Clicks35
lt.news

Pranciškus: Europos Sąjunga Kalėdų proga „Kaip nacionalsocialistinėje diktatūroje“

Negalime smerkti Paryžiaus arkivyskupo Aupetit, – sakė Pranciškus gruodžio 6 d., skrisdamas iš Atėnų į Romą.

Ketvirtadienį Pranciškus priėmė Aupetit atsistatydinimą po pranešimų apie „dviprasmiškus“ santykius su moterimi. Dabar jis paklausė: „Ką Aupetit taip blogai padarė, kad jam reikėjo atsistatydinti? Atsakykite man."

Pranciškus komentavo, kad Aupetit atsistatydinimą priėmė ne „ant tiesos, o ant veidmainystės altoriaus“, pridurdamas, kad „jei nežinome, negalime smerkti. Kas žino? Bjauru, ar ne?"

Šeštasis įsakymas buvo pažeistas, tačiau „ne visiškai“, sakė jis ir paaiškino, kad kaltinimai buvo susiję su „mažomis glamonėmis ir masažais“. Pranciškus pridūrė, kad „tai nuodėmė, bet ji nėra pati rimčiausia, ar ne? ir kad skandalas sugriovė Aupetit reputaciją: „Jis nebegalės vesti mišių“.

Pranciškus taip pat sakė, kad gaus oficialų rusų ortodoksų kvietimą antrajam susitikimui su patriarchu Kirilu. Pirmasis jų susitikimas buvo Havanoje, Kuboje, 2016 m.

Paskui neseniai paskelbtą ES dokumentą, kuriuo bandoma atšaukti Kalėdas ir primesti homoseksualesnę ideologiją, jis pavadino „anachronistiniu“, sakydamas, kad „istorijoje daugelis diktatūrų bandė tai padaryti; galvokite apie Napoleoną, pagalvokite apie nacių diktatūrą, komunistinę diktatūrą – tai sušvelninto sekuliarizmo mada."

Be to, Pranciškus pakartojo mitą, kad 2016 m. kovo 22 d. savižudžių sprogdintojų išpuolius Briuselyje (Belgija) parengė „ne integruoti į getus patekusių migrantų vaikai“. Realiai vienas iš jų mokėsi katalikiškoje vidurinėje mokykloje, kitas pasirodė Švedijos dokumentiniame filme apie sėkmingą migrantų integraciją į visuomenę.

#newsQnmhjpwncv