apredsasatoci
61.6K
Roberto 55
Paci sa mi to a obsahuje to pre mna novy pohlad na tuto cast Evanjelia.
apredsasatoci
Svätý Malachiáš(prorok), uč sa ty génius! 🤔
Pavol IV
Kallistratos Působí na mne pomateně, sektářsky a docela amatérsky. Je trochu nevybavený a za svou víru uschovává spíše svou lidskou nedostatečnost. Můj pocit. Připadá mi jako bývalý kněz, který prošel deziluzí nebo osobním selháním. To je vše. Nevím, co je to za negativistu, ale moc lásky nemá, ale pomluvy mu jdou dobře, ale většinou je chyba v jeho mentální nedostatečnosti.. A teď mne docela …More
Kallistratos Působí na mne pomateně, sektářsky a docela amatérsky. Je trochu nevybavený a za svou víru uschovává spíše svou lidskou nedostatečnost. Můj pocit. Připadá mi jako bývalý kněz, který prošel deziluzí nebo osobním selháním. To je vše. Nevím, co je to za negativistu, ale moc lásky nemá, ale pomluvy mu jdou dobře, ale většinou je chyba v jeho mentální nedostatečnosti.. A teď mne docela zajímá kdo je to a čím je nebo byl.😎 Koniec tvojho citatu.

Co Kalli, nasiel si sa v tych slovach?? Prisery, ktore sa stitia svetla.
Noze mi povedz, co je negativneho v slovach evanielia. Podla teba, ak niekto nedokaze vznesene, kvetnato, ucene, uhladene rozpravat a popri tom dokonale zahmlievat (ako ty ) je "mentalne nedostatcny"?
apredsasatoci
Aj ty budeš súdený za každé slovo. V mešite ti to asi nepovedia.
Pavol IV
Kallistratos Je to kompletny komentar, zhodou okolnosti sa mi ho podarilo zkopirovat tesne pred vymazanim.
Tvoj nazor ti nik neberie, na druhu stranu ma velmi zaraza, ze ty nehodnotis co ten clovek hovori, ci tvrdi nieco, co je v rozpore z Pismom, ale ty ho posudzujes podla toho, akym sposobom to prezentuje. Pre teba je forma dolezitejsia, ako obsah. To by bolo na mieste, keby predstavoval napr. …More
Kallistratos Je to kompletny komentar, zhodou okolnosti sa mi ho podarilo zkopirovat tesne pred vymazanim.
Tvoj nazor ti nik neberie, na druhu stranu ma velmi zaraza, ze ty nehodnotis co ten clovek hovori, ci tvrdi nieco, co je v rozpore z Pismom, ale ty ho posudzujes podla toho, akym sposobom to prezentuje. Pre teba je forma dolezitejsia, ako obsah. To by bolo na mieste, keby predstavoval napr. program svojej polit. strany, ale on predsa cita z Pisma a vyklada ho. A tu je namieste otazka, ci spravne podla katolickej vierouky, alebo nie. A ak nie, potom je na mieste konstruktivna a prisna kritika. Ale ak ano, treba ho pocuvat, lebo hovori pravdivo.
Buditeľ
Bohu vďaka za tohoto kňaza