PETICIA na podporu Mons.Haľka proti zverejňovaniu homosexuálnych aktov v médiach

TU podpísať: Petícia na podporu mons. Jozefa Haľka, biskupa, ktorý sa stal terčom vulgárnych útokov a mediálneho lynču, po tom čo vyjadril kritiku nevhodných scén v seriáli vysielanom RTVS 9.1.2022

10.1.2022 bolo zverejnené video otca biskupa Jozefa Haľka, v ktorom hovorí o novom seriáli "Priznanie", ktorý vysiela RTVS.

Vo videu odsúdil tento seriál, pretože je v ňom prezentovaný lesbický homosexuálny vzťah.

Video otca biskupa bolo zdieľané mnohými ľuďmi a neskôr bolo otcom biskupom stiahnuté a to zrejme práve kvôli nespočetnému množstvu vulgárnych útokov. Video si však môžete pozrieť tu na tomto linku: Biskup Jozef Haľko neskrýva pohoršenie: Zhnusená reakcia na seriál RTVS!

Mons. Jozef Haľko o seriáli "Priznanie" povedal:
„Na konci seriálu nastalo prekvapenie. Sympatická mladá žena, ktorá sa zasadzuje o riešenie situácie utečenkyne a jej dieťaťa, príde domov a začne sa prezentovať v lesbickom vzťahu. Nič netušiaci divák musí pozerať na dve ženy, ako sa partnersky bozkávajú. Ako si vyznávajú lásku, ako kritizujú spoločnosť, ktorá ich nevie pochopiť.“

„To, ako bol tu prezentovaný lesbický homosexuálny vzťah, jednoducho nemá obdobu ani v marxistických ideologických príručkách, ako treba manipulovať diváka. Najprv navodíme sympatiu k hlavnému hrdinovi a potom, v pravej chvíli, ten hlavný hrdina prezentuje takú vlastnosť, ktorú treba ideologicky podsunúť tým, ktorí tento seriál pozerajú.“

„Nehovoriac o tom, že explicitné lesbické správanie mohli v tomto čase vidieť aj 15-ročné deti. Keď sa im takto priamo obrazovo prezentuje správanie takéhoto typu, môže to byť veľmi, veľmi škodlivé, až devastačné.“ viac vo videu na tomto linku:
Biskup Jozef Haľko neskrýva pohoršenie: Zhnusená reakcia na seriál RTVS!

Plne stojíme na strane otca biskupa a podporujeme ho v snahe poukázať na otvorenú manipuláciu diváka podľa marxistických príručiek a ideologické podsúvanie homosexuálneho správania divákom, ako niečoho pozitívneho.

Otec biskup Jozef, nebojte sa ! My veriaci kresťania za Vami stojíme a plne Vás podporujeme

V mene kresťanov na Slovensku, ktorým záleží na morálnej obnove Slovenska a nie na jej devastácii.

Mgr. Bc. Martin Komár
Správca nadácie Slovakia Christiana a iniciátor petície
LMGzM
Az bude vidiet Krista i v neockovanych alebo potratenych deti pouzitych na tie genocidne vakciny, jasne sa postavi proti tomuto zlu a prestane kolaborovat so systemom,rada peticiu podpisem. Zatial nikto z biskupov ani nepodal zalobu na LUX,kde sa vakcina oznacila za spasu ludi.
Peter(skala)
...lenže tá petiacia nie je za bezhriešnosť biskupa Halka, ale za to, aby sa prestali v mediach propagovať homosexualne akty.

Nezaleží až tak na tom, ktorý biskup a vôbec, ktorý človek sa stal prenasledovaným za to, že sa postavil proti homosexuálnym aktov v mediach, ale na tom, že VôBEC niekto je za to prenasledovaný, lebo ak jedného necháme trpieť pre Pravdu Kristovu, potom sa nám to vráti, …More
...lenže tá petiacia nie je za bezhriešnosť biskupa Halka, ale za to, aby sa prestali v mediach propagovať homosexualne akty.

Nezaleží až tak na tom, ktorý biskup a vôbec, ktorý človek sa stal prenasledovaným za to, že sa postavil proti homosexuálnym aktov v mediach, ale na tom, že VôBEC niekto je za to prenasledovaný, lebo ak jedného necháme trpieť pre Pravdu Kristovu, potom sa nám to vráti, ale nie v dobrom.

Kto nechá krivdu širiť dalej, tomu sa vrati nasledok hriechu ako trest.

Dnes je ukrivdene Halkovi, zajtra môže byť nám
macusana
Presne tu neide i halka ale oto proti čomu sa postavil a preto som podpísala
Marcela Gyorgyova
Nechápem prečo biskupov zaujíma viac to,čo sa stalo na "stanici"(film, ktorý natočil človek telesne zmýšľajúci)ale vôbec ho netrápi diskriminácia neočkovaných v Cirkvi.Nemal by sa angažovať v boji za všetky svoje ovce ktoré mu boli zverené?a starať sa o spásu ich duší? Pokiaľ viem,tak problém diskriminácii neočkovaných stále trvá,v Rakúsku sú Bohoslužby pre všetkých občanov,rôznej rasy,…More
Nechápem prečo biskupov zaujíma viac to,čo sa stalo na "stanici"(film, ktorý natočil človek telesne zmýšľajúci)ale vôbec ho netrápi diskriminácia neočkovaných v Cirkvi.Nemal by sa angažovať v boji za všetky svoje ovce ktoré mu boli zverené?a starať sa o spásu ich duší? Pokiaľ viem,tak problém diskriminácii neočkovaných stále trvá,v Rakúsku sú Bohoslužby pre všetkých občanov,rôznej rasy,národnosti, Covid pasu,ten nikoho nezaujima.
Peter(skala)
Máš pravdu, že také stupidne seriali su v porovnaní s falošným očkovaním ovela menším problemom. Serial sa dá prepnuť alebo vypnuť Tv, ale ked niekoho vydieraju s očkovaním, tak to už je ovela horší problem a nenašiel sa ani 1 biskup, ktorý by apson peticiu spísal.

