Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks5.7K
frondziak
11

Egzorcysta John Abberton zdradza co przydarzyło mu się podczas egzorcyzmu PRZECZYTAJ!

„Jestem księdzem egzorcystą z 15-letnim doświadczeniem. Mam pozwolenie, aby dzielić się tymi sprawami" pisze na swoim Facebooku ks. John Abberton .

Mam teraz pozwolenie, aby mówić o tych sprawach. Ostatnio próbowałem pomóc pewnej pani, która czytywała te fałszywe orędzia. Ta pani była zniewolona przez wiele demonów, nie jestem w stanie powiedzieć przez ilu. Miałem wiele sesji z tą panią w obecności innego księdza i świeckiej osoby, którzy są świadkami tego, o czym mówię.

Ta osoba przyszła do mnie krótko po tym, gdy przestała czytać te fałszywe orędzia. Powodem, dla którego zaprzestała czytania było to, że pomimo odmawiania modlitw zalecanych przez te orędzia, w tym Różańca, czuła się „duchowo martwa”, i zdała sobie sprawę, że nie wzrastała w wierze, itd. Czuła się z tego powodu nieszczęśliwa i jakoś dziwnie nieswojo. Jak tylko zaprzestała czytania, została zaatakowana przez demona. Czuła jego obecność i zdała sobie sprawę, że potrzebuje pomocy.

Kiedy do mnie przyszła, wydawało się, że istnieją inne problemy – problemy, które już istniały, gdy zaczęła czytać te orędzia. Jeszcze nie dotarliśmy do wszystkich źródeł tych problemów.

Podczas jednej z sesji, modliłem się szczególnie w intencji duchów jakie weszły w tę kobietę poprzez Marię Bożego Miłosierdzia. Właśnie wtedy zaczęła gwałtownie się trząść na krześle i została rzucona na podłogę, gdzie zaczęła się tarzać, i zaczęła krzyczeć. Gdy uklęknąłem obok niej, modliłem się przeciw duchowi Jezebel – duchowi, który jest powiązany z fałszywymi proroctwami.Gdy to zrobiłem, oczy tej kobiety błysnęły i zaczęła patrzeć prosto na mnie wzrokiem pełnym gniewu.

Potrzebowaliśmy więcej sesji. Podczas jednej, zostało uwolniona z czegoś ‚wielkiego’, i jak odchodziła do domu, powiedziała: „Teraz jestem zadowolona z Papieża Franciszka”.

Zrozumiałem, że gdy czytała te orędzia, namalowała obraz religijny do którego namalowania, który jak wierzyła, została zainspirowana. Powiesiła go w sypialni swojego synka. Od tej pory, jej synek miał niespokojny sen. Te niepokoje znikły po tym gdy podarła ten obraz i go spaliła. Od tej pory jej dziecko spało spokojnie.

Te i inne sprawy są dla mnie ostatecznym dowodem, że „orędzia” Marii Bożego Miłosierdzia mają źródło demoniczne.

Ta kobieta jest jedną z czterech osób
, jakie się skontaktowały ze mną bo miały problemy duchowe w rezultacie czytania tych tak zwanych orędzi. Jedna z tych osób powiedziała mi, że potrzebuje pomocy, bo „źle się czuje”, a inny człowiek powiedział mi, ze doznał „ataków” po tym, gdy zaprzestał czytania tych orędzi.e.

