Trepifajksl
1-vá injekcia znižuje schopnosť tela produkovať biele krvinky o 50%.
2-há injekcia obsahuje Menej fyziologickeho roztoku (saline) a viac škodlivých ingrediencií ktoré atakujú biele krvinky o ďalších 25%.Prirodzene ,telo má o 75 % menšiu schopnosť bojovať ,čo znamená zvýšenie chorobnosti hlavne respiračného systému ako je predpovedané na tohtoročnú jeseň a zimu .
1-výBooster (posilňovač c 3)obsahu…More
1-vá injekcia znižuje schopnosť tela produkovať biele krvinky o 50%.
2-há injekcia obsahuje Menej fyziologickeho roztoku (saline) a viac škodlivých ingrediencií ktoré atakujú biele krvinky o ďalších 25%.Prirodzene ,telo má o 75 % menšiu schopnosť bojovať ,čo znamená zvýšenie chorobnosti hlavne respiračného systému ako je predpovedané na tohtoročnú jeseň a zimu .
1-výBooster (posilňovač c 3)obsahuje 81 kmeňov bakterií s kt.sa náš organizmus nestretol .Zapríčiňujú chronický zápal v častiach tela na ktoré máte predispozíciu . Napr . Žalúdočné ,žlčníkove problemy reprodukčné ,srdcové problémy ,atd.Telo sa dostáva zápaloveho stavu zapríčineného nizkou imunitou .
2-hý booster (posilnovac c4) obsahuje
8 kmeňov HIV , ktoré zapríčiňujú kompletné vypnutie immunity a tým organizmus nie je schopný vytvárať biele krvinky .
Počas tejto doby zomrie okolo 25-30% populácie .
Tí ktorí dajú prednosť genovej terapii (očkovaniu )budú závislí na posilňovačoch (boostroch) aby prežili podobne ako cukrovkári na inzuline .
Doživotní zákazníci pharma biznisu
Ani jedno pokusné zvieratko študiu neprežilo .
Zvažte svoje rozhodnutie .Dajte tomu 2-3 roky .Neexistuje zakon nikde Na SVETE aby vas mohli nutit a zastrasovat ! Je to len psychologicky nátlak a strašenie .Nedajte sa!
Študujte ,zisťujte si informácie ,zapojte mozog a intuíciu . Freedom !
Agentúra KV
Trepifajksl
Rok 1892. Matka chrání své dítě před uštknutím hada, který rozsévá smrt:
historyofvaccines.org/content/do-not-vaccinate
Ivana Beránková shares this
1
Rosllynn
Je to svinstvo, chtějí nás zničit, zotročit. V pátek a sobotu máme jedinečnou příležitost zabránit programu smrti a zotročení, který na nás chystá ANO, Piráti i jejich spojenci, zjevní i ti skrytí. Máme velkou milost, že tentokrát nejsme nuceni volit nejmenší zlo, máme na výběr i z dobra. Tím je hnutí s číslem 21, více viz otevremecesko.cz Hnutí Otevřeme Česko má šanci se dostat do Sněmovny. …More
Je to svinstvo, chtějí nás zničit, zotročit. V pátek a sobotu máme jedinečnou příležitost zabránit programu smrti a zotročení, který na nás chystá ANO, Piráti i jejich spojenci, zjevní i ti skrytí. Máme velkou milost, že tentokrát nejsme nuceni volit nejmenší zlo, máme na výběr i z dobra. Tím je hnutí s číslem 21, více viz otevremecesko.cz Hnutí Otevřeme Česko má šanci se dostat do Sněmovny. Ještě malá nápověda pro ty, kdo hledají, více viz. voltesrdcem.cz .
Adriána Mikulová shares this
4
apredsasatoci
Dokedy ešte Pane?!
Riekol: „Choď a povedz tomu ľudu: Čujteže, čujte, no nerozumejte, viďteže, viďte, no nepoznávajte! Sprav bezcitným srdce tohto ľudu, jeho uši zaťaž a oči mu zastri, aby očami nevidel a ušami nepočul, aby mu srdce nepochopilo a neobrátil sa a neuzdravil.“ I vravel som: „Dokedy, Pane?“ Riekol: „Kým nespustnú mestá, nebudú bez občanov a domy bez ľudí, kým nebude zem vyplienená…More
Dokedy ešte Pane?!
Riekol: „Choď a povedz tomu ľudu: Čujteže, čujte, no nerozumejte, viďteže, viďte, no nepoznávajte! Sprav bezcitným srdce tohto ľudu, jeho uši zaťaž a oči mu zastri, aby očami nevidel a ušami nepočul, aby mu srdce nepochopilo a neobrátil sa a neuzdravil.“ I vravel som: „Dokedy, Pane?“ Riekol: „Kým nespustnú mestá, nebudú bez občanov a domy bez ľudí, kým nebude zem vyplienená v púšť. Pán oddiali ľudí, takže bude veľká opustenosť v krajine. A ak v nej ostane ešte desiaty diel, bude znova ničený ako terebinta a dub, z ktorého pri stínaní ostane iba kmeň. Jeho kmeň je svätým semenom.“
Izaiáš 6:9-13 SSV
Silvia Ivanová
Tieto častice čo nam napichali do našho tela, ja mam take zle tušenie že nepochádzajú z tohto sveta. Je to dačo nadprirodzené. Pochádza to z temnoty