Decyzja nad ograniczeniem aborcji w USA, ujawniła współpracujących Lucyferian - prowadzących aborcyjny kult składania ofiar z dzieci.

Mike Adams
To wszystko jest teraz w tej samej puli: lewicowi popychacze szczepionek, podżegacze aborcyjni, indoktrynatorzy LGBT, uwodziciele dzieci, transseksualni sadyści, pedofile, lucyferianie... stali się oni zhomogenizowaną grupą wyznawców kultu śmierci, którzy karmią się dziećmi, pracując jednocześnie nad zniszczeniem każdego chrześcijanina, każdego pro-life na planecie ziemia. A teraz w następstwie obalenia przez Sąd Najwyższy USA ustawy Roe vs. Wade, ich wewnętrzne demony wyszły na jaw, dla całego świata.

W ciągu weekendu, zainspirowani demonami zwolennicy aborcji przeprowadzili publiczne demonstracje pedofilii, brudu i nieczystości z otyłymi, nagimi mężczyznami... po których nastąpiły pokazy oddawania moczu pod "złotym prysznicem", a także niektórzy ludzie jedli swoje odchody. Skąpo odziani zwolennicy LGBT i transseksualiści tańczyli przed dziećmi, podczas gdy ciężarna kobieta napisała czarnym markerem "Jeszcze nie człowiek" na swoim wypukłym brzuszku, a następnie pokazała to publicznie. Demonizm był w pełni widoczny, nawet policja w mieście patrzyła i nie robiła nic, jedyne na to pozwalała, aby lucyferianie LGBT zaczęli publicznie sodomizować małe dzieci, podczas gdy gapie wiwatują i machają tęczowymi flagami.

Przyzwoici ludzie widzą teraz, że radykalna proaborcyjna lewica jest szalona, demoniczna i jest czystym złem.
Teraz nie ma wątpliwości wśród porządnych Amerykanów, która strona tej walki jest przesiąknięta złem. Ponieważ zwolennicy aborcji nie mogli poprzestać na "rzadkich" lub "uroczystych" aborcjach, które były uważane za ostatnią opcję dla niechcianych ciąż. Nie, musieli celebrować aborcje i rozszerzyć definicję nie tylko na dzieci w pełnym terminie, ale nawet na zabijanie dzieci do 28 dni po urodzeniu.

Dla politycznej lewicy aborcja nie jest już niechętnym, wstydliwym zabiegiem, ale raczej jest teraz czymś, co należy celebrować, a nawet powtarzać jak najczęściej. Ponad 25 prominentnych korporacji w Ameryce - w tym Disney, Levi's, Apple, Netflix i inne - obiecało nawet opłacić "wakacje aborcyjne" pracowników, aby mogli podróżować do miejsc takich jak Nowy Jork czy Los Angeles, aby dokonać aborcji, z pokryciem wszystkich kosztów. Tak więc teraz demoniczni lewicowcy mogą zajść w ciążę, a następnie otrzymać pieniądze na wakacje i zabicie swojego nienarodzonego dziecka. To może być powtarzane "ad nauseum", ponieważ nie ma żadnych ograniczeń co do korporacyjnych "korzyści" dla turystyki aborcyjnej. Pełną listę tych korporacji opublikujemy jutro.

Czternasta Poprawka chroniła byłych niewolników, a teraz chroni nienarodzone dzieci
Zła natura prawdziwych intencji lewicy - masowe morderstwa, przemoc, cierpienie, śmierć i zniszczenie - jest teraz na jawie dla całego świata. I żadna rozsądna osoba nie wierzy już lewicowym kłamstwom... twierdząc, że mordowanie nienarodzonych dzieci jest konieczne dla "zdrowia reprodukcyjnego" lub "praw człowieka". Autentyczne prawa człowieka muszą obejmować prawa ludzi jeszcze nienarodzonych, ponieważ są one chronione przez klauzulę równej ochrony zawartą w Czternastej Poprawce, Sekcja 1, która mówi, że żaden stan nie może pozbawić człowieka życia, wolności lub własności bez sprawiedliwego procesu.

Aborcja kończy życie jedynej w swoim rodzaju, świadomej i żyjącej istoty ludzkiej, która jednak nigdy nie została oskarżona, ścigana ani uznana za winną czegokolwiek. Pozbawienie tej istoty ludzkiej prawa do życia jest pogwałceniem Czternastej Poprawki, która została dodana do Konstytucji USA po haniebnych naruszeniach praw człowieka związanych z niewolnictwem w Ameryce.

