Clicks3K
Bratia a sestry
36
počujete to ticho??? prácu sem látky s podporou od satanistov a pedofilov, vyrobené na základe potratov, čiže vraždenie neviniatok, je to satanska obeta detí pre byznys z ktorého štedro dotujú a …More
počujete to ticho???
prácu sem látky s podporou od satanistov a pedofilov,
vyrobené na základe potratov, čiže vraždenie neviniatok, je to satanska obeta detí pre byznys z ktorého štedro dotujú a podporujú potraty a zákony aj ohľadom eutanázie!
a KBS je ticho..
ja to nechápem KBS je ticho!!!

Ľudia povinne ockovanie na Slovensku je schvalene!!!!!!
Treba konať, masívne demonštrácie, využiť všetky možnosti, inak sme skončili!!!
Tu sa to nachádza:
zákon o povinnom očkovaní, schválený 14.11.2020
autora.sk/zz/2007/355/

ÔSMA ČASŤ | ĎALŠIE POVINNOSTI FYZICKÝCH OSÔB A PRÁVNICKÝCH OSÔB

§51 Povinnosti fyzických osôb
Porovnať históriu

Poznámky
Súvisiace paragrafy
Tlač paragrafu


(1)

Fyzické osoby sú povinné

a)

plniť opatrenia na predchádzanie ochoreniam podľa § 12 ods. 2 písm. a), d) až h) a opatrenia pri ohrozeniach verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. a) až d), f) až i), n), r), t), u), y) a z)nariadené príslušným orgánom verejného zdravotníctva; to neplatí v prípade povinného očkovania, ak sú známe kontraindikácie,

b)

spolupracovať s úradom verejného zdravotníctva alebo regionálnym úradom verejného zdravotníctva pri plnení opatrení podľa písmena a),

c)

oznámiť neodkladne ošetrujúcemu lekárovi a úradu verejného zdravotníctva alebo regionálnemu úradu verejného zdravotníctva všetky okolnosti dôležité na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosných ochorení a poskytovať informácie dôležité pre epidemiologické vyšetrenie a posudzovanie ochorení vo vzťahu k vykonávanej práci,

d)

podrobiť sa v súvislosti s predchádzaním prenosným ochoreniam lekárskym vyšetreniam a diagnostickým skúškam, ktoré nie sú spojené s nebezpečenstvom pre zdravie, preventívnemu podávaniu protilátok a iných prípravkov, povinnému očkovaniu, liečeniu prenosných ochorení, izolácii a karanténnym opatreniam.. atď, atď
Bratia a sestry
prejav Trampa o realite satanistov na najvyšších miestach.
bitchute.com/video/Rtp2WHFiFfWl/
Bratia a sestry
video spred volieb ktoré dokonale vysvetľuje prečo si mainstream a všetka tá bagaž želá Bidena

Veľký reštart - Davos a sprisahanie na odvolanie Trumpa
Bratia a sestry
haló, KBS, ešte Vám to nedošlo???
4 more comments from Bratia a sestry
Bratia a sestry
#network find
Corona Party 🦠 IHK recepce 250 hostů včetně Jensa Spahna (21.11.20)
⚠️AHA pouze pro moby! ⚠️
Co si všimnete? Zatímco 87letá babička Hilde dostává mastnou pokutu za procházku se sousedem, elita se může setkat vesele a samozřejmě bez jakýchkoli pravidel. Kde jsou mezery nebo masky? Ani jeden z nich nemá pod bradou masku!
Tito zaměstnanci, lobbisté a političtí aktéři vědí víc než …More
#network find
Corona Party 🦠 IHK recepce 250 hostů včetně Jensa Spahna (21.11.20)
⚠️AHA pouze pro moby! ⚠️
Co si všimnete? Zatímco 87letá babička Hilde dostává mastnou pokutu za procházku se sousedem, elita se může setkat vesele a samozřejmě bez jakýchkoli pravidel. Kde jsou mezery nebo masky? Ani jeden z nich nemá pod bradou masku!
Tito zaměstnanci, lobbisté a političtí aktéři vědí víc než obyčejní lidé! Corona neexistuje, nebo jste imunní? Ukažte to spící ovci. Nyní už nikdo nemůže promluvit, nic by nevěděl.

