Clicks993
Anton Čulen
8

Protesty proti zámernému útlaku. Vlády vyhlasujú protikatolícky totalitarizmus a po zmarenej Veľkej noci chcú podobným spôsobom zamedziť náboženskú oslavu Vianoc

Protesty proti zámernému útlaku. Vlády vyhlasujú protikatolícky totalitarizmus a po zmarenej Veľkej noci chcú podobným spôsobom zamedziť náboženskú oslavu Vianoc.
Vo Francúzsku, Írsku a Anglicku odmietajú biskupi a veriaci vládne rozhodnutie o obmedzení bohoslužieb.
V celej Európe sa systematicky likviduje sloboda náboženského kultu.

Vlády vyhlasujú protikatolícky totalitarizmus a po zmarenej Veľkej noci chcú podobným spôsobom zamedziť náboženskú oslavu Vianoc. V celej Európe sa systematicky likviduje sloboda náboženského kultu.

Proti vládnemu dekrétu vo Francúzsku bolo už vznesených 57 protestov pre zneužívanie štátnej moci. Slávenie bohoslužieb je pre veriacich životnou záležitosťou, pretože znamená osobné stretnutie s Pánom a s ďalšími spolubratmi vo viere. Od začiatku existencie cirkvi platilo a platí: Sine Dominica non possumus vivere (Nemôžeme žiť bez nedele).

V Anglicku odovzdali biskupi predsedovi vlády list, v ktorom uvádzajú, že neexistuje žiadny podklad o tom, že miesta náboženského kultu ohrozujú zdravie ľudu viac než veľké obchody. Patrick Vallance, vedecký poradca vlády, pripúšťa, že vedci, ktorí pracujú v oblasti pandémie, nemajú žiadne doklady, že by kultové miesta predstavovali vážne ohrozenie pre všeobecné zdravie.

Theresa May v ostrej kritike vytýkala vláde, že jej súčasný postup predstavuje ten najnebezpečnejší precedens, ktorý je možné v budúcnosti kdekoľvek použiť proti náboženskému kultu, ktorý tvorí jeden zo základov dejín anglického národa. Írsky prímas Eamon Martin vyzval katolíkov, aby vyjadrovali vláde svoju bolesť nad odlúčením od bohoslužby svätej omše a sviatostí. »Žiadny virtuálny prenos nemôže nahradiť osobné fyzické stretnutie so Spasiteľom«.

Nuova Bussoa Quotidiana
alianciazanedelu.sk/archiv/7493
Libor Halik
"V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel poznať 3. fatimské tajomstvo. Veľmi zdôrazňoval, aby sa plnili požiadavky Panny Márie a preriekol sa-povedal, že v posolstve sa slovo Rusko vyskytuje 22x a keď sa to nevymodlí, Rusi so svojim komunizmom zničia veľa krajín. A vedel, že pred príchodom antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kres…More
"V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel poznať 3. fatimské tajomstvo. Veľmi zdôrazňoval, aby sa plnili požiadavky Panny Márie a preriekol sa-povedal, že v posolstve sa slovo Rusko vyskytuje 22x a keď sa to nevymodlí, Rusi so svojim komunizmom zničia veľa krajín. A vedel, že pred príchodom antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kresťanov, ešte pred čipovaním. Na Slovensku viac ako v iných štátoch."
dyk
Roberto 55
Vyzera to tak, ze sa budu snazit "zrusit" aj vianoce...
johanika
Asi bude musieť nastať očista vo vnútri cirkvi. Tu už nejde o učenie Boha, tu ide o slepú poslušnosť bez uvažovania. Veď každý normálny človek vie, akú kvalitu antigénové testy

STANDARD Q COVID-19 Ag použité na Slovensku majú, pri akej teplote sa má testovať, aké nebezpečné je nahromadiť ľudí na jedno miesto v daždi a zime, neviete, aké inkognito vám zasahuje do organizmu...a kňazi ešte …More
Asi bude musieť nastať očista vo vnútri cirkvi. Tu už nejde o učenie Boha, tu ide o slepú poslušnosť bez uvažovania. Veď každý normálny človek vie, akú kvalitu antigénové testy

