Panna Roztropna
3850

UWAGA ! Tzw."OBJAWIENIA PRYWATNE" ! WARTO wiedziec

#przeciwherezjom #objawieniaprywatne #zwiedzenie #orędzianacelowniku #znakiczasów #apokalipsa Polecam bardzo trafne choc osobiste przemyślenia …
Panna Roztropna
Pal licho nazewnictwo...Liczy się efekt końcowy 😭 :
PONAD 9000 ZWIEDZIONYCH OSÓB w tym "wierzących"akceptujacych te bzdury - oto EFEKTY WIERZEŃ W TZW."OBJAWIENIA PRYWATNE" NIEUZNANE PRZEZ KOŚCIÓŁ.
Wysyp fałszywych orędzi i zwodzicieli jest przeogromny,internet robi swoje i w efekcie mamy wiernych znających te ostatnie objawienia lepiej niż Słowo Boże i katechizm.Nakręcani spiralą …More
Pal licho nazewnictwo...Liczy się efekt końcowy 😭 :
PONAD 9000 ZWIEDZIONYCH OSÓB w tym "wierzących"akceptujacych te bzdury - oto EFEKTY WIERZEŃ W TZW."OBJAWIENIA PRYWATNE" NIEUZNANE PRZEZ KOŚCIÓŁ.
Wysyp fałszywych orędzi i zwodzicieli jest przeogromny,internet robi swoje i w efekcie mamy wiernych znających te ostatnie objawienia lepiej niż Słowo Boże i katechizm.Nakręcani spiralą strachu robią zapasy bo jakaś "matka boża"(piszę celowo z małej litery)w orędziu kazała kupowac konserwy,budują schrony,kupuja broń a w grupach wsparcia FB do tego katolickich o zgrozo 😫doradzają sobie jak ludzkimi wysiłkami przetrwac 3dni ciemności i kataklizm.Wszystko OK i można zrozumiec ludzkie obawy tyle że w tym doradztwie półki pełne zapasów i mnóstwo porad w temacie survival ale ani słowa o Bogu,pokucie i tym że łaska i "solo dios basta".
Kanały YT takie jak:
"prorok czasów ostatnich","Łukasz prorok" i grupa fb "jak przetrwac wojnę-grupa wsparcia"
robią ludziom sieczkę z mózgu,zwodzą psychologią strachu i odciągają od wiary.Nota bene ten
"prorok ostatnich czasów"zaczął "prorokowac"na YT udostępnianiem innych zwiedzeń i orędzi/tzw."objawień prywatnych" skupiając i zwodząc w grupie fb ("jak przetrwac wojnę-grupa wsparcia")ponad 9tys.osób.

facebook.com/login/
youtube.com/channel/UCh49cGA2nn90jko4xf2s1pA


Już nie tylko "prorok ostatnich czasów" ale też
"PRZEWODNIK LUDZKOŚCI" o zgrozo 😡mixujący Jezusa z kartami TAROT i samozwańczy "zbawiciel" ogłoszony przekazem treści utworu Beaty Kozidrak "rośniesz jak młody bóg w moich ramionach"... 🥴 a wszystko za przyklaskiem gawiedzi:
youtube.com/watch?v=3llE-JE4_CU

#kuprzestrodze #zwiedzenie #fałszywyprorok #okultyzmduchowy
Panna Roztropna
Cóż zrobic...,tak się utarło i zwykło nazywac dlatego obejmę cudzysłowem.
Anieobecny
Nie pojmuję definicji: objawienia prywatne...