Odrzucając ochronę praw człowieka zawartą w Czternastej Poprawce, zwolennicy aborcji cofają ten kraj do czasów niewolnictwa, gdzie jedna grupa ludzi mogła rościć sobie prawo do "własności" (i kontroli) nad inną grupą ludzi. Kiedy niewolnicy nie byli uważani za pełnoprawne istoty ludzkie, byli okaleczani, gwałceni, maltretowani, kupowani i sprzedawani, a czasem nawet zabijani. Działania te były przerażającym złem, które w końcu zostało obalone, tak jak ustawa "Roe vs. Wade" - która została obalona w imię ludzkiej godności i praw człowieka. Jednak dzisiaj, gorliwcy aborcyjni chcą przywrócić te same naruszenia praw człowieka, twierdząc, że lekarze i przyszłe matki w jakiś sposób mają prawo do okaleczania i mordowania całej grupy istot ludzkich (nienarodzonych dzieci ludzkich) tylko dlatego, że uważają istnienie tych dzieci za "niewygodne".

Lewicowi lucyferianie sprzeciwiają się rozszerzeniu praw człowieka na tych, których chcą zabić
Nigdy nie zapominaj, że lucyferiańska lewica twierdzi, że działa w oparciu o filozoficzne ramy "inkluzywności" i "tolerancji", jednak ich proklamacje współczucia i praw człowieka nigdy nie obejmują ich własnych nienarodzonych dzieci. Dlatego są dyskryminujący, a nie inkluzywni. Ich "tolerancja" nie jest nawet na tyle silna, by tolerować życie innej świadomej istoty ludzkiej, której nie chcą mieć w pobliżu, więc żądają prawa do zabicia tej osoby według własnego uznania. "Na żądanie", jak mówią.

To nie są filozoficzne filary współczujących, empatycznych, integrujących się ludzi; to pragnienia morderczego kultu śmierci, który sprzymierza się z Lucyferem, odrzucając jednocześnie Chrystusa i Boga. Popychacze LGBT i zwolennicy aborcji nie są po stronie dobra; są całkowicie sprzymierzeni z czystym złem. A teraz, dzięki SCOTUS, osiągnęliśmy niezwykłą jasność na temat tego, co aborcja / LGBT / uwodzenie / pedofilska lewica faktycznie za tym stoi. Są mordercami, gwałcicielami, pedofilami, uwodzicielami i sługami demonów. Ich celem jest całkowite zniszczenie chrześcijaństwa i wszystkiego co kojarzy się z Bogiem, dlatego też lubią niszczyć Biblie. Obejrzyjcie poniższe wideo (ostrzeżenie przed profanacją), przedstawiające lewicowych zwolenników aborcji / lucyferian, którzy niszczą Biblię ... twitter.com/shotgun_bonnie/status/1540678347432202240
Roe decision brings us incredible CLARITY on the LUCIFERIANS running the abortion child sacrifice cult

Kościół Episkopalny ubolewa nad orzeczeniem w obronie życia - czyli ujawnili się jako słudzy diabła

(ChurchMilitant.com) Ekumeniczni partnerzy biskupów katolickich ogłaszają wyrok pro-life anatemą. Kościół Episkopalny opublikował liturgię lamentu opłakującą orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie pro-life, jako że główne denominacje protestanckie w ekumenicznym partnerstwie z biskupami katolickimi obrzuciły anatemą obalenie ustawy Roe v. Wade.

Pro-aborcyjni episkopalni przekręcają modlitwę za-życiem Franciszka z Asyżu
"Celowo zaprojektowaliśmy tę liturgię tak, aby wszyscy mieli przestrzeń do bycia razem w "obecności Świętego" w czasie smutku, strachu, zamieszania, bólu i lamentu" - stwierdzono we wstępie do nabożeństwa, wzywając "szerszy Kościół" i "ekumenicznych przyjaciół" do uznania liturgii za "dar". Profanacja św. Franciszka z Asyżu, aby "modlić się o zakończenie dehumanizacji tych, którzy domagają się autonomii ciała i umysłu" i "zostali już zawstydzeni, umniejszeni i skrzywdzeni przez swoje wybory w poszukiwaniu opieki zdrowotnej w zakresie reprodukcji". "Modlimy się o dzień, w którym dostawcy usług zdrowotnych, kobiety i ich rodziny będą mogły korzystać ze swoich praw do wyboru reprodukcyjnego w bezpieczeństwie i pokoju" - czytamy w litanii. Modlimy się szczególnie "za wszystkich, którzy będą nieproporcjonalnie dotknięci brakiem praw reprodukcyjnych, zwłaszcza za ludzi, którzy są; Czarni, Rdzenni, Azjaci, Brązowi, ludzie koloru, trans i niebinarni." Modląc się za "utratę życia, która jeszcze nastąpi w wyniku przymusowego porodu i nielegalnej aborcji", nabożeństwo ani razu nie wspomina w modlitwie o 62 milionach dzieci brutalnie rozczłonkowanych od czasu wprowadzenia Roe v. Wade w 1973 roku.

