Clicks3K
pl.news
4

Ostracyzm starej liturgii musi się wreszcie skończyć. Kard. Joseph Ratzinger

"Dla uwrażliwienia na sprawy liturgii ważne jest także, aby wreszcie skończył się ostracyzm wobec formy liturgii obowiązującej do 1970 roku.

Każdy, kto dziś popiera kontynuację tej liturgii lub w niej uczestniczy, traktowany jest jak trędowaty; tu kończy się wszelka tolerancja.

Nigdy w całej historii nie było czegoś takiego; czyniąc to, poddaje się ostracyzmowi się także całą przeszłość Kościoła. Jak można ufać jego teraźniejszości, gdy jest ona w takim stanie?

Szczerze mówiąc, nie rozumiem też, dlaczego wielu moich współbraci w episkopacie bez wyraźnego powodu, w dużej mierze poddaje się tej nietolerancji, która stoi na przeszkodzie koniecznemu wewnętrznemu pojednaniu w Kościele.

Z: "Gott und die Welt: Ein Gespräch mit Peter Seewald", München 2000, wydanie 2, s.357.

#newsXlugfcsgwv
WYKLĘTY
Dekalog i Biblia to też Tradycja.
A wielu, wielu uczonych w PISmach i ich POpleczników w jawny albo zakonspirowany sposób walczy z Nimi nie wyłączając tzw pasterzy zwłaszcza purpurowych
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Kto odrzuca TRADYCJE -ODRZUCA BOGA !!! Kto odrzuca TRADYCJĘ -JEDYNIE WYKAZUJE , ŻE NIE JEST KATOLIKIEM TYLKO SŁUGĄ DIABŁA !!!
Beatus 1
Kto odrzuca tradycję, ten błądzi. Nie sądź, bo jak Ty osądzasz, tak Ciebie osądzą. Mniej zapalczywości, a więcej miłosierdzia. Z Panem Bogiem!
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
To nie osąd to prawda - wszystkich was satanistów czeka SĄD SPRAWIEDLIWY ! TERAZ MOŻECIE SOBIE JEDYNIE POSZCZEKAĆ !