Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks4K

Choroba filipińska, a nie wirus ebola!!

jamek
3
Podczas wizyty Ewy Kopacz w Berlinie doszło do niecodziennego incydentu. Nowa premier Polski... zgubiła się na czerwonym dywanie. Dopiero interwencja kanclerz Angeli Merkel pozwoliła przejść całą …More
Podczas wizyty Ewy Kopacz w Berlinie doszło do niecodziennego incydentu. Nowa premier Polski... zgubiła się na czerwonym dywanie. Dopiero interwencja kanclerz Angeli Merkel pozwoliła przejść całą trasę przemarszu.

Film z wizyty Ewy Kopacz w Berlinie szybko stał się hitem internetu. Premier miała poważne problemy z poruszaniem się po wyznaczonej przez czerwony dywan trasie przemarszu. Kopacz w trakcie oficjalnego powitania idąc tuż obok Angeli Merkel nagle zboczyła z drogi i najwyraźniej postanowiła oddać honory... rozstawionej na statywie kamerze i znajdującym się w pobliżu fotoreporterom.

Sytuację próbowała ratować kanclerz Merkel, która stanowczo chwyciła Ewę Kopacz pod ramię i skierowała we właściwą stronę.
stanislawPopiel 2014-10-12 13:04:36
O czym baby gadają na wysokim szczeblu?
=============================================
.....jak dalej bez potkniecia sluzyc satanistom z gRupy Bildereberg w drodze do budowania jednego rzadu swiatowego -antychrysta i dokonania depopulacji ludnosci swiata - a w koncowej fazie kazdego calkowicie zniewolic biochipami podskornymi .
Marylka
jaki brzydki moher Polska rzadzi!!!