Zdroj: Express (21/11/20)
Bratia a sestry
„Každá lož bude odhalená - bude ich šokovať úroveň P * dofílie - satanské uctievanie“ - Lin Wood sa neudrží v VÝBUŠNOM rozhovore „Čas prežívania“ (VIDEO)

Advokát L. Lin Wood usporiadal dnes ráno rozhovor s reláciou The Thrive Time. Hostitelia Clay Clark a Dr. Robert Zoellner a chlapec sa NEDržali späť!

Lin Wood upustil od tejto línie, vďaka ktorej klesne vaša čeľusť!


Advokát Lin Wood:Najvyšší…More
„Každá lož bude odhalená - bude ich šokovať úroveň P * dofílie - satanské uctievanie“ - Lin Wood sa neudrží v VÝBUŠNOM rozhovore „Čas prežívania“ (VIDEO)

Advokát L. Lin Wood usporiadal dnes ráno rozhovor s reláciou The Thrive Time. Hostitelia Clay Clark a Dr. Robert Zoellner a chlapec sa NEDržali späť!

Lin Wood upustil od tejto línie, vďaka ktorej klesne vaša čeľusť!


Advokát Lin Wood:Najvyšší súd sa teda zosúlaďuje. Ministerstvo obrany ich nedávno prezident zmenil. Zoznámte sa s tým, ako zaviedol odborníka na kyberterorizmus a terorizmus. Ako som už povedal, pozrite sa, čo urobil v roku 2018 s výkonným príkazom na riešenie zahraničných zásahov do našich národných volieb. Pozri, rád by som videl v perfektnom svete správu Johna Durhama a ľudia by boli uväznení. Rád by som videl Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwellovú a veľa ľudí, ktorí by išli do väzenia. Chcel by som vidieť, čo je na notebooku Hunter Biden. Rád by som videl tých ľudí ísť do väzenia. Chcel by som vidieť, čo je na notebooku Anthonyho Weinera. Rád by som videl veľa ľudí ísť do väzenia. A potom, keď sa dostaneme do záverečnej fázy volebného podvodu, bol by som rád, keby ľudia šli do väzenia. Jednu vec, ktorú poviem, je, že dôjde k premiešaniu.Verím, že pôjdu ľudia do väzenia, ktorí sú zapojení do všetkých tých alebo niektorých rovnakých vyšetrovaní. Existuje teda potenciálne veľké prebudenie. Pravda musí vyjsť najavo. Verím, že bude. Nemyslím si, že môžete skrývať pravdu. Hovorím to a verím tomu, že každá lož bude odhalená. Táto krajina bude šokovaná, keď sa dozviete pravdu o tom, kto v Oválnej pracovni okupuje už niekoľko rokov. Budú šokovaní na úrovni pedoph * lia. Budú šokovaní tým, čo podľa mňa bude zjavením, pokiaľ ide o ľudí, ktorí sa zaoberajú satanským uctievaním.Hovorím to a verím tomu, že každá lož bude odhalená. Táto krajina bude šokovaná, keď sa dozviete pravdu o tom, kto v Oválnej pracovni okupuje už niekoľko rokov. Budú šokovaní na úrovni pedoph * lia. Budú šokovaní tým, čo podľa mňa bude zjavením, pokiaľ ide o ľudí, ktorí sa zaoberajú satanským uctievaním.Hovorím to a verím tomu, že každá lož bude odhalená. Táto krajina bude šokovaná, keď sa dozviete pravdu o tom, kto v Oválnej pracovni okupuje už niekoľko rokov. Budú šokovaní na úrovni pedoph * lia. Budú šokovaní tým, čo podľa mňa bude zjavením, pokiaľ ide o ľudí, ktorí sa zaoberajú satanským uctievaním.

