Clicks118
ľubica
3

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost!

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!
Ze světa
Říj 27, 2020

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!
Pomalu se začíná zdát, že Slovensko se nechtěně stává centrem veškerého světové dění okolo virové hysterie, která zachvacuje celosvětová média. Postupně se začíná ukazovat, že na Slovensku došlo k mohutnému spiknutí vládních špiček ve spolupráci s nadnárodním farmaceutickým průmyslem a jeho obrovskou lobby. A protože taková operace se nedá zvládnout bez chyb, tak ty chyby se kumulují a postupně unikají na veřejnost neuvěřitelné informace, ze kterých se doslova tají dech. Přesto se však objevila jedna pozitivní zpráva, protože po uveřejnění našeho článku a právní analýzy [1] našeho právníka o kauze ve slovenské pekárně v Prievidzi došlo k náhlému obratu.

Tam totiž šéfové provozu de facto vyhrožovali zaměstnancům vyhazovem, pokud se nezúčastní celoplošného testování, ale vedení pekáren se náhle zaměstnancům omluvilo, došlo prý kvůli zmatkům k unáhlení některých vedoucích pracovníků a jejich horlivost vedla ke vzniku zmíněného papíru. Pekárny se tak od zmíněného pamfletu, který byl v rozporu s právem, distancovaly a zaměstnancům se omluvily [2]. Jenže, kauza vzbudila pozornost a do redakce se nám ozval člověk, který nám zaslal oskenovaný příbalový leták antigenních testů od firmy SD Biosensor, kterými se právě teď masově a plošně testuje na Slovensku.
Na Slovensku se testují zdraví lidé pomocí testů, které se nesmí podle příbalového letáku od výrobce testů používat na bezpříznakové lidi
Příbalový leták ve slovenštině je doslova pěstí do obličeje pro někoho, kdo žije v naivní představě, že se půjde otestovat a dozví se, jestli má SARS-Cov-2 virus, anebo nemá. Ve skutečnosti máte šanci, že se to nikdy nedozvíte, protože příbalový leták vás vyvede z omylu a podle názoru našeho právníka je to ochrana firmy SD Biosensor před žalobami, že jejich test nefunguje tak, jak se očekává. Přímo výrobce totiž hned v úvodu příbalového letáku uvádí následující větu: “Tento test je určen iba zdravotnickym pracovníkom a laboratóriám a používa sa so zámerom včasnej diagnostiky viru SARS-Cov-2 u pacientov s klinickými symptómami infekcie SARS-Cov-2.”

Náhled příbalového letáku
A tyto symptomy, tedy příznaky, vypisuje příbalový leták o pár vět předtím, jako jsou horečka, kašel, zrychlené dýchání, resp. hyperventilace a také dýchavičnost. Ano, všichni, kdo použijí antigenní testy, musí mít příznaky, aby na ně test fungoval. Bez příznaků jako je horečka nebo kašel prostě člověk nemá potřebné antigeny v těle a test prostě ohlásí, že výsledek je negativní i u člověka, který třeba SARS-Cov-2 v sobě opravdu má, ale nemá vytvořené potřebné antigeny, protože u něho nepropukly příznaky, takže se antigeny ani nemohly v těle vytvořit. Jinými slovy, na Slovensku se testují zdraví lidé, kteří paradoxně mohou virus SARS-Cov-2 mít, ale nijak se u nich neprojevuje, nemají horečky a ani kašel, ale tyto antigenní testy je označí za negativní, protože jejich těla nemají vytvořené antigeny, které jsou produktem zápalu, infekce a odezvy organismu.
Příbalový leták odhaluje, že testy používané na Slovensku neumí rozlišovat mezi jednotlivými kmeny rodiny SARS, takže testy hlásí pozitivitu i na vir SARS-Urbani z roku 2003
Antigeny vznikají ve chvíli, kdy lidské tělo spustí aktivní odezvu proti viru, organismus začne zvyšovat tělesnou teplotu, tím vzniká horečka, dochází ke zduření sliznice v krku, tělo se začne zbavovat koronavirů v podobě hlenů vykašlávaných z krku a celé tělo se zaplaví antigeny, které toto spustily. Jinými slovy, aby antigenní testy fungovaly, člověk musí splňovat dvě podmínky: 1) Musí mít v sobě koronavirus z rodiny SARS a za 2) Musí mít příznaky nemoci jako je horečka, kašel, hyperventilace, dýchavičnost. Pokud jedno z tohoto pacient nemá, testy společnosti SD-Biosensor nebudou fungovat a budou lidi označovat za negativní, což je vysoce nebezpečné a je to hazard s důvěrou veřejnosti v samotné testování. A to není všechno!

