S KRVOU OČKOVANÝCH DARCOV – JE CELÁ SKAZENÁ A NEPOUŽITEĽNÁ NA NIČ.

DRSNÁ, TRAGICKÁ, VEĽMI ZLÁ SPRÁVA PRE OPICHANÝCH „OČKOVANCOV“: UTAJENÝ PROBLÉM S KRVOU OČKOVANÝCH DARCOV – JE CELÁ SKAZENÁ A NEPOUŽITEĽNÁ NA NIČ. CHODIACE MŔTVOLY.

SLOVENSKO: Známa z transfúznej stanice (krvná banka) na Kramároch v Bratislave mi povedala velmi zaujímavú skutočnosť. Že sa krv zaočkovaných darcov vylieva ako genetický odpad.

Lebo je vraj niečo ako „skazená“ a obsahuje okrem jedov i krvné zrazeniny. Krvi normánych zdravých (nezaočkovaných) darcov je velmi málo! Preto sa veškeré operácie – odkladajú. Zdravotnícky personál má prísny zákaz o tom informovať kohokoľvek, pod hrozbou straty zamestnania! Samozrejme vrátane zaočkovaných darcov krvi.

Lenže ako dobre vieme, na Slovensku sa nič neutají a všetko sa vždy vykecá. Tak že je to dnes „verejným tajomstvom“ o ktorom vedia doslova skoro všetci zdravoťáci vrátane skorumpovaného lekárskeho personálu po celej SR.

Bingo! Že?

Apropó:

V Rakúsku a aj vo Švajčiarsku, kde pracujem, chodí množstvo Slovákov predávať krv. To vie dnes každý.

A „zdravá krv“ od nezaočkovaných sa už dnes – vykupuje o viac ako 100% drahšie! Od leta sa dokonca ceny v krvnej banke iba vo Viedni – zdvojnásobili. A od kolegu, ktorého brat chodí krv predávať už viac ako 19 rokov mám infošku, že do Vianoc cena krvi a plazmy ešte stúpne. Vraj sa na predaji krvi a plazmy už bude dať aj celkom slušne zarobiť.

To znamená v SR pre chorých a čakajúcich na operáciu – iba jendo. V chudobnom Slovensku zomrie do Vianoc – omnoho viac ľudí!!!

A to len pre to, že im bude odopretá nielen lekárska starostlivosť, ale aj operácie, na ktoré ľudia čakajú už viac ako rok. A nie stovky ľudí ale tisíce sa ako vieme operácie ani nedožili. A už ani nedožijú!

Pre nedostatok – zdravej krvi!

Samozrejme skorumpovaná vláda SR to hodí „univerzálne“ – na politickú – fake pandémiu.

Toto sa dá nazvať iba jediným spôsobom – je ti zločin proti ľudskosti a genocida národa!!!

Zürich, Switzerland.

AUTOR: Lili a Martina

ZDROJ: FB/czechfreepress

cz24.news/…la-skazena-a-nepouzitelna-na-nic-chodiace-mrtvoly/

aeronet.cz/…azeni-darce-z-odberu-a-sestry-kladou-divne-otazky/

czechfreepress.cz/…chcu-utajit-problem-s-krvou-ockovanych-darcov.html
Public domain
Adriána Mikulová shares this
4
dyk
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zas nič nefunguje.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nedá sa skopírovať to absolútne nefungujú tie odkazy a ja diabolský Facebook nebudem kvôli tomu zakladať.
dyk
Zlož si to vo worde a potom celé skopiruj do prehliadača
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Už to mám,ale tá čo leží v truhle nieje skutočná práva Lucia,ale tá falošná čo prijal Vatikán,ale idem si prečítať obsah o čom to je. Iba toľko keď som hneď zbadal.
Marieta Ria
Veď pacientom v liečebnom ústave, ktorí sú zaočkovaní, príde po odbere krvi následne sestra pichnúť "včeličku" do brucha (na riedenie krvi) - že dáme vám "PRE ISTOTU". Pri odberoch prichádzajú na to, že krv sa im zráža...
A s tými darcami, v tých začiatkom prenikali informácie, že na odberných miestach ju nechceli od zaočkovaných... Potom som sa pýtala synov, ktorí chodia darovať, že či sú …More
Veď pacientom v liečebnom ústave, ktorí sú zaočkovaní, príde po odbere krvi následne sestra pichnúť "včeličku" do brucha (na riedenie krvi) - že dáme vám "PRE ISTOTU". Pri odberoch prichádzajú na to, že krv sa im zráža...
A s tými darcami, v tých začiatkom prenikali informácie, že na odberných miestach ju nechceli od zaočkovaných... Potom som sa pýtala synov, ktorí chodia darovať, že či sú nejaké obmedzenia - že nie... len tam tuším bolo, že musí byť nejaký čas po očkovaní - to je asi ten spomínaný týždeň v článku.
poli75
no dajte ten tip, kde by som mohol ist do Viedne predat krv a kolko by to stalo, som neočkovaný , zdravý muž, covid som prekonal, čiže protilatky ako gratis, ked už som chudobný, aspon niečo uzarobim na vianoce pre rodinu a kupim aspon jeden darček každemu dietatu, vdaka
Nina Rajtíková
To sa dalo čakať, už dosť dávno sme mali k dispozícii štúdie vedcov o krvi očkovaných.
dominikguzman
Veď dávnejšie bolo, že odberné miesta teraz prijímajú krv len od zaočkovaných.
Marieta Ria
@dominikguzman dokonca tvrdili, že krv od zaočkovaných je výhodnejšia a vzácna, lebo obsahuje protilátky... takéto vymývanie mozgov... a realita úplne iná!
dominikguzman
Vieš, Jehovisti napríklad majú zakázané transfúzie, lebo podľa Starého Zákona v krvi má sídliť duša, alebo tak nejako. Viem, že Židia mali zakázané, aj doteraz v rabínskej tradícii majú, to tzv. košer, že nesmú jesť krv zvierat.
Marieta Ria
Ináč je to ale strašné, ak si neočkovaný, pritrafí sa ti vážna operácia, či nehoda, keď potrebuješ krv a to ti budú dávať tú od očkovaných, ktorá ešte je ako-tak použiteľná (dlhšia doba po očkovaní??). Keď tú krv predtým odoberali a doteraz som nepočula o tom samo vyraďovaní, až teraz, takže tam to môže hroziť... neviem...
U.S.C.A.E.
túto mRNA špinavosť im tí ich páni v NY jehovistom povolili