pl.news
14.2K

Niski budżet ale WIELKI krok naprzód

Tego lata [lub tej zimy w przypadku półkuli południowej] prosimy was o pomoc online w zebraniu 25 000 EUR. Gorąco apelujemy, okażcie nam swoje wsparcie w naszej codziennej misji.

Gloria.tv stanowi unikalny projekt w skali katolickiego świata - włączając w to Watykan, diecezje, a także konserwatywne, liberalne oraz tradycjonalistyczne środowiska. Mimo iż od 2010 roku żyjemy w świecie mediów społecznościowych, to w liczącym 1,2 mld wiernych Kościele jest tylko jeden taki portal: Gloria.tv.

Dzięki swojej wielojęzyczności Gloria.tv sięgnęła po same krańce ziemi. To pozwala nam łączyć użytkowników oraz ich posty z innymi ludźmi z całego świata - i właśnie o to chodzi w mediach społecznościowych.

W przeciwieństwie do innych świeckich sieci Gloria.tv jest niezależna. W kwestii wszelkich kluczowych funkcji nigdy nie polegaliśmy na platformach stron trzecich. Od samego początku sami dbamy o hosting, włączając w to serwery video.

Nadchodzące wydatki są związane z serwerami archiwizującymi, ponieważ nasze obecne serwery są wypełnione w ponad 90%. Budowanie nowoczesnej sieci z niskim budżetem, bez pensji dla pracowników i ograniczonym dostępem do sprzętu było możliwe dzięki wsparciu Boga i ciężkiej pracy.

Na przeszkodzie stawały nam błędy oprogramowania, a my nie mieliśmy zielonego pojęcia od czego zacząć debugowanie. Pewnego razu zawodowy programista przez trzy miesiące szukał błędu, zanim zdołał go rozwiązać.

Czy było warto? Według sieciowego serwisu analitycznego SimilarWeb (Izrael) Gloria.tv stała się największym katolickim portalem.

Pomijając liczby, nieustannie otrzymujemy wiadomości od użytkowników, w których opowiadają, jak Gloria.tv odmieniła ich życie. Tutaj odnajdują podobnie myślących ludzi, a czasami kogoś, z kim mogą się posprzeczać.

Wszyscy jesteśmy świadomi ciężkich czasów, które nastały. Na przestrzeni ostatnich miesięcy odcięto nam dostęp do tanich serwerów, ponieważ centrum obsługi danych nie wyrabiało na rachunki za prąd.

Jeśli macie taką możliwość, prosimy was o wsparcie mniejszą lub większą sumą. Bóg Wszechmogący i WY jesteście naszymi dobroczyńcami, którzy ufają tej platformie, wspierając ją - sprawcie, aby ta misja była dalej możliwa. Jest tak wiele do zrobienia.

Też możesz pomóc
Przelew bankowy: AT67 6000 0102 1003 6488
PayPal/Karta kredytowa: kindful

DZIĘKUJEMY, że jesteście tutaj. DZIĘKUJEMY za wasze posty, komentarze, udostępnienia i polubienia. DZIĘKUJEMY WAM za wsparcie. Z głębi naszych serc DZIĘKUJEMY za wszystko, co dla nas robicie.

#newsAhfkajydzk

02:58
megur shares this
10