V tabulce vidíte, že kmen SARS-Urbani test vyhodnocuje jako pozitivní test na SARS-Cov-2
V příbalovém letáku je k dispozici laboratorní tabulka, na které viry a patogeny test reaguje nezávisle na tom, jestli člověk má SARS-Cov-2 nebo nemá. Tabulka odhaluje, že tyto testy od firmy SD Biosensor označují vzorek pozitivně, pokud obsahuje kmen viru SARS-Urbani, což je kmen viru SARS-Cov-1 izolovaný již v roce 2003 během epidemie SARS. Tehdy byly izolovány 2 kmeny SARS nazvané Tor2 a Urbani [3]. První byl izolován v Kanadě, druhý v Asii pracovníkem CDC. Kmen SARS-Urbani se stal referenčním izolátem.
A to je největší průser a šok, protože o tomto se dosud nikde v médiích nemluvilo. Tyto testy určené na SARS-Cov-2 vás tedy označí za pozitivního i tehdy, pokud v těle máte virus SARS-Urbani z roku 2003, kterým je podle informací dnes promořena celosvětová populace, protože původní epidemie SARS v podstatě fungovala pouze na asijské obyvatelstvo, západní civilizace SARS prakticky nenapadl, ale pozor, to neznamená, že SARS kmen už nemá celá západní populace, protože od roku 2003 uběhlo již 17 let. Promoření civilizace kmenem SARS-Urbani tak bude obrovské, že si to ani nedovedeme představit.
Pozitivně otestovaní lidé mohou mít jenom 18 let starý SARS z roku 2002, negativně otestovaní lidé mohou mít i SARS-Cov-2, jenže nemají příznaky a bez příznaků testy nefungují, chybí totiž antigeny z nemocného těla
A právě na tento kmen SARS-Urbani z roku 2003 reagují testy firmy SD-Biosensor pozitivně. Jenže, lidé s tímto kmenem SARS logicky nemají žádné příznaky, protože tento kmen SARS-Urbani už mohou mít v těle dlouhá léta a logicky jim nezpůsobuje žádné příznaky. Takže, v praxi to potom funguje tak, že člověk jde na antigenní test, který určí člověka, že je negativní.
Ale pokud má nějaké respirační onemocnění, jako je chřipka, potom do těla se dostávají antigeny, které obsahují i kmeny SARS-Urbani, takže antigenní test to vyhodnotí jako pozitivní test na SARS-Cov-2. A to prostě kvůli tomu, že testovací sada od firmy SD-Biosensor podle tabulky z příbalového letáku neumí rozlišovat mezi SARS-Urbani z roku 2003 a mezi SARS-Cov-2 z roku 2019. Obojí totiž pochází z rodiny SARS a rozdíl mezi oběma kmeny je tak malý a nepatrný, že antigenní test nedokáže poznat rozdíl. A teď se nabízí otázka: Jak lze věřit testu, který neumí rozlišovat mezi SARS-Cov-1 z roku 2003 a SARS-Cov-2 z roku 2019?

Upozornění z příbalového letáku
A přesně na toto dává SD-Biosensor odpověď na konci příbalového letáku, kde je uvedeno, že pozitivní výsledky by se vždy měly vyhodnocovat v porovnání s klinickou historií pacienta a s jinými dostupnými údaji. Leták rovněž v úvodu upozorňuje, že pozitivní výsledek testu je třeba ověřit dalším testem, pro potvrzení nákazy. V konečném důsledku tak platí, že na Slovensku se bude plošně testovat způsobem, že negativně otestovaní lidé budou možná ve skutečnosti pozitivní, protože nemají žádné příznaky, žádnou horečku, nemají tudíž antigeny v těle, a proto test na ně nemůže fungovat.

