uk.news
49

НОВА брехня: Папа Франциск був "шокований", коли дізнався про 215 неіснуючих останків

Влітку 2021 року представники олігархічних ЗМІ почали звинувачувати Церкву у "вбивстві" та "таємному похованні" дітей у католицьких школах Канади.

Це призвело до затятих нападів на церкви по всій країні. Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо лише підлив олії у вогонь. Прапори на адміністративних будинках були приспущені. Організація Amnesty International, яка виступає за вбивство дітей, закликала провести розслідування щодо тих, хто відповідає за "останки, знайдені" у місті Камлупс. Папа Франциск заявив, що "шокований знахідкою останків 215 дітей у канадському Камлупсі".

Лише за сім місяців історик Жак Рульярд розплутав павутину брехні. 11 січня на сайті DorchesterReview.ca він зазначив, що не було знайдено жодного тіла за межами індіанської школи в Канаді.

Кампанія брехні була побудована на даних радіолокаційного вивчення грунту, в ході якого коріння, шматки металу та каміння були прийняті за "останки". Звичайні цвинтарі назвали "масовими похованнями".

Рульярд дізнався, що 51 дитина померла в школі Камлупса в період з 1915 по 1964 рр. На 35 з них є документація, яка підтверджує смерть від хвороби або внаслідок нещасного випадку.

Історик прийшов до такого висновку: "Вигадки та емоції переважили бажання дізнатися істину" . Очевидно, що все це підтримали боягузливі єпископи, які навіть не думали виступити на захист церкви.

#newsWgqjukzzxt