Clicks938
Libor Halik
2

Záplavy usmrtily 180 lidí, zejména v Německu, nás Bůh ušetřil

Berlín - Počet obětí ničivých záplav na západě Evropy překročil 180. Nejvíce lidských životů, 157, si živel vyžádal v Německu. Belgie hlásí zatím 27 mrtvých. Německá policie se obává, že počet obětí se bude dál zvyšovat, protože řada lidí je stále vedena jako nezvěstní a těla některých z nich mohou být ještě pod troskami, které se odklízejí.

Sv. Orosie se za nás přimlouvá. Při každodenních mších tuto velkomoravskou a španělskou mučednici o přímluvu téměř vždy prosím. Vždyť 6 mrtvých po jihomoravsém tornádu je přece jen mnohem méně.
Více na: ceskenoviny.cz/…-obeti-zaplav-v-evrope-se-vysplhal-nad-180/2065293
Asi je vhodné si znovu připomenout Proroctví D. Wilkersona 2.kapitola a Proroctví D. Wilkersona 5.kapitola+závěr
Public domain
Detektiv
K zaplavam doslo nejen v Nemecku, ale take v Belgii a Nizozemsku.
Kdo za tim stoji? Merklova, Zeleni, Lejnova a vsichni podobni ultrablbci. Vysvetlim: V zapadni Evrope se postavilo v poslednich 15-ti letech pres 50 000 drticu ptaku a netopyru, vetrnych kol. Zeleni s Merklovou udelali z Nemecka polostep. Kdo plachtil, vi, kde muze najit termiku, nad holymi jiznimi stranemi, mesty etc. Je to …More
K zaplavam doslo nejen v Nemecku, ale take v Belgii a Nizozemsku.
Kdo za tim stoji? Merklova, Zeleni, Lejnova a vsichni podobni ultrablbci. Vysvetlim: V zapadni Evrope se postavilo v poslednich 15-ti letech pres 50 000 drticu ptaku a netopyru, vetrnych kol. Zeleni s Merklovou udelali z Nemecka polostep. Kdo plachtil, vi, kde muze najit termiku, nad holymi jiznimi stranemi, mesty etc. Je to podobne, jako kdyby napric Evropou vznikla 3 nova pohori v delce 1500 km a vysce 600 m nebo i vice (Je mozne to pozorovat na WINDY.COM). To brani zapadnimu proudeni vzduchu a v Evrope je tepleji a casto proudi vzduch z jihu ze Sahary s jemnym piskem, jmenuje se CALIMA. (bylo jiz uvedeno, ze z nejakeho duvodu proudi vice vetru z jihu,). Horky vzduch vysousi pudu, nahromadi vice pary a kdyz se dostane do stretu se studenym vzduchem ze severu, vzniknou prutrze nebo tornada (viz. Morava).
Modré Hluboké Nebe
Co to je proti milionům vražděných nenarozených dětí ročně???? Nějaké záplavy v némecku....co to proti tomu je....