lenže toto je výzva nie len pre biskupov, ale aj všetkých, čo maju k dispozicii možnosť spisať peticie ako napr. Citizen GO, Podpise…More
Máš pravdu, že také stupidne seriali su v porovnaní s falošným očkovaním ovela menším problemom. Serial sa dá prepnuť alebo vypnuť Tv, ale ked niekoho vydieraju s očkovaním, tak to už je ovela horší problem a nenašiel sa ani 1 biskup, ktorý by apson peticiu spísal.

lenže toto je výzva nie len pre biskupov, ale aj všetkých, čo maju k dispozicii možnosť spisať peticie ako napr. Citizen GO, Podpisem.sk, ... som zvedavý, kedy konečne napíšu peticiu proti podmienenemu testovaniu, očkovaniu, ruškovaniu atd..
🤔
Freddy Gargamel
LMGzM, presne tak. Keď sa milý pán biskup postaví za ľudí, potom sa aj ľudia postavia za neho. Teda ja určite. Kým sa bude pohoršovať nad nemravnosťou v televízii, ale omnoho väčšiu nemravnosť, ku ktorej práve dochádza v reálnom svete, s prehľadom odignoruje, tak nemám chuť sa za neho stavať. Petíciu proti propagácii úchyliek v médiách môžme dať dohromady bez ohľadu na nejakého Haľka. A …More
LMGzM, presne tak. Keď sa milý pán biskup postaví za ľudí, potom sa aj ľudia postavia za neho. Teda ja určite. Kým sa bude pohoršovať nad nemravnosťou v televízii, ale omnoho väčšiu nemravnosť, ku ktorej práve dochádza v reálnom svete, s prehľadom odignoruje, tak nemám chuť sa za neho stavať. Petíciu proti propagácii úchyliek v médiách môžme dať dohromady bez ohľadu na nejakého Haľka. A mimochodom, nech si najprv urobia poriadok vo vlastných radoch, čo sa týka homosexuality (a horších vecí), lebo takto to nepôsobí obzvlášť dôveryhodne. Ľudia sa z toho takto budú skôr smiať, než sa solidarizovať s Haľkom.
Peter(skala)
Tomaš ako v politike: mnohokrat predkladaný návrh na zrušenie interupcie ešte stále neprešiel, lebo sa politici vyhováraju na predkladatelov návrhu. Vyhováraju sa, že predkladatel je hriešnik, že je pokrytec, a že keby taký navrh podporili, tak povýšili predkladatela na piedestál slávy, ktoru si podla nich nezasluži.

... tomu sa hovorí"politikarčenie" a to isté je aj v Cirkvi, kde su veriaci …More
Tomaš ako v politike: mnohokrat predkladaný návrh na zrušenie interupcie ešte stále neprešiel, lebo sa politici vyhováraju na predkladatelov návrhu. Vyhováraju sa, že predkladatel je hriešnik, že je pokrytec, a že keby taký navrh podporili, tak povýšili predkladatela na piedestál slávy, ktoru si podla nich nezasluži.

... tomu sa hovorí"politikarčenie" a to isté je aj v Cirkvi, kde su veriaci rozdelení na rôzne skupiny a ked nejaký z opozičnej skupiny príde s dobrým navrhom, tak to nepodporia, lebo nechcu, aby tým zaroven bol uznávaný predkladatel.

NA to upozornoval o.Kuffa, ked vyzýval politikov, aby prestali pozerať na stranicke trička a všetci jednomyselne podporili zrušenie istambulskeho dohovoru.

Ináč povedané, ak sa nezjednotíme v dobrom umysle, tak nedosiahneme dobro, ale zlo.
LMGzM
Súhlasím. Pravda ostatáva pravdou, nech ju povie ktokoľvek.
Rozumiem, že sa za něho ľudia postavia. Všetci máme slobodnú voľu.
Pre mňa v tejto chvíli nie je doveryhodný. Ľudia nemajú prístup k sviatostiam, sú vyhadzovaní z kostolov, z práce... Oni pokladajú život za svoje presvedčenie. Čo hrozí o.biskupovi? TV roky nemáme a nesledujeme. LGBT mi vadí v školách, u presadzovaní spolužiakov dětí a …More
Súhlasím. Pravda ostatáva pravdou, nech ju povie ktokoľvek.
Rozumiem, že sa za něho ľudia postavia. Všetci máme slobodnú voľu.
Pre mňa v tejto chvíli nie je doveryhodný. Ľudia nemajú prístup k sviatostiam, sú vyhadzovaní z kostolov, z práce... Oni pokladajú život za svoje presvedčenie. Čo hrozí o.biskupovi? TV roky nemáme a nesledujeme. LGBT mi vadí v školách, u presadzovaní spolužiakov dětí a ako učitelia pristupujú na nové WC, nové mená a pohlavia žiakov podľa ich chutě, ktorá sa každým rokom mení. Ako veľmi to ničí ostatné děti, ich zmýšľanie... To je skutočný problém, nie virtuálny.
Keď už tak veľmi obhajuje rodinu, prečo sa do toho poriadně neobuje a je jedno, či ľudia idú za ním alebo nie. Veď to má robiť pre Krista, aj keby ani jeden veriaci za ním nestal. Ale vypustit balónik a nechať rozohniť veriacich?
Rieši sa tým konštruktívne niečo? Podľa ovocia, podľa skutkov ich poznátě. Rada svoju mienku zmením, až uvidím ovocie.