A současně platí, že pozitivně otestovaní lidé vůbec Covid-19 nemají, ale antigenní test ve spojení se sezonní chřipkou, které teď začínají, objeví ve vzorku přítomnost viru SARS-Urbani z předchozí pandemie SARS z let 2002 až 2004. Skutečné potvrzení toho, že máte SARS-Cov-2, vám dokáže dát podle všeho jen PCR test, ale ani tomu nemůžete moc věřit, protože ani americká CDC dodnes nedisponuje z terénu izolovaným kmenem SARS-Cov-2, jak jsme přinesli tuto zásadní informaci v nedávném zpravodajském článku zde.
Celoplošné testování na Slovensku, které bude pouze vyhozením peněz daňových poplatníků z okna, ale pod oknem je bude sbírat firmička z Trnavy… a to se vyplatí!
Takže, pokud ani CDC dosud nedisponuje virovými izoláty SARS-Cov-2 z terénu, jak by potom mohly existovat spolehlivé a seriózní testy, když všechny vzorky koronaviru, které se dnes zkoumají, byly vyrobeny v laboratoři? Proč se dosud CDC nepodařilo SARS-Cov-2 izolovat ze vzorků z terénu? V roce 2003 se jim podařilo izolovat SARS-Cov-1 z terénu, dostal název SARS-Urbani, ale tady už trvá údajná pandemie skoro celý rok a virový izolát pořád nikde.
A potom dostanete do ruky příbalový leták testu na koronavirus a v něm se dočtete, že pozitivně testuje i vzorky, které obsahují virový kmen SARS-Urbani z roku 2003, tedy virový izolát z pandemie SARS, která vypukla už před 18 lety. Pohled do této problematiky vnesl přímo slovenský premiér Igor Matovič ve videu níže. Pokud máte IQ vyšší než 90, neopovažujte se video spustit, jinak utrpíte poškození kognitivních mozkových funkcí, prostě to nepoberete. Negativní neznamená negativní!
Takže, na Slovensku se budou plošně testovat, ale nakonec zjistí, že testy dále budou i po Vánocích a po Novém roce označovat lidi za nakažené, protože testy budou pořád odhalovat lidi, kteří v sobě mají viry z rodiny SARS, ale už zdaleka není jasné, jaký model SARS a z jakého roku. Přímo výrobce SD-Biosensor to jasně potvrzuje i ve svém příbalovém letáku. Pokud jste negativní, možná je to kvůli tomu, že virus SARS máte, ale jste rezistentní. Pokud jste pozitivní, možná SARS máte, ale dostali jste jen chřipku, která uvolnila antigeny SARS-Cov-1 z roku 2003. Jedno je však jisté, že na těchto neprůkazných testech se pořádně napakuje jedna maličká firmička z Trnavy [3]. A to se někomu sakra vyplatí.
-VK-
Šéfredaktor AE News
One more comment from ľubica
ľubica
VZOR TRESTNEHO PODANIA PRE STAROSTOV/ PRIMATOROV RADOVYCH OBCANOV

Píšte mejlujte, zdielajte


Trestné podanie na ministra zdravotníctva/ premiéra/ hlavného epidemiologa/ pre podozrenie z páchania zločinu genocidia

Generálna prokuratúra
Štúrova 2,
812 85 Bratislava 1
V Bratislave dňa 02.09.2020

VEC: Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že mohlo dôjsť a naďalej môže dochá…
More
VZOR TRESTNEHO PODANIA PRE STAROSTOV/ PRIMATOROV RADOVYCH OBCANOV

Píšte mejlujte, zdielajte


Trestné podanie na ministra zdravotníctva/ premiéra/ hlavného epidemiologa/ pre podozrenie z páchania zločinu genocidia

Generálna prokuratúra
Štúrova 2,
812 85 Bratislava 1
V Bratislave dňa 02.09.2020

VEC: Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že mohlo dôjsť a naďalej môže dochádzať, k páchaniu zločinu genocídia a viacerých ďalších najzávažnejších trestných činov, ako je zneužitie právomoci verejného činiteľa, šírenie poplašnej správy, ohrozenie života a zdravia, nebezpečné vyhrážanie, vydieranie, rozkrádanie majetku v spoločnom vlastníctve atď…ministrom zdravotníctva SR Marekom Krajčim/ premiérom Igorom Matovičom / epidemiológom Vladimírom Krčmérym/
Okrem toho sa domnievam, že ide o páchanie organizovanej trestnej činnosti v súčinnosti s viacerými ďalšími páchateľmi v spojení s cudzou mocou.

Meno a priezviskoxxxxxxxxxxxxxxxxxxx, narodený xxxxxxxxxxx, štátny občan SR, podávam toto trestné oznámenie a uvádzam skutočnosti nasvedčujúce tomu, že mohlo dôjsť k spáchaniu a pokračujúcemu páchaniu uvedeného zločinu a trestných činov.