Ks. John Abberton podzielił się tym doświadczeniem na Facebooku

na stronie Maria Divine Mercy – True or False

Za: kliknij

cg/wobroniewiaryitradycji.wordpress.com


www.fronda.pl/a/egzorcysta-john…
Quas Primas
Stasiu, przecież on pisze sam ze sobą.
---------------------------------------------
stanislawp
Εἰρηναῖος
Nie wiem po co rozmawiasz z tym zydo-matołem, który wyciągnie od ciebie info jak nazwisko i adres i bedzie publicznie cie wskazywał do odstrzelenia przez kabalystów
Tutaj już tuzin nazwisk ogłosił... ale i my znamy jego dane, adres i chałupe na wsi którą mozna oglądac na Google map!
jak nie …More
Stasiu, przecież on pisze sam ze sobą.
---------------------------------------------
stanislawp
Εἰρηναῖος
Nie wiem po co rozmawiasz z tym zydo-matołem, który wyciągnie od ciebie info jak nazwisko i adres i bedzie publicznie cie wskazywał do odstrzelenia przez kabalystów
Tutaj już tuzin nazwisk ogłosił... ale i my znamy jego dane, adres i chałupe na wsi którą mozna oglądac na Google map!
jak nie zamknie jadaczki to otrzyma to na co zasługuje... pozew do sądu za agresję przeciw Polakóm i Katolikóm
gorszy niż obrzezani! tfu!
Εἰρηναῖος
W obronie Tradycji Kościoła To jest tylko i wyłącznie Twoja prywatna opinia. Nie znajduję żadnej herezji w tekstach tych objawień. Osoby, które wierzą w te objawienia, na przykład księża, powinni się doczytać, że w tych objawieniach - mimo określenia Franciszka fałszywym prorokiem - Jezus wskazuje na konieczność posłuszeństwa swoim przełożonym, dopóki nie sprzeciwią się wyraźnie wierze …More
W obronie Tradycji Kościoła To jest tylko i wyłącznie Twoja prywatna opinia. Nie znajduję żadnej herezji w tekstach tych objawień. Osoby, które wierzą w te objawienia, na przykład księża, powinni się doczytać, że w tych objawieniach - mimo określenia Franciszka fałszywym prorokiem - Jezus wskazuje na konieczność posłuszeństwa swoim przełożonym, dopóki nie sprzeciwią się wyraźnie wierze katolickiej. Oskarżenia o schizmę są bezpodstawne, ponieważ Jezus nie nawołuje w tych objawieniach do jakiegokolwiek wykroczenia przeciwko władzy Kościelnej i jej decyzjom, ale przestrzega przed tym - i daje takie proroctwa - że kiedy ta władza odejdzie od prawdy, dopiero wtedy należy sprzeciwić się im i głosić prawdę nauczania Kościoła. Mam wrażenie, że nigdy nie wczytywałeś się w te objawienia, tylko powtarzasz zasłyszane anatemy z Internetu. Grożenie herezją i schizmą nic to nie pomoże, bo nie wszyscy muszą się zgadzać z Twoimi opiniami.
Εἰρηναῖος
W obronie Tradycji Kościoła Nie zgadzam się z określeniem "sekta" na tych, którzy wierzą w orędzia Marii. Znam niejedną taką osobę. Czy Ty znasz kogokolwiek, kto szczerze i trwale należy do jakiejś grupy modlitewnej Krucjaty Modlitwy, które to grupy powstają pod wpływem tych orędzi? Na jakiej podstawie uważasz, że to jest sekta? Na podstawie takich czy innych domysłów i powtarzanych oszczerstw z …More
W obronie Tradycji Kościoła Nie zgadzam się z określeniem "sekta" na tych, którzy wierzą w orędzia Marii. Znam niejedną taką osobę. Czy Ty znasz kogokolwiek, kto szczerze i trwale należy do jakiejś grupy modlitewnej Krucjaty Modlitwy, które to grupy powstają pod wpływem tych orędzi? Na jakiej podstawie uważasz, że to jest sekta? Na podstawie takich czy innych domysłów i powtarzanych oszczerstw z Internetu? Nie widzę w orędziach nic sprzecznego z wiarą. Nie linkuj mi, proszę, do tych stron, które sprzeciwiają się tym orędziom, bo dobrze je znam - podejrzewam, że na każdą stronę, którą wymyśla bzdury na te objawienia, którą Ty znasz, mógłbym przytoczyć trzy inne. Jak chcesz możemy podyskutować na temat jednej czy drugiej rzeczy z orędzi, ale nie sposób, bym pisał dysertację na ten temat.
2 more comments from Εἰρηναῖος
Εἰρηναῖος
W obronie Tradycji Kościoła Nie jestem członkiem żadnej sekty, wierzę we wszystko, czego naucza Kościół katolicki po Sobór Watykański II i papieży posoborowych, spowiadam się regularnie i uczęszczam codziennie na Mszę świętą, modlę się na różańcu i jak tylko mogę czczę Matkę Najświętszą.
Εἰρηναῖος
Oskarżenia na Marię są podobne do oskarżeń z tej strony, takie same "diabelstwo" i wyrokowanie o "prawdziwym katolicyzmie": marucha.wordpress.com/…/klamstwo-boze-c…
hawaii
Abberton - kolejny kapłan katolicki zwichrowany protestantyzmem. Lekarzu ulecz sam siebie.
sg3gSK
Czego się nie robi w dzisiejszych czasach.
Gdyby żył w czasach św. Katarzyny Emmerich, pewnie stwierdził by to samo.
Też mówiła ,,niewygodne rzeczy".
aseret2
A tak w ogóle czego się tak boicie tej MBM , po co ten atak na nią czemu to ma służyć . jeśli ktoś ma czyste sumienie , zna Pana Jezusa Zna Jego Słowo to nie boi się zwiedzenia....
aseret2
Jeśli egzorcysta nie ma czystego serca i ciała .... to i jego demon zrobi w tzw balona Hahahah.
Dlatego księża nie chca albo boja się tej posługi bo na egzorcyzmie demony zaraz by obnażyły grzechy tegoż egzorcysty.
mistrzo
Kolejny celebryta-egzorcysta, który nagina narrację do poprawności politycznej.
Εἰρηναῖος
Kolejne dointerpretowane historie... Takie same bzdury jak to: www.fronda.pl/forum/biskup-i-egzorc…
Ludzie myślą, że jak egzorcysta, to już nieomylny...