Wyznanie anglikańskie uczyniło seks celem samym w sobie od momentu zatwierdzenia antykoncepcji na konferencji w Lambeth w 1930 roku. Liturgia proaborcyjna wykorzystuje Psalm 139 jako jedno z czytań z Pisma Świętego. Jak na ironię, psalm ten zawiera jedne z najbardziej za-życiem wersetów, chwaląc Boga za to, że "uformował moje wewnętrzne części" i "uszył mnie w łonie matki". Kościół Episkopalny lub TEC jest "oficjalnie sponsorowanym partnerem w dialogu" Konferencji Biskupów Katolickich Stanów Zjednoczonych od 1965 r., pomimo orzeczenia TEC z 1967 r. jednoznacznie sprzeciwiającego się wszelkim przepisom, "które ograniczałyby lub odmawiałyby prawa jednostek do podejmowania świadomych decyzji [o przerwaniu ciąży] i działania zgodnie z nimi".

Przywódcy Kościoła Prezbiteriańskiego (USA) opłakują obalenie Roe v. Wade
Biskup przewodniczący TEC Michael Curry powiedział, że jest "głęboko zasmucony" orzeczeniem Sądu Najwyższego w sprawie pro-life, ponieważ TEC uważa aborcję za "integralną część walki kobiety o jej godność i wartość jako istoty ludzkiej"...
Ashenden, prezenter podcastu Merely Catholic, rozwinął: Pro-life Psalm 139 używany do usprawiedliwiania mordowania dzieci. Z tego zerwania z objawieniem i teologią katolicką wypłynęło zepsucie współżycia, które przerodziło się w perwersję celebracji homoseksualizmu i zabijania dzieci w łonie matki. Nabożeństwo lamentacyjne powinno być aktem skruchy za mordowanie dzieci. Zamiast tego lamentuje się nad wszelką frustracją erotyzmu. Znany etyk katolicki dr Michael Pakaluk opisał Rezolucję 15 z Lambeth, dotyczącą sztucznej antykoncepcji, jako "pierwszy przypadek, kiedy jakikolwiek odpowiedzialny autorytet - nie tylko w Chrześcijaństwie, ale w jakiejkolwiek kulturze - publicznie poparł, w jakikolwiek sposób, stosowanie sztucznej antykoncepcji."

"Papież Pius XI był tak przygnębiony tym odstępstwem od, można powiedzieć, powszechnego poglądu z prawa naturalnego, że napisał w odpowiedzi swoją encyklikę Casti Connubii" - zauważa Pakaluk, dodając, że "rezolucja była niesławna, nawet w swoich czasach, ponieważ była nawet sprzeczna z Konferencją w Lambeth z 1920 roku." Rezolucja 68 Konferencji Lambeth z 1920 roku wypowiadała "stanowcze ostrzeżenie przed stosowaniem nienaturalnych środków w celu uniknięcia poczęcia, wraz z poważnymi niebezpieczeństwami - fizycznymi, moralnymi i religijnymi - jakie z tego wynikają".

Dialog w martwym punkcie
Tymczasem inni partnerzy dialogu USCCB, jak Zjednoczony Kościół Metodystyczny i Kościół Prezbiteriański (USA), również potępili obalenie przez SCOTUS orzeczenia Roe v. Wade. "Żałujemy i ubolewamy nad dzisiejszą decyzją" - głosi oświadczenie UMC...

Episkopalne "kapłanki" na rzecz zabijania dzieci...

Podobnie w kwestii sodomii, dr Darel E. Paul, w swoim bestsellerze From Tolerance to Equality: How Elites Brought America to Same-Sex Marriage, pokazuje, jak siedem największych amerykańskich denominacji protestanckich unormowało homoseksualizm do końca 2016 roku... więcej - . Episcopalian Liturgy Laments Death of Roe

GEJOWSKA TĘCZA TO ZNAK BESTII
Były satanista: „Odprawiałem satanistyczne rytuały w klinikach aborcyjnych”
Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
Mocne oświadczenie Abp. Viganò na temat decyzji Sądu Najwyższego w USA
Andre Ob
Smutne to ale prawdziwe. odstępstwo było zapowiadane więc nie ma się co dziwić