1.Neúplné a zavádzajúce zverejňovanie epidemiologických dát využívané na zveličovanie závažnosti zdravotného ohrozenia spoločnosti, na šírenie poplašných správ a na vyvolávanie strachu a paniky.
Sú hlásené a aj v médiách sú zverejňované počty pozitívne testovaných a nie počty skutočne chorých. Pritom počty chorých, to znamená symptomatických pacientov sú podľa uvádzaných epidemiologických údajov zo sveta iba cca 20% pozitívne testovaných. MZSR aj médiá strašia verejnosť cca 5 násobne vyššími počtami než sú v skutočnosti. Takže keď hlásia na Markíze 100 nových prípadov tak v skutočnosti sa jedná o cca 20 nových chorých s kašľom a nádchou, čo na celú Slovenskú republiku nie je nijaké mimoriadne ohrozenie. To isté chorobné zveličovanie vidíme aj pri hlásení počtov hospitalizovaných. Keď sa hlási že je hospitalizovaných 60 pacientov z toho je 40 pozitívnych na COVID, nemalo by sa hlásiť, že je hospitalizovaných 40 pacientov na COVID? Tí ostatní, ktorí nie sú pozitívny na COVID, sú z akého dôvodu v tejto kategórii hlásení?
Ľudia sú týmito dezinformáciami už tak vystrašení, že sú ochotní strpieť aj porušovanie a obmedzovanie svojich ľudských práv, ktoré by bolo bez vyvolávania strachu nemysliteľné.
2. Úmyselne nesprávna interpretácia toho, čo znamená chorý a čo znamená pozitívne testovaný bezpríznakový jednotlivec. Chorí a pozitívne testovaní sú z hľadiska možnej infekčnosti a teda ohrozenia svojho okolia, dve úplne rozdielne kategórie. Pozitívne testovanie na RNA dokonca ani neznamená, že dotyčná osoba má v sebe živý vírus, ktorý je spôsobilý vyvolávať ochorenie, ale veľmi často sa môže jednať o falošnú pozitivitu bez prítomnosti živého vírusu. Iba chorí, ktorí kašľú, majú nádchu a teplotu vytvárajú vo svojom okolí infekčný aerosól a ten je podstatou ich infekčnosti pre okolie. U pozitívne testovaných zdravých ľudí, ktorí nekašlú, nekýchajú, nemajú nádchu, nevytvárajú infekčný aerosól, je možnosť prenosu infekcie z uvedených dôvodov minimálna. Pokiaľ ľudia v ich okolí majú normálnu imunitu a to je väčšina populácie, tak prenos infekcie vôbec nehrozí a nie je ani medicínsky dôvod pozitívne testovaných zdravých ľudí izolovať v karanténe. Za určitých podmienok by mohli nakaziť chronických pacientov s oslabenou imunitou, alebo seniorov a preto ak sa už zistí pozitivita, tak by tieto osoby mali, pre istotu v kontakte s týmito oslabenými ľuďmi, používať ochrannú tvárovú masku označovanú ako FFP2/N95, teda nie hocijaké prekrytie horných dýchacích ciest, ale profesionálnu ochranu a to cca 14 dní od zistenia pozitivity. Hocijaké prekrytie horných dýchací ciest je z hľadiska ochrany pred vírusovou infekciou a zabránenia šírenia vírusovej infekcie neúčinné. Medzi hocijaké prekrytie v tomto prípade šírenia vírusovej infekcie, treba počítať aj chirurgické masky, ako dokladujú samotní ich výrobcovia upozornením na každom balení týchto rúšok o fakte, že nechránia proti infekcii covid- 19, čo vychádza z medicínskych štúdií. Napríklad sa odvolávam na dôkladne zdokumentované trestné oznámenie Ing. Miroslava Sagana z 26.8.2020, ktoré podal na Generálnu prokuratúru a ktoré je v prílohe ako Dôkaz č.1 a s ktorým sa plne stotožňujem. Pre ohrozenie okolia šírením infekcie COVID je v podstate jedno, či sú jedinci COVID pozitívni alebo COVID negatívni, dôležité je, že či sú chorí. Preto aj v najnovšom odporúčaní prof. Beneša z infekčnej kliniky LFUK nemocnice na Bulovce, Praha sa konštatuje:“ …vyšetrovanie bezpríznakových osôb pre ochranu populácie nie je prínosné…“ Odporúčanie prof. Beneša je priložené ako Dôkaz č.2. Z neho vyplýva záver, že vyšetrovať by sa mali iba chorí. Teda nie zdravé bezpríznakové osoby. Pre zdravé bezpríznakové osoby, ktoré boli v posledných 14 dňoch (doba odporúčaná prof. Benešom) v kontakte s covidom-19, stačí vydať iba odporúčanie, aby počas doby 14 dní nenavštevovali zdravotnícke zariadenia, domovy seniorov, nemocnice a podobné miesta, kde hrozí prenos infekcie na imunitne oslabených ľudí. Pokiaľ sú ľudia zdraví nie je vôbec potrebné ich testovať! A už vôbec nie izolovať v karanténe! Obmedzenie kontaktov s imunitne oslabenými ľuďmi by malo platiť vo všeobecnosti pre všetky osoby s príznakmi ako je nádcha, kašeľ a teplota. Pretože oslabených ľudí môže ohroziť nielen COVID, ale každá infekcia dýchacích ciest a najčastejšie to býva „obyčajná“ chrípka! V tom by sa prejavila zodpovednosť našej spoločnosti, že osoby s každou infekciou dýchacích ciest by dodržiavali tento tzv. sociálny dištanc. Čiže nie všetky osoby izolovať ale iba choré.

