Edward7
Covid 19, wirus, który nie istnieje?

Rozpatrujemy oficjalny dokument CDC (US Center for Disease Control) zatytułowany „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel ” z dnia 13 lipca 2020 r.
Ukryte głęboko w artykule, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajnościowa”, znajdujemy to: „ Ponieważ nie jest obecnie dostępny ilościowy izolat wirusa …More
Covid 19, wirus, który nie istnieje?

Rozpatrujemy oficjalny dokument CDC (US Center for Disease Control) zatytułowany „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel ” z dnia 13 lipca 2020 r.
Ukryte głęboko w artykule, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajnościowa”, znajdujemy to: „ Ponieważ nie jest obecnie dostępny ilościowy izolat wirusa 2019-nCoV, testy [diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania RNA 2019-nCoV zostały przetestowane na scharakteryzowanych zapasach pełnego transkrybowanego RNA in vitro… ”.
Fraza kluczowa brzmi: „ Ponieważ nie ma obecnie dostępnego ilościowo izolatu wirusa 2019-nCoV… ”. Wszystko, co istnieje, można określić ilościowo, to znaczy zmierzyć. Użycie terminu „ilościowo” w tym zdaniu oznacza: CDC nie posiada wymiernej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA ŻADNYCH WIRUSÓW.
Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolować”. Oznacza to, że NIE SĄ DOSTĘPNE ŻADNE IZOLOWANE WIRUSY.

Inne sposoby wyrażenia tego:
- NIKT NIE MA IZOLOWANEGO PRÓBKI WIRUSA COVID-19.
- NIKT NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA COVID-19.
... DLATEGO NIKT NIE DOWODŁ, ŻE ISTNIEJE.
Jakby tego było za mało, by zadziwić świat, CDC mówi dalej, że wprowadzają test diagnostyczny PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został wyizolowany ... a test szuka RNA, który prawdopodobnie pochodzi z wirus, którego istnienie nie zostało udowodnione.
Korzystając z tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczy przypadki COVID i zgony ... a rządy ustanowiły blokady i zniszczenia gospodarcze, wykorzystując te liczne zgony jako uzasadnienie.

Jeśli ludzie myślą, że „masz wirusa, ale nie jest dostępny”, i że masz wirusa, ale jest on zakopany w innych materiałach, z których nie został wyekstrahowany, oczyszczony i odizolowany, ci ludzie uważają, że Księżyc jest zrobiony z zielonego sera.
To tak, jakby powiedzieć: „Mamy 20 bilionów dolarów, są gdzieś przechowywane na naszych kontach, ale nie wiemy gdzie”. Jeśli nie wiesz, gdzie, to nie wiesz, że masz pieniądze.
„Wirus COVID-19 znajduje się gdzieś w materiale, który mamy, po prostu nie oddzieliliśmy go od tego materiału. Ale wiemy, co to jest, zidentyfikowaliśmy go i znamy jego strukturę. NIE, NIE MASZ GO.
„Ale… ale… jest badanie, które mówi, że kilku naukowców z laboratorium wyizolowało wirusa…”
Mówią, że tak. Ale w lipcu CDC twierdzi, że nie ma dostępnych wirusów. Myślę, że to oznacza, że nie było dostępnych ciężarówek, które mogłyby zabrać wirusa z tego laboratorium do CDC. W ciężarówkach zabrakło benzyny. Padało. Most został zmyty. Ciężarówki były w sklepie. Joe, kierowca, nie mógł znaleźć swojej maski i nie chciał bez niej wychodzić z domu ...
Nauka to nie założenia.
Pandemia to oszustwo sięgające aż do korzeni trującego drzewa. nomorefakenews