Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks2.9K

Zachodnie elity i korporacje finansują rozkład polskiej kultury za pomocą seksualizacji (E.M …

jamek
22
Eugene Michael Jones jest autorem książki "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej". Poniżej wykłady z jego niedawnej wizyty w Polsce: www.youtube.com/watch www.youtube.com/…More
Eugene Michael Jones jest autorem książki "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej". Poniżej wykłady z jego niedawnej wizyty w Polsce:
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
LovVal likes this.
danutadubiel
" Myślę, że siły, które są przeciwko Wam są tak potężne, że potrzebna jest ogromna broń duchowa. Kościół Katolicki w Polsce, musi stać się przewodnikiem, liderem, by ocalić Polski Naród. Trzeba sobie uzmysłowić, że siła szturmu propagandy seksualnej jest potężniejsza od sowieckich czołgów przedzierających się przez granice państwa....... Dla dziennikarza jest bardzo ważne, żeby ukazał jak bardzo …More
" Myślę, że siły, które są przeciwko Wam są tak potężne, że potrzebna jest ogromna broń duchowa. Kościół Katolicki w Polsce, musi stać się przewodnikiem, liderem, by ocalić Polski Naród. Trzeba sobie uzmysłowić, że siła szturmu propagandy seksualnej jest potężniejsza od sowieckich czołgów przedzierających się przez granice państwa....... Dla dziennikarza jest bardzo ważne, żeby ukazał jak bardzo wyzwolenie seksualne jest formą manipulacji politycznej i społecznej, że Ci ludzie, NIE pracują dla dobra interesów Państwa Polskiego, ale dla tych, którzy im płacą...."
LovVal likes this.
Ewa likes this.
Inquisitor
Dzisiaj wysłuchałem pytania kierowane do Pana Jones'a po jednej prelekcji na temat właśnie podany w wyżej wymienionej książce.