*Podľa zahraničných údajov až 80% pozitívne testovaných na COVID sú celkom zdravé asymptomatické osoby. Presné slovenské dáta nepoznáme pretože štatistiky vyhodnocujúce aj počet reálne chorých nie sú na Slovensku dostupné, preto sú uvedené čísla iba odhadom.
Poznanie počtov reálne chorých môže byť veľmi dôležité pre pacientov aj pre zdravotníkov aby vôbec mohli porozumieť šíreniu pandémie a protiepidemickým opatreniam na Slovensku.
Z tabulky vyplýva, že k tomu istému efektu zachytenia všetkých chorých, by sme sa dopracovali, keby sme testovali iba pacientov s teplotou, nádchou a kašľom a bolo by to s oveľa nižšími nákladmi. Stálo by nás to iba 54 810 € oproti dnešným 23 445 240 €.
A vyhli by sme sa obťažovaniu zdravých ľudí a šíreniui strachu.
Za celý čas tejto Covid pandémie (pan-ika-démie) zomrelo v súvislosti s touto koronainfekciou na Slovensku 33 polymorbídnych pacientov v seniorskom veku a ochorelo odhadom spolu 783 pacientov. Za ten istý čas od 6.3.2020 zomrelo bez vládnej a mediálnej pozornosti 6802 ľudí na rakovinu a 16 826 nových pacientov na ňu ochorelo. A rakovina sa týka všetkých aj malých detí a každé obmedzenie prevencie, včasnej diagnostiky a liečby ako spôsobila covid hystéria spôsobuje pribúdanie ďalších stoviek chorých aj mŕtvych len v onkologickej oblasti. Ale podobná je situácia aj v oblasti epidémií ostatných neinfekčných ochorení, teda v kardiovaskulárnej oblasti, diabete a chronických ochoreniach dýchacích orgánov(CHOCHP, AB), ktoré VZ OSN už v roku 2011 vyhlásilo za pandémiu neprenosných ochorení a dalo ju tak do najvyššej pozornosti prezidentov a vlád.
V tejto súvislosti treba podotknúť aký iný prístup je v prípade chrípky, kedy na vyhlásenie epidémie je potrebná incidencia 1600-1800 chorých pacientov na 100 000 obyvateľov hlásených na báze týždenných hlásení. Pritom chrípka si každoročne vyžiada na Slovensku cca 800 smrteľných obetí. V tomto prípade v prípade pandémie covid máme incidenciu medzi 1-2 chorých pacientov na 100 000 obyvateľov čo možno považovať za sporadický výskyt ale nie epidémiu.
V tejto súvislosti je až neuveriteľné, že vláda sa usiluje vyvolávať strach zo smrti, aby mohla prijímať opatrenia obmedzujúce ľudské práva v spoločnosti a iba z tejto jednej zveličenej hrozby, ktorú možno vzhľadom k celkovej štatistike chorých a mŕtvych považovať na Slovensku za zanedbateľnú. Čím väčšiu vlnu strachu vláda vyvolá, tým väčší je zisk v peňaženkách majiteľov laboratórií, ale hlavne tým drastickejšie opatrenia môže prijať. V konečnom dôsledku ale tým viac bude obetí na životoch medzi občanmi SR. Strach, ako marketingový nástroj nielen zisku, ale predovšetkým udržania sa pri moci dnešnej vlády, sa stáva pre občanov neakceptovateľný.
3. Rozkrádanie verejných fondov a majetku občanov
Vyššie uvedená tabuľka je súčasne dôkaz dokumentujúci rozkrádanie majetku z verejných fondov a zo súkromného majetku občanov, kde hlavný marketingový nástroj tohto biznisu, je šírenie strachu, čo táto vláda doviedla do dokonalosti na svojich frekventných tlačových konferenciách.
Za celé obdobie sa doteraz jedná odhadom o sumu 23 171 050 €, ktorá bola z verejných fondov, alebo priamo od zdravých občanov vylákaná a vynaložená na zbytočné testovanie.
4. Nosenie rúška
Ako preukázala
štúdia vedcov z Lipskej univerzity (v prílohe ako Dôkaz č.3 a slovenský preklad ako Dôkaz č. 4), tvárové rúška (chirurgické a respirátory FFP2/N95) majú výrazne negatívny vplyv na funkciu srdca a pľúc, čo významne zhoršujú schopnosť vykonávať fyzicky namáhavé pracovné činnosti. Táto štúdia preukázala, že nosenie tvárových rúšok výrazne zhoršuje kvalitu života ich nositeľov. Tieto negatívne efekty sa musia vziať do úvahy pri zvažovaní využitia potencionálne ochranných účinkov tvárových masiek pred šírením vírusov. O tejto štúdii by mali byť informovaní zdravotníci a tiež politici ak prijímajú opatrenia, nariaďujúce nosenie rúšok. Takéto opatrenia by sa mali prijímať iba vtedy ak očakávame, že benefity prevážia škody, ktoré nosenie rúšok spôsobuje ľudskému organizmu.
Iná štúdia je predmetom už zmieneného trestného oznámenia Ing. Miroslava Sagana, ktoré podal 26.8.2020, na Generálnu prokuratúru a ktoré je celé v prílohe ako Dôkaz č.1. Táto štúdia uvedená v trestnom oznámení Ing. Sagana ako Príloha č.2 preukázala, že látkové rúška chránia pred prienikom iba 3% infekčných častíc, chirurgické 56% a iba respirátory FFP2/N95 chránia pred prienikom 99,9% infekčných častíc. Ak chceme u chirurgických rúšok dosiahnuť uvedený efekt záchytu 56% infekčných častíc, je potrebné si ich často meniť, odporúča sa á 2 hodiny nové rúško. Inak sa toto chirurgické rúško mení na prevlhčený materiál, ktorý môže byť sám osebe zdrojom infekcie. Z uvedeného vyplýva záver, že ak v odbornom odporúčaní je uvedené iba odporúčanie na hocijaké prekrytie horných ciest dýchacích, tak je to potemkinovské odporúčanie bez akejkoľvek garancie ochrany detí, či dospelých, ktorú by zabezpečili na potrebnej úrovni iba respirátory FFP2/N95. Tieto sú však spojené s najvyšším stupňom dyskomfortu a negatívnych účinkov na srdce a pľúca (preukázala už uvedená štúdia z Lipskej univerzity).
Zodpovednosť pacientov nie je v plošnom nosení rúšok, ale v dobrovoľnom sociálnom oddelení sa tých osôb, ktoré sú klinicky choré a v prípade, že musia vyjsť z domu potom si majú nasadiť rúško. Zdravé osoby by mali nosiť rúško iba so sebou, aby si ho mohli nasadiť vtedy, keď vo svojom okolí identifikujú osobu s infekciou dýchacích ciest. Vtedy takto môžu do určitej miery znížiť mieru expozície infekcii.
Ako Dôkaz č. 5 sa odvolávam na vyhlásenie lekárky MUDr. Zuzany Pitoňákovej, ktorá v rozhovore pre TA3 uviedla: „Časté nosenie rúšok môže spôsobiť infekcie v dutine ústnej, herpesy, či infekcie v nosohltane. Nosenie rúšok naozaj znižuje príjem kyslíka a môže spôsobiť mnoho zdravotných problémov. Je na mieste otázka, či naozaj je potrebné, aby ich zdravá populácia nosila.“
V podobnom duchu sa vyjadrujú MUDr. Igor Bukovský a MUDr. Vladimír Malec vo videu uvedenom ako Dôkaz č.6.

