Clicks883
pl.news
2

Niemiecki ksiądz: "kobiety-księża nadejdą"

Nikogo dłużej nie "przekonuje" odrzucanie kobiet od kapłaństwa przez argumenty bazujące "tylko na tradycji", powiedział 12 lutego agencji KNA biskup niemieckiego Magdeburga, Gerhard Feige.

Feige wie jednak, że wielu Katolików będzie odrzucało tę zmianę i to zagrozi jedności Kościoła, "mimo wszystko to nadejdzie".

Jan Paweł II bezbłędnie zadeklarował w Ordinatio Sacerdotalis (1994), że głównym argumentem przeciwko kapłaństwu kobiet jest wola Chrystusa, który na apostołów wybrał 12 mężczyzn, poza tym kręgiem zostawiając nawet matkę Boską.

Kościół Katolicki znajduje się w stanie śmierci klinicznej i trwa w niej tylko dzięki wysokim dotacjom z podatku kościelnego, który podtrzymuje funkcjonowanie nic nieznaczących struktur.

Feige jest znanym wrogiem wiary katolickiej.

Grafika: Gerhard Feige, © Evangelische Kirche in Österreich, CC BY-SA, #newsNfsatrddnz
Verba Veritatis
.....Jaka mądra Kobieta pragnie kapłanem zostać???....chyba zboczona lesbija....Jeśli w KK jak u przeklętych heretyków, zboczone baby staną w ornacie przy ołtarzu , to będą rodzaju żeńskiego👿😈👿 ....No cóż wiemy nie od dzisiaj że Lucek 👹 jak nie może, tam głupią Ewkę POsyła....a to głupie babsko jako, że daje sobą sterować to sięgnie PO owoc zakazany i stanie przy Ołtarzu 🤦 🤦 🤦 ....NIE DAJ BOŻE...…More
.....Jaka mądra Kobieta pragnie kapłanem zostać???....chyba zboczona lesbija....Jeśli w KK jak u przeklętych heretyków, zboczone baby staną w ornacie przy ołtarzu , to będą rodzaju żeńskiego👿😈👿 ....No cóż wiemy nie od dzisiaj że Lucek 👹 jak nie może, tam głupią Ewkę POsyła....a to głupie babsko jako, że daje sobą sterować to sięgnie PO owoc zakazany i stanie przy Ołtarzu 🤦 🤦 🤦 ....NIE DAJ BOŻE....
Weronika....S
tak mówią wrogowie Kościoła