translate.googleusercontent.com/…translate.google.sk&sp=nmt4&u=thegatewaypundit.com/…rhiK5GRT3skI4KE9hVdBGt0OTDFREQ
Bratia a sestry
predpokladám že mainstream o ničom takom ani necekne, čo len potvdzuje na ktorej strane mainstream je
aeronet.cz/news/search/epstein/
forthetruth333
Stracate nádej??? NIE máme Boha Otca máme Nebeskú Matku Božiu
svätý ruženec korunku máme kľuče mnohí píšete akoby bol všetkemu koniec príde VAROVANIE tam sa zmenia veci
Dôverujte Verte,, Odvahu
Pán Ježíš hovorí Sám sa opašem a budem pásť svoje ovečky
Pravda bude skryta
Varovanie príde, inak by sa národy navzájom znicili vo vojne. Ruženec je naša najsilnejšia zbraň a môže zachrániť národ.Vakcíny môžu byť zničené Božím zásahom.
Jan defendel defendel
Ak bude zaockovanich 90 %svetovej populacie tak zomru? vsetci kto zastavi ockovanie inak to bude velmi zle
Jan defendel defendel
Ak bude zaockovanich 90%ludi tak zomru
Jan defendel defendel
No ak sa dam zaockovat tak zomriem ak k tomu donutia zomriem
Svätý Malachiáš(prorok)
Nikto nemôže teba donútiť a ani žiadneho človeka k niečomu a ani ničomu aj keby som mal stratiť všetko aj majetok,peniaze,veci pozemské. Keď sa spovedá dotyčná osoba často a nehreší a vyhýba sa hriechu aj hlavného ťažkého a smrteľne a má živú vieru vo Svätej Trojici a Panny Márie a modlí sa k ním a aj prosí o ľútosť a odpustenie nemusí sa báť aj keby som mal stratiť život pozemský svoje telo od …More
Nikto nemôže teba donútiť a ani žiadneho človeka k niečomu a ani ničomu aj keby som mal stratiť všetko aj majetok,peniaze,veci pozemské. Keď sa spovedá dotyčná osoba často a nehreší a vyhýba sa hriechu aj hlavného ťažkého a smrteľne a má živú vieru vo Svätej Trojici a Panny Márie a modlí sa k ním a aj prosí o ľútosť a odpustenie nemusí sa báť aj keby som mal stratiť život pozemský svoje telo od hladu alebo má zabijú,ale viem,že má alebo v množnom čísle napíšem oni zachránia našu dušu.
LunaIva
Ticho sú, no oni sa zrejme ozvu až potom a budú ľuďom odporúčať očkovanie ako teraz testovanie, ved "spoločná zodpovednosť".
Bratia a sestry
budú písať "pastiersky" list na pokyn svetovlady sereša
forthetruth333
super poznamka
Peter(skala)
..kde tam vidíte, že bude povinné očkovanie?
😲 🤔
Peter(skala)
Myslíte toto?

(1)

Fyzické osoby sú povinné
d)
podrobiť sa v súvislosti s predchádzaním prenosným ochoreniam lekárskym vyšetreniam a diagnostickým skúškam, ktoré nie sú spojené s nebezpečenstvom pre zdravie, preventívnemu podávaniu protilátok a iných prípravkov, povinnému očkovaniu, liečeniu prenosných ochorení, izolácii a karanténnym opatreniam..

🥵 😫😱😲😤🤮
Peter(skala)
Toto je tiež zaujímavé:

DESIATA ČASŤ | PRIESTUPKY A INÉ SPRÁVNE DELIKTY


§56 Priestupky

(1)