5. Negatívny dopad na zdravotnícku starostlivosť nárast počtu zomierajúcich a závažných štádií iných druhov ochorení, mnohonásobne prevyšuje negatívne následky celej tejto tzv. „pan-ika-démie„ skôr sa dá povedať, že v slovenských podmienkach hystérie covid.
Následkom šírenia strachu vládou a s ňou spolupracujúcimi médiami nastala frustná situácia v slovenskej spoločnosti a to taktiež v zdravotníctve a aj v sociálnych zariadeniach. Osobitne zlá je situácia v domovoch dôchodcov (DD), kde došlo k nárastu úmrtí chronických pacientov a seniorov, čo vláda ignoruje. Dokonca ľudia začali v DD zomierať na následky sociálnej izolácie, pretože protipandemické opatrenia týchto seniorov izolovali od ich rodín a blízkych na celé mesiace a táto neznesiteľná izolácia dodnes pokračuje. Pre starého imobilného pacienta predstavuje kontakt s rodinnými príslušníkmi a blízkymi osobami, celý jeho život, ktorý mu ešte zostal a to je často jediné, čo ho ešte drží pri živote. Tým, že sme im to zobrali, oni zomreli. Bohužiaľ. Viem to z vlastnej skúsenosti. Iba z tejto príčiny došlo od objavenia sa izolujúcich opatrení v súvislosti s tzv. pandémiou k úmrtiam niekoľkých desiatok seniorov.

