekać nie mogą. Spełnią się marzenia tych hierarchów z episkopatu którzy atakowali ks. prof Tadeusza Guza za to że mówił że Hostia nie zaraża. Diabeł spełnił ich zachciankę dorobił hostię do ich myślenia, teraz będą mówili że hostia nie zaraża ale szczepi... Koniec świata co się wyrabia na tym świecie...