pielgrzym55

Zamieniono grypę na Covida – prof. zw. dr hab. Roman Zieliński - Bibula - pismo niezalezne

Może się mylę, ale wychodzi mi na to, że zamieniono grypę na Covida. Według rządzących Covid-19 to choroba niewydolności oddechowej, wywołana przez…
Jan Zbigniew wojan
Oto co pisze Mała Encyklopedia Zdrowia PWN wydanie 1973:
Grypa (influenza) jest to ostra choroba zakaźna objawiająca się ostrym zapaleniem nieżytowym dróg oddechowych, ogólnym osłabieniem i bólami mięśni. Czynnikiem zakaźnym jest wirus, bakteriami towarzyszącymi pałeczka Pfeiffera, paciorkowce, dwoinki zapalenia płuc i inne. Okres wylęgania choroby wynosi 1-3 dni. Choroba jest niezmiernie …More
Oto co pisze Mała Encyklopedia Zdrowia PWN wydanie 1973:
Grypa (influenza) jest to ostra choroba zakaźna objawiająca się ostrym zapaleniem nieżytowym dróg oddechowych, ogólnym osłabieniem i bólami mięśni. Czynnikiem zakaźnym jest wirus, bakteriami towarzyszącymi pałeczka Pfeiffera, paciorkowce, dwoinki zapalenia płuc i inne. Okres wylęgania choroby wynosi 1-3 dni. Choroba jest niezmiernie zaraźliwa przez kontakt bezpośredni z chorym (zakażenie kropelkowe). Grypa może przebiegać w postaci oddechowej, nerwowej (z objawami zapalenia opon mózgowych) i jelitowej. W niektórych epidemiach grypy śmiertelność bywa wysoka.
Leczenie objawowe: stosuje się chininę, aspirynę oraz duże ilości witamin, głównie C.
W razie powikłań podajemy antybiotyki, sulfonamidy. Zapobieganiem jest utrzymywanie należnej higieny i izolacja chorych. Co się zmieniło, jeśli powszechnie wiadomo o ciągłych mutacjach tej choroby. Obecna odmiana grypy, którą nazwano Covid-19 nie jest leczona w sposób prawidłowy, a pacjenci podłączani są do respiratora pod wpływem czego w płucach następuje pękanie naczyń co doprowadza do śmierci. Czyżby lekarze otrzymali polecenie, by nie leczyć zwłaszcza osób starszych, którym w latach pracy zabierano w postaci różnych podatków nawet ¾ zarobku, a teraz nie pozwala się im godnie przeżyć tej reszty życia jaka im pozostała proponując szczepienia preparatem, który jest ciągle na etapie badań. Do szpitali przyjmowani są tylko zakażeni Covidem, reszta chorych jest pomijana, natomiast w ośrodkach zdrowia na poradę telefoniczną trzeba czekać nawet 2 - 3 dni tak jakby ludzi przybyło dwukrotnie, a przecież populacja z roku na rok maleje - zastanawiające?
Ciekawostkę stanowią również testy, które zresztą nie są żadnymi testami jak oznajmił sam wynalazca, otóż obecnie te “testy” potrafią powiadamiać jaką odmianę wirusa posiadł zakażony, a mutacji jest już wiele - wynalazek wprost cud ! Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo szczepień postanowiono, że osoba po szczepieniu powinna przebywać na 15 minutowej obserwacji w punkcie szczepień. Z czego wynika określenie długości tego czasu ? Zapewne z gwarancji bezpieczeństwa gwarantowanej przez producentów preparatów !
W Indiach wczoraj zmarło 256 osob - największa ilość od początku "pandemii", a w Polsce 396 wczoraj, a dziś 576. Indie około; 1 400 000 000 ludności, w Polsce około 38 000 000 - jak to się ma do siebie ?
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Bos016
Piasek juz wyzdrowiał... Jak nowonarodzony przy herbatce robi sobie fotki... To ludzie po grypie, miesiąc chorują.
Brygada Świętokrzyska NSZ
wacula25wp.pl
Po alkoholu niektórym nastrój się pogarsza, stąd te nieustanne katastroficzne wizje
Tymoteusz
Bardzo wartościowa analiza Pana prof. zw. dra hab. Romana Zielińskiego.

Dodam od siebie (znam informacje z pierwszej ręki).

Teraz min. diabelski nakazał lekarzom pierwszego kontaktu wysyłać chorych z bardzo różnymi dolegliwościami na kompletnie niewiarygodny test PCR.

Moje przypuszczenie, diabłem podszyte lobby pseudo-szczepionkowe zapłaciło masońskiemu nierządowi Polin, żeby kwalifikować …More
Bardzo wartościowa analiza Pana prof. zw. dra hab. Romana Zielińskiego.

Dodam od siebie (znam informacje z pierwszej ręki).

Teraz min. diabelski nakazał lekarzom pierwszego kontaktu wysyłać chorych z bardzo różnymi dolegliwościami na kompletnie niewiarygodny test PCR.

Moje przypuszczenie, diabłem podszyte lobby pseudo-szczepionkowe zapłaciło masońskiemu nierządowi Polin, żeby kwalifikować na wymaz praktycznie wszystkich chorych, włącznie z tymi bez objawów kowidowych (przy okazji widać tu brak szacunku nierządu dla chorych, którzy muszą niejednokrotnie stać na powietrzu ponad godzinę, bo aż tylu jest zmuszonych do badań), a że testy PCR są niewiarygodne (bo nie do tego zostały stworzone), to nierząd później ma zawyżone statystyki zachorowalności na rzekomego Covid-19, dzięki czemu może dalej realizować swoje niecne cele...

Moja konkluzja, żyjemy w diabelskich czasach, pozostaje więc modlitwa i sprzeciw Polaków :-)