Clicks1.3K
pl.news
2

Czy trzeba zwolnić nuncjusza apostolskiego w Peru?

Nuncjusz w Peru, Nicola Girasoli (63), popełnił niewypowiedzianą zbrodnię przymując szczepionkę Covid-19 22 lutego "nie mając do tego żadnego prawa", pisze oburzony IlSismografo.Blogspot.com (19 lutego).

Girasoli jest jedną z 487 osób potajemnie zaszczepionych w Peru przed rozpoczęciem ogólnokrajowej kampanii. Wywołało to wrzawę w mediach oligarchów.

Z nieuczciwością typową dla katolickich biskupów, Girasoli wymyślił wyjaśnienie, że został zaszczepiony w fazie próbnej chińskiej firmy farmaceutycznej Sinopharm za bycie konsultantem w "kwestiach etycznych".

IlSismografo nazywa to "niedorzecznym wyjaśnieniem" i konkluduje, że "Girasoli nie może pozostać kolejny dzień w Limie", sugerując, że są to nowe grzechy śmiertelne w covidowym Kościele Novus Ordo.

A z drugiej strony – Girasoli może być postrzegany jako kolejny biskup służący za wzór do naśladowania w celu wybielenia kontrowersyjnych szczepionek Covid.

#newsZldpxfjsva
Weronika....S
Szczepionki te to pewnie jedna z ostatnich zbrodni przeciwko ludzkości, dramat, że przy współudziale Watykanu. Ale oni z czego się tak cieszą?