Clicks1.2K

FILM: "Trafficked" .. ako si Boh použil veriacu ženu na rozloženie organizácie s prostitúciou

Film je natočený podľa skutočnej udalosti, ktorý poukazuje na unesené dievčatá z rôznych krajín sveta. Tieto ženy unášali do Texasu (USA), kde ich nútili k prostitúcii.

Jedno mladé dievča z Californie (USA) verilo v Krista Ježiša a spoliehala sa na Neho, že jej pomôže utiecť. Napokon sa jej to s Božou pomocou podarilo. Zachránila tak ešte jedno dievča z Indie a po oznámení polícii, členovia tejto texaskej organizácie boli uväznení.

Skutky veriacej ženy hovoria o Božej moci a odvahe ako sa vzoprieť zločinu a spoliehať na Ježišovu lásku, ktorá poháňa človeka žiť v slobode, ale hlavne v čistote dobrých mravov.

policia-ochranne-zlozky.webnode.sk/…/film-texasky-bo…
Dana22
www.christianitas.sk/pellegriniho-vl…

Pokrytectvo politiky strany Smer spočívalo vždy na tom, že doma sa hrala na pronárodnú a kultúrne-konzervatívnu, pričom v Bruseli kývali jej členovia na každý nápad liberálne-ľavicových neomarxistov a potichu ich doma podporovali zo štátneho rozpočtu. Záplava mimovládok, o ktorých občania nikdy nehlasovali a ani nepoznali ich názvy a zameranie, sa tešila …More
www.christianitas.sk/pellegriniho-vl…

Pokrytectvo politiky strany Smer spočívalo vždy na tom, že doma sa hrala na pronárodnú a kultúrne-konzervatívnu, pričom v Bruseli kývali jej členovia na každý nápad liberálne-ľavicových neomarxistov a potichu ich doma podporovali zo štátneho rozpočtu. Záplava mimovládok, o ktorých občania nikdy nehlasovali a ani nepoznali ich názvy a zameranie, sa tešila štedrým dotáciám a ich agenda bola bez súhlasu verejnosti pretláčaná v rôznych vládnych administratívnych nariadeniach.
Tento trend sa naplno vždy prejavuje (aj u iných strán) tesne pred voľbami, keď už má stará vláda “dovládnuté” a občanov už nepotrebuje balamútiť. Na to bude nová vláda. Tak sa aj Peter Pellegrini, údajná nádej novej slovenskej liberálnej ľavice a jeho odchádzajúca vláda posnažili, aby ešte 28. 2. 2020 boli schválené dotácie na „podporu ľudských práv na rok 2020“.[1]
Na stránke Ministerstva spravodlivosti jej zoznam schválených dotácii aj pre organizácie, z ktorých každému konzervatívnejšiemu Slovákovi vstávajú vlasy na hlave. Celkovo sa dotácie vyšplhali na sumu 769 500 eur, čo v čase keď sa neustále hovorí o kríze a šetrení, pričom sa už desaťročia neriešia elementárne potreby škôl, zdravotníckych zariadení a cestnej dopravy. Zdá sa však, že z peňazí daňových poplatníkov je dosť financií aj na tieto akcie:
Dúhový PRIDE Bratislava 2020 – 10 100 eur
Teplá vlna (diskusie, videá a podcasty o LGBTI+ľuďoch) – 15 000 eur
Zvyšovanie akceptácie LGBT ľudí a ich rodín v spoločnosti – 23 100 eur
Eliminácia negatívnych spoločenských postojov stigamtizujúcich mladých LGBTI ľudí prostredníctvom dištančného poradenstva a pomáhajúceho obsahu v online priestore – 10 000 eur
PRIZMA – Komunitné a poradenské centrum pre LGBTI osoby v Košiciach – 48 000 eur
Poďme spoločne búrať bariéry – 8 360 eur
Dajme šancu utečencom – 34 630 eur
Podpora ľudí ohrozených radikalizáciou a extrémizmom: EXIT – 25 000 eur
Potulná galéria – Blokáda extrémizmu – 25 000 eur
Majorita a minorita a ich súžitie IV. – 25 000 eur
Podpora inklúzie – 15 000 eur
Komplexná podpora pri prevencii nenávistných a extrémistických prejavov v školskom prostredí – 5 000 eur
Podpora vzdelávania v oblasti výučby o holokauste – 15 000 eur
Na všetkých týchto akciách sa podieľajú stovky ľudí, ktorí šíria za peniaze daňových poplatníkov ideológie, ktoré sú v príkrom rozpore s dedičstvom sv. Cyrila a Metoda, ktoré počas poslednej nedele zveleboval aj Peter Pellegrini! Bude dobré kontrolovať aké akcie a organizácie bude podporovať v budúcom roku nová vláda, aby sme sa do budúcnosti vyhli naivite pri volebných urnách.
BM