Aj hlavná odborníčka pre všeobecné lekárstvo MZSR MUDr. Adriana Šimková uvádza vo svojej výzve k očkovaniu populácie proti chrípke a proti zápalu pľúc “ … že pacienti z Pezinka(DD), ktorí sa dostali do nemocnice „a priori“ možno ani nepodľahli ochoreniu COVID-19, ale zomreli na komplikácie…“. Rozhovor je priložený ako Dôkaz č. 7. Sú známe dáta, pacienti, ktorí majú covid často nezomierajú na infekciu covid, ale často sa môže jednať o devastačné postihnutie pľúc spôsobené spôsobom samotnej intenzívnej starostlivosti, kedy sa stále viac diskutuje, či je správne použitie ventilátora, oproti použitiu „iba“ inhalácie kyslíka a podávania morfínu a to hlavne u starých polymorbídnych pacientov. Ďalšou príčinou úmrtí pacientov s covid sú sekundárne bakteriálne infekcie, často aj nosokomiálne a potom aj dezorganizácia spôsobená obštrukciami vo včasnej dostupnosti adekvátnej zdravotnej starostlivosti a to hlavne pre akútne stavy. Z dôvodu strachu zdravotníckeho personálu tento dokonca aj chýbal v niektorých ambulanciách a aj nemocniciach, ktoré „preventívne zavreli“ alebo museli byť v karanténe. Preto najväčšie škody, ktoré opatrenia spôsobili, zatiaľ nemusia byť ani vidieť. Mnohí ľudia sa totiž ani nedostali k špecialistom a do nemocníc a mohli tak zanedbať svoje koronárne, neurologické, či onkologické ochorenie. Ďalej to boli byrokratické opatrenia v jednotlivých zdravotníckych zariadeniach, ktoré sa vytvorili počas hystérie covid, ktorá bola centrálne organizovaná MZSR a vždy boli umocňované strachom šíreným MZSR a vládou ad absurdum. Napríklad pacient s akútnym infarktom myokardu alebo cievnou mozgovou príhodou bol hospitalizovaný na infekčnej klinike, namiesto v špecializovanom intervenčnom kardiologickom alebo neurologickom centre a to je obrovský rozdiel v starostlivosti o tieto špecifické diagnózy. V horšom prípade ani na infekčnú kliniku nedorazil a zomrel. Takže kým pacientovi urobili test na covid aby zistili, či je negatívny, tak sa premeškala doba umožňujúca úspešné vyliečenie pacienta v mnohých oblastiach medicíny. A aký je osud covid pozitívnych? Tí ako som už uviedol sú zakliati a nemajú možnosť adekvátnej potrebnej starostlivosti multidisciplinárnych tímov a môžu skončiť iba na poddimenzovaných infekčných klinikách. Osobitné zlyhania nastali v oblasti onkologickej starostlivosti o ktorých hovorí Jana Pifflová – Španková, prezidentka OZ NIE RAKOVINE, že situácia v onkologickej starostlivosti je oveľa horšia než je situácia s covid – 19. Jej vyjadrenie je v prílohe ako Dôkaz č.8.
Máme tu pandémiu zhoršujúceho sa zdravotníctva a zhoršujúceho sa zdravotného stavu obyvateľstva v onkologickej, kardiovaskulárnej oblasti v diabete aj chronických respiračných ochoreniach s mnohonásobne závažnejšími následkami než priniesla tzv. pandémia covid.
6. Genocídium

