Clicks1.8K

Rafał Piech: Musimy się zmobilizować. Najpierw będą zmuszone trzy grupy, później cała reszta

Dzisiaj jest ten moment, kiedy musimy się zmobilizować, kiedy musimy siłą milionów Polaków powiedzieć nie. Jeżeli dzisiaj tego nie zrobimy, to pierwszym krokiem będą te trzy grupy, które będą zmuszone do szczepień, a potem cała reszta – twierdzi Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich.
Samorządowiec odniósł się do zapowiedzi obowiązkowych szczepień preparatem na koronawirusa dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych.
Rafał Piech: Ruch Polska Jest Jedna sprzeciwia się przymusowi szczepień. Wiemy doskonale, że Konstytucja RP, a dokładnie artykuł 39 mówi, że każdy eksperyment medyczny musi być poprzedzony dobrowolną zgodą i decyzją obywatela Polaka, więc mamy tego świadomość, że każde działanie, które będzie zmierzało w kierunku przymusu szczepień jest niezgodne z prawem, jest niekonstytucyjne, więc nie macie prawa w żadnym wypadku przymuszać
obywateli, a w szczególności żadnych grup, czy to lekarzy, czy to wojska, czy nauczycieli.
To będzie pierwszy krok, a za tym krokiem pójdą kolejne. Wiemy doskonale, że tkwicie w tym globalnym układzie, układzie zła, ale musicie mieć tego świadomość, że Polacy to nie Austria, Polacy to nie Portugalia. Polacy to nie Irlandia. Polacy to naród wolny, naród który ceni sobie suwerenność, ale przede wszystkim ceni sobie prawdę i wolność.
I nie pozwolimy wam w żadnym wypadku na przymus szczepień. Jest mnóstwo powikłań. Młodzi ludzie nagle umierają, sportowcy nagle umierają, jak to się dzieje? Gdzie są panie ministrze ci eksperci, którzy mówili, że nikt nie będzie ciężko przechodził, nikt nie będzie ciężko chorował? Czy nadal macie zamiar leczyć ludzi panadolen, czy paracetamol czy innymi lekami? Czy nie wiecie, że jest amantadyna, o której mówi dr Bodnar?
Czy nie wiecie, że są antybiotyki i inne leki, którymi należy leczyć? Gdyby tymi lekami Polacy byli leczeni, mielibyśmy kilkadziesiąt tysięcy zgonów mniej i doskonale o tym wiecie.
Dlatego szanowni państwo, drodzy rodacy dzisiaj jest ten moment, kiedy musimy się zmobilizować, kiedy musimy siłą milionów Polaków powiedzieć nie. Jeżeli dzisiaj tego nie zrobimy, to pierwszym krokiem będą te trzy grupy które, będą zmuszone do szczepień a potem cała reszta.
Wiemy, że jest to działanie niekonstytucyjne i działanie niezgodne z prawem. Dlatego jeżeli zrobicie ten ruch, to musicie mieć świadomość, że to nie będzie protest, przemarsz ale to będzie zdecydowane działanie milionów Polaków, dlatego nie radzimy. To jest ten moment, kiedy musimy zacząć działać skutecznie .
Sławomir Sokołowski
Tych ludobójców może powstrzymać tylko fizyczny opór. Bardziej obawiają się swoich "kierowników" niż nas; i to się musi zmienić!
megur shares this
5
Jan Zbigniew wojan
6-tego grudnia w dzień św. Mikołaja TVPiS przygotowała dla najmłodszych Koncert Mikołajkowy. Na koncercie tym artyści występowali bez masek, bo widocznie wirus dostał zakaz wstępu na scenę natomiast publiczność składająca się z dzieci miała zapewne przymusowo założone maski, by zbytnio nie “dotruwali” się tlenem, no i powoli przyzwyczajali się do niewoli. Piosenki w dużej mierze smutne, a np. …More
6-tego grudnia w dzień św. Mikołaja TVPiS przygotowała dla najmłodszych Koncert Mikołajkowy. Na koncercie tym artyści występowali bez masek, bo widocznie wirus dostał zakaz wstępu na scenę natomiast publiczność składająca się z dzieci miała zapewne przymusowo założone maski, by zbytnio nie “dotruwali” się tlenem, no i powoli przyzwyczajali się do niewoli. Piosenki w dużej mierze smutne, a np. Steczkowska życząc dzieciom w tym dniu radości tak zasmuciła, że nie wiadomo było płakać, czy wyć ! W TV Polsat odbyła się gala w związku z 25-cio leciem Fundacji Polsat, ale gościom jakoś nie nakazano założenia szmat i nie było milicjantów wypisujących mandaty, choć takie zarządzenie wydano. Tak w Polsce traktowani są ludzie, dzieciom można cokolwiek nakazać, bo to tylko dzieci i powinny być posłuszne, a co innego elyta, czy celebryci, którzy mogą sobie pozwolić na wszystko ! Tak oto w jednym dniu pokazano dwie różne imprezy i kolejny fragment programu Nowy Wał ! A kiedy pojawił się wirus Covid-19 ? Wraz z dostawą ampułek opisanych właśnie tak; Covid-19 !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
bogumila333
Organizujmy się jakoś może pod sejm pojechać spokojnie tylko z transparentami, niech ktoś się kto ma dar organizacji zorganizuje nas
pielgrzym55
Mądrze prawi. Gotowanie żaby typowe - najpierw budżetówka, a potem przyjdzie pora na kolejnych.
Sławomir Sokołowski
Metoda klina, zawsze się sprawdza...