Priestupku na úseku verejného zdravotníctva sa dopustí ten, kto

a)

sa bez preukázania závažných zdravotných alebo iných lekárom zdôvodnených prípadoch nepodrobí očkovaniu, vyplývajúcemu z príslušných právnych predpisov, alebo nariadenému očkovaniu,
Zuz S
Pisala som viacerym pravnikom a politikom, zatial to este nie je v rovine povinneho covid ockovania, i ked sa to tak vyklada a je snaha to tam dotlacit. Zaroven, je este v spolocnosti zopar statocnych, ktori na to striehnu. Pravdepodobne to ale bude dobrovolne asi ako "modry papierik"...
Peter(skala)
bolo by dobre ten zakon najsť aj na incýh strankach hlavne zdravotnickych a ten nazov potvrdiť, lebo nazov sice hovorí jasne že ide o zakon vydaný 2020 ale v obsahu zakona su spomenute len staršie roky.
Peter(skala)
Na stranke Uradu verejneho zdravotníctva je zakon z r.2007 a tam je to isté:

uvzsr.sk/docs/leg/355_2007.pdf

ÔSMA ČASŤ ĎALŠIE POVINNOSTI FYZICKÝCH OSÔB A PRÁVNICKÝCH OSÔB
§ 51 Povinnosti fyzických osôb
(1) Fyzické osoby sú povinné
a) plniť opatrenia na predchádzanie ochoreniam podľa § 12 ods. 2 písm. a), d) až h) a opatrenia pri ohrozeniach verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. a) …More
Na stranke Uradu verejneho zdravotníctva je zakon z r.2007 a tam je to isté:

uvzsr.sk/docs/leg/355_2007.pdf

ÔSMA ČASŤ ĎALŠIE POVINNOSTI FYZICKÝCH OSÔB A PRÁVNICKÝCH OSÔB
§ 51 Povinnosti fyzických osôb
(1) Fyzické osoby sú povinné
a) plniť opatrenia na predchádzanie ochoreniam podľa § 12 ods. 2 písm. a), d) až h) a opatrenia pri ohrozeniach verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. a) až d), f) až i) a n) nariadené príslušným orgánom verejného zdravotníctva; to neplatí v prípade povinného očkovania, ak sú známe kontraindikácie,
b) spolupracovať s úradom verejného zdravotníctva alebo regionálnym úradom verejného zdravotníctva pri plnení opatrení podľa písmena a),
c) oznámiť neodkladne ošetrujúcemu lekárovi a úradu verejného zdravotníctva alebo regionálnemu úradu verejného zdravotníctva všetky okolnosti dôležité na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosných ochorení a poskytovať informácie dôležité pre epidemiologické vyšetrenie a posudzovanie ochorení vo vzťahu k vykonávanej práci,

d) podrobiť sa v súvislosti s predchádzaním prenosným ochoreniam lekárskym vyšetreniam a diagnostickým skúškam, ktoré nie sú spojené s nebezpečenstvom pre zdravie, preventívnemu podávaniu protilátok a iných prípravkov, povinnému očkovaniu, liečeniu prenosných ochorení, izolácii a karanténnym opatreniam

🤔
...takže neide o nejaký nový zakon, len je tak divne napísaný, že na pohlad vyznieva, ako je občan povinný sa zaočkovať. Zaujimavo sa tam píše, že "...ktoré nie su spojene s nebezpečenstvom pre zdravie"
🤔
... a ktoré očkovanie nie je spojene s nebezpečenstvom?
Tak tie na COVID su jednoznačne pochybne, už len kvôli kratkemu vyskumu a o vedlajších učinkoch nehovoriac.
Svätý Malachiáš(prorok)
Bratia a sestry
ešte treba pár dni počkať, možno sa dočkáme tribunalov
75r. výročie Norimberských procesov..
Fašisti skončíte!
dalila
To v preklade znamená, že na kovid je povinnosť dať sa očkovať? A ostatné? Lebo som odmietla doteraz. Zaplatím pokutu a ideme ďalej
dalila
Horšie s hypotékami. Ale nejak len bude.
U.S.C.A.E.
áno z pozemského hľadiska už len horšie a horšie a otvorenie chrámov nebude mať dlhého trvania kto chápe prečo som si istý tak chápe a nie nebude to primárne svetská moc tú náš Pán Ježiš Kristus použije ako nástroj trestu za to že sa stále robí to rúhavé dielo satana
dalila
Počítam aj ja že Vianoce budú doma
Bratia a sestry
obyčajná veriaca žena
obyčajná veriaca žena
One more comment from obyčajná veriaca žena