Podľa Vyhlášky č. 32/1955 Zb. (Vyhláška ministra zahraničných vecí o Dohovore o zabránení a trestaní zločinu genocídia) je tento zločin definovaný v čl. II odsek c) ako úmyselné uvedenie ktorejkoľvek skupiny do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie;
Zločin genocídia, ktorý sa domnievam, že pácha minister zdravotníctva Marek Krajči v spolupáchateľstve s ďalšími viacerými páchateľmi zapojenými tiež do organizovanej trestnej činnosti v spojení s cudzou mocou, už bol zdokumentovaný aj vyššie. Tu však uvediem niektoré súvislosti, doplnenia a objasnenia.
a) Neustále vyvolávanie strachu za účelom udržania sa pri moci a pri peniazoch, z nej plynúcich. Vyzerá to tak, že povedané slovami nacistu Hermana Goringa „To jediné, čo táto vláda potrebuje, aby z ľudí urobila otrokov, je strach. Pokiaľ sa vám ich podarí vydesiť, môžete ich donútiť urobiť čokoľvek, čo chcete“. Keď vidím ministra Mareka Krajčiho a jeho spolupáchateľov z tejto vlády tak ma napadajú tieto slová a charakteristiky.
b) Uskutočňujú devastovanie ekonomiky, čo prináša ľuďom zhoršovanie sociálnej situácie aj dostupnosti zdravotnej starostlivosti. Neustále sa prehlbuje existenčná neistota veľkých skupín ľudí. O ťažkých sociálnych dôsledkoch vypovedá vysoký počet samovrážd, ale aj úmrtí seniorov, či už samostatne žijúcich alebo umiestnených v domovoch dôchodcov.
c) Priame poškodzovanie zdravia populácie a to osobitne celých sociálnych skupín detí a starých ľudí a chronicky chorých donucovaním k noseniu rúšok napriek stabilizovanej a dalo by sa povedať, že veľmi dobrej a stále sa zlepšujúcej epidemiologickej situácii a napriek tomu, že medicínske štúdie upozorňujú na diskutabilný efekt nosenia rúšok na prevenciu vírusovej nákazy a naopak upozorňujú na negatívne vplyvy na zdravotný stav zdravých osôb, na obmedzovanie komunikačných schopností ľudí, poškodenie ich emotívnych prejavov a neverbálnych možností komunikácie, čo je dôležité pri výchove detí a vzdelávaní a dokonca na možnosť kritického zhoršenia zdravotného stavu chronických pacientov s kardiovaskulárnym a pľúcnym ochorením. Napriek tomu boli všetky zdravotné výnimky zrušené a pacienti zostali bez možnosti udelenia individuálnej výnimky ošetrujúcim všeobecným lekárom alebo príslušným špecialistom. Angažovanie polície do donucovania občanov k noseniu rúšok a vyhrážanie sa aj použitím armády, to je už akoby obrázok zo štátu s fašistickým režimom. Neviem si predstaviť ako budú policajti donucovať k noseniu rúšok chronických pacientov a pritom ich udusia. To nemá v civilizovaných štátoch obdobu. A môže v tej istej situácii existovať súčasne diametrálne odlišný spôsob riešenia? V susednej ČR, minister zdravotníctva naopak upokojuje obyvateľstvo a žiada médiá aby prestali strašiť nepresnými informáciami obyvateľstvo. Covid je podľa názoru českého ministra zdravotníctva taká istá viróza ako každá iná a zasluhuje si preto aj takú istú pozornosť a preventívne a liečebné prístupy. Nie je potrebné šíriť strach a je treba predovšetkým predchádzať panike.
d) Prijímajú sa organizačné opatrenia, ktoré nijako nesúvisia s riešením súčasnej situácie v zdravotníctve a v spoločnosti, ktoré naopak destabilizujú organizačné štruktúry existujúceho zdravotníctva, v tomto na zmeny v zabehnutom chode zdravotníctva citlivom období. Sem patrí výmena riaditeľov nemocníc a nahradenie skúsených lekárov neskúsenými ľuďmi dokonca z nesúvisiacich profesií (Lesník, Výrobca okien, Cirkevný hodnostár…) Vyzerá to ako panoptikum ministra Mareka Krajčiho, ktorý verejne vyhlasuje, že je osvietený Duchom Svätým a že iba príslušníci jeho sekty sú od Boha povolaní riadiť tento štát a ostatní sú služobníkmi satana. V tejto súvislosti som nie náhodou už spomenul zakladateľa gestapa Hermanna Goringa. Marek Krajči so svojou agendou sa na neho veľmi podobá fanatizmom aj nekoncepčnosťou svojej agendy. On podľa môjho názoru vlastne zo svojej modlitebne na MZSR spolu s celou radou spolupáchateľov uvádza väčšinu našej spoločnosti do takých životných podmienok, ktoré majú potenciál privodiť jej doslova úplné, alebo čiastočné fyzické zničenie.
Toto oznámenie podávam za účelom preverenia, či vyššie uvedené skutočnosti, ktoré zakladajú podozrenie z konania podozrivých osôb ako organizovanej skupiny konajúcej aj v spolupráci s cudzou mocou, nie je v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky a či toto konanie nezakladá trestnoprávnu zodpovednosť v zmysle slovenských právnych a medzinárodných predpisov, nakoľko vyššie uvedené skutočnosti nasvedčujú tomu, že mohlo dôjsť a dochádza k páchaniu zločinu genocídy a viacerých ďalších trestných činov v zmysle zákona č. 301/2005 Z. z. Trestného poriadku v platnom znení (ďalej len „Trestný poriadok“).
Zároveň žiadam, aby orgány činné v trestnom konaní za účelom zistenia skutkového stavu postupovali v súlade s § 2 ods. 10 Trestného poriadku, ako aj aby príslušné orgány činné v trestnom konaní preskúmali vykonateľnosť horeuvedených nariadení a aby som bol o postupe orgánov činných v trestnom konaní boli v zmysle § 197 ods. 3 a § 198 ods. 1 Trestného poriadku, informovaný,
S úctou a vďakou
meno a a priezvisko
Prílohy:
Dôkaz č.1 Trestné oznámenie Ing. Miroslava Sagana
cz24.news/…ovinne-nosenie-nahubkov-rusok/
Dôkaz č.2 Odporúčania prof. Beneša
lidovky.cz/…ov.A200807_153224_ln_domov_ele
Dôkaz č. 3 Štúdia vedcov z Lipskej univerzity
link.springer.com/…cle/10.1007/s00392-020-01704-y
Dôkaz č. 4 Slovenský preklad štúdie
vpl.sk/…odlivostmasiek_6_7_2020(1).pdf
Dôkaz č. 5 Rozhovor s dr. Zuzanou Pitoňákovou
ta3.com/…va-o-ruskach-a-ich-noseni.html
Dôkaz č. 6 Video MUDr. Igor Bukovský a MUDr. Vladimír Malec
youtube.com/watch?v=2VBmD0Qn4Ho
Dôkaz č. 7 Výzva hlavnej odborníčky MUDr. Adriany Šimkovej k očkovaniu populácie proti chrípke a proti zápalu pľúc
topky.sk/…avotnictva--Dajte-sa-zaockovat
Dôkaz č.8 Vyjadrenie Jany Pifflovej – Špankovej, prezidentky OZ NIE RAKOVINE k onkologickej starostlivosti počas covid pandémie

superbabky.sk/…hovori-jana-pifflova-spankova/
--------------------------------------------

originál meno je Mudr. Lipták

Píšte mejlujte, zdielajte