STANDARD Q COVID-19 Ag použité na Slovensku majú, pri akej teplote sa má testovať, aké nebezpečné je nahromadiť ľudí na jedno miesto v daždi a zime, neviete, aké inkognito vám zasahuje do organizmu...a kňazi ešte vyzývajú ľudí na toto čudesné divadlo.
To, aby sa starali o presadzovanie slávenia sv. omší, to nie - veď stačí 6 otestovaných na sv. omši v obrovskom kostole, ale budú nás nútiť na testy a sami testovať ľudí.......(?) (kňaz Šúrovce).
dyk
Výstraha, predpovvedaná v Garabandale, príde v čase, keď Cirkev bude na kolenách a nebude môcť vykonávať svoje poslanie. Nevedel som si predstaviť, ako sa to môže stať. A aha ho. Celkom jednoduché. Zakážu kvôli corone bohoslužby a styk s kňazom, aby sa corona nešírila. Celkom geniálne.
Hermenegild
Kto sa nebude testovať pred sv. omšou, neskoršie nebude vakcinovaný, pre neho začalo 3,5 roka zrušenia najsvätejšej obety. Je to skutočne diabolské a naši biskupi to nevidia, nedaj Bože, aby pristúpili na testovanie pred sv. omšami namiesto ruženca. To je koniec ich viery, že Boh je všemohúci a uzdraví aj chorého a ten vyjde uzdravený, ak sa ho dotkol Ježiš. Nech biskupi žiadajú štatistiku, …More
Kto sa nebude testovať pred sv. omšou, neskoršie nebude vakcinovaný, pre neho začalo 3,5 roka zrušenia najsvätejšej obety. Je to skutočne diabolské a naši biskupi to nevidia, nedaj Bože, aby pristúpili na testovanie pred sv. omšami namiesto ruženca. To je koniec ich viery, že Boh je všemohúci a uzdraví aj chorého a ten vyjde uzdravený, ak sa ho dotkol Ježiš. Nech biskupi žiadajú štatistiku, koľko veriacich sa priamo na sv. omši nakazilo !!!
Hermenegild
Počas októbra sa každý deň konala októbrová pobožnosť so skupinami 6-tich ľudí. Celý mesiac chodili tí istí do 25.10. Dnes je 11.11. a všetci sú stále zdraví aj celé ich rodiny. To náš premiér neskúmal, lebo nemá vieru. Kde sú v chráme zabezp. zariadenia a skryté kamery, nech takýto dôkaz predložia. Nikto z tých ľudí sa za celý mesiac v chráme nenakazil ani nikoho okolo seba nenakazil. Je pod …More
Počas októbra sa každý deň konala októbrová pobožnosť so skupinami 6-tich ľudí. Celý mesiac chodili tí istí do 25.10. Dnes je 11.11. a všetci sú stále zdraví aj celé ich rodiny. To náš premiér neskúmal, lebo nemá vieru. Kde sú v chráme zabezp. zariadenia a skryté kamery, nech takýto dôkaz predložia. Nikto z tých ľudí sa za celý mesiac v chráme nenakazil ani nikoho okolo seba nenakazil. Je pod všemohúcou ochranou. Dokiaľ nebude mať celý národ takúto ochranu, tak sa premiér a celá vláda bude točiť na mieste a národ si obtáčať, ako si zmyslí. Vláda, vráť sa k Bohu ! Biskupi, nariaďte slúženie sv. omší napr. ako kvadrínovanie, t.j. 20 veriacich+4x ten istý kňaz. Veď do chrámu chodia stále tí istí ľudia!!! A nariaďte, že ten kto sa nakazil na sv. omši, je to povinný oznámiť aj na biskupský úrad. Urobte si štatistiku a dokážte, že % nakazených je 0.