Clicks204
frondziak

Mały Alfie Evans nie może wyjechać do Rzymu. Cejrowski: Sędzia to zbrodniarz. Skazuje niewinne dziecko na śmierć

Screenshot Youtube

Skandaliczna decyzja brytyjskiego sądu. Alfie Evans nie może wyjechać na leczenie do specjalistycznej kliniki w Rzymie. Jak podkreśla na swoim facebooku monitorujący sprawę i informujący na bieżąco o jej przebiegu podróżnik Wojciech Cejrowski – sędzia Hayden skazuje tym samym niewinne dziecko na śmierć w męczarniach.

„Sędzia wydaje wyrok: nie wolno zawieźć #AlfieEvans do Włoch na leczenie. Nazywa ten wyrok "ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca" - pisze Cejrowski na Facebooku.

Informacje o decyzji sądu podał też portal Liverpool Echo. O małym Alfiem pisaliśmy TUTAJ. Mimo, że brytyjski sąd nakazał odłączyć dwulatka od aparatury wczoraj o godzinie 21:17, malec wciąż żyje. Tymczasem lekarze zapewniali, że nie przetrwa bez aparatury więcej niż kilka minut.

Jego rodzice prosili wcześniej o modlitwę i podkreślali, że odmowna decyzja sądu oznaczać będzie skazanie ich syna na śmierć.

Sędzia wydaje wyrok: nie wolno zawieźć #AlfieEvans do Włoch na leczenie.

Nazywa ten wyrok "ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca".

Na zdjęciu: sędzia Hayden - zbrodniarz, który skazuje niewinne dziecko na śmierć w męczarniach.#FreeAlfieEvans#AlfiesArmy twitter.com/…/988851114773827…
— The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH (@TheCejrowski) 24 kwietnia 2018

dam/twitter,Fronda.pl

www.fronda.pl/a/maly-alfie-evan…