03:18:02
Clicks7.8K
iblav7434
11
Don Bosco (2005) (Slovenské znenie) ,,Nie bitkou, ale láskou si ich získaš," poradila Panna Mária v sne malému Jankovi. Keď sa neskôr stal kňazom, spoznal Turín plný chudobných chlapcov - robotníkov.…More
Don Bosco (2005) (Slovenské znenie)

,,Nie bitkou, ale láskou si ich získaš," poradila Panna Mária v sne malému Jankovi. Keď sa neskôr stal kňazom, spoznal Turín plný chudobných chlapcov - robotníkov. Nemali strechu nad hlavou, kradli chlieb, hanbili sa vstúpiť do kostola a čakala ich neistá budúcnosť. Don Bosco zistil, že toto je jeho miesto. Hľadal pre nich priestor na hry a prenajal dom, aby sa mal kam s nimi uchýliť a kde ich učiť. Z kôlne spravil prvú kaplnku na modlitbu, neskôr zriadil dielne a... aby tomu zabezpečil budúcnosť, založil saleziánsku rodinu. Strhujúci príbeh otca a učiteľa mladých nebol ľahký a film nemôže ukázať všetko, ale isto sa dotkne každého srdca. (Oficiálny text distribútora).

Zvuk: Slovenský
Dĺžka: 196 minút
Tatiana Hochleitner
Ďakujem zo srdca za tento úžasný film. Ďakujem Don Bosco za Vaše srdce pre mladých a posolstvo až do dnešných dní... Môjmu synovi veľmi pomohol. Ďakujem.
mjablko shares this
76
Duch-film.

Duchovní videa a filmy