Clicks2.1K

Cílem koronaviru je znemožnit přijímání sv. eucharistie

Bůh to ZLO dopustil pro obří množství svatokrádežných přijímání od necelibátních plodných laiků, kteří kromě jiného už 60 let odmítají plodit více než 3 děti. Přestupují tím NEJSTARŠÍ Boží přikázání "Ploďte a množte se", které Bůh až do dne Posledního soudu nezruší.
Nástrojem ZLA světským k znemožnění sv. přijímání se stala jako první italská vláda, nástrojem ZLA církevním se stal jako první papež, či antipapež spolu s katolickými biskupy Itálie.
Jako druzí následovali právě končící vláda slovenského homosexuálního či bisexuálního premiéra Pellegriniho a vedení katolické biskupské konference na Slovensku. K nim se přidali ihned evangelíci a další protestanté Slovenska. Po 1 či 2 dnech hrdinného odporu, se vzdali všichni pravoslavní biskupové Slovenska s kněžími.
Do třetice se pronásledování posunulo i do České republiky, kde vláda povolila náboženská shromažďování do maximálně 30 lidí. Katolická biskupská konference odpor ihned vzdala a navíc přitvrdila, že nebudou veřejné mše v kostelích vůbec. K nim se přidali oba pravoslavní biskupové na Moravě. Pravoslavná církev v Čechách s centrem v Praze udělala sv. liturgii (mši) pro 30 věřících laiků, ostatní laici stáli před kostelem a poslouchali liturgii z reproduktorů. Potom si vykonali individuálně sv. zpověď a dostali od kněze sv. přijímání, jak mi vyprávěl jeden z účastníků.
Jako čtvrté následovalo Polsko, kde údajně katolická vláda povolila mše pro maximálně 50 lidí. Pravděpodobně většina katolických biskupů a kněží tam iniciativně raději zrušili mše pro laiky úplně. Byli však i výjimky, kde sloužili rychlé 30 minutové mše nepřetržitě celou neděli od rána až do večera, aby se ve skupinách po 50 věřících laicích vystřídala na mši celá farnost.
Pronásledování zvenku i zevnitř církve začalo.
V r.1973 bylo předpovězeno Davidem Wilkersonem z USA, že po krátkém oživení křesťanství ve spojení s pádem železného (komunistického) hraničního plotu, se znovu nejsilněji pronásledování křesťanů obnoví v bývalé komunistické části Evropy.
Jako páté 16.3.2020 väčšina západných krajín zrušila všetky verejné omše (následovali Bergoglia - Františka. František bude sláviť svätý týždeň "bez veriacich": gloria.tv ), pravdepodobne až do obdobia po Veľkej noci. Dle Vatikán ustupuje: Liturgia svätého týždňa sa stále „študuje“ L: Satan sa raduje !!!
Co bude následovat?
Buď bude následovat pokání křesťanských věřících ze svých hříchů, nebo bude pronásledování kvůli jejich nekajícímu pyšnému sebevědomí (pyšnému podobně jako u ateistů) pokračovat dál až budou pokořeni do prachu, až bude církev ještě více pošlapána nejnovějšími, či i těmi starými, bezbožníky.
Hlavním cílem satana je zahubit duše, oddělit křesťanské laiky od eucharistického Krista a tím jejich poprotestantštění a nasycení nejrůznějšími protestanskými omyly včetně rozvodů a nových sňatků.
Vedlejším cílem satana (zvrhlého nesvatého anděla) je skrze koronavirus usmrtit těla těch lidí, jejichž duše mu už nyní skrze nevíru v Božství i v lidství Krista, nebo skrz nějaký těžký hřích patří. Smrtí mu budou patřit definitivně a bude je moci v pekle ke své sadistické radosti nepřetržitě mučit. Na Zemi mu to ještě není tolik dovoleno, protože to čemu lidé říkají pozemské peklo (např. koncentrák) ještě není tak strašným jako posmrtné peklo samo.
Kde je 17.3.2020 rozšířen v Evropě a Rusku koronavirus Covid-19:

Aktualizace čísel pro celou Zemi je na: yandex.ru
Je vhodné vědět, že po 23.2.2020 Infikovaní Číňané nyní přežívají díky tomuto:
ľubica
Veľmi mi táto aktuálna situácia (Ako uvádzať do praxe nové usmernenia o slávení bohoslužieb)
pripomína niektoré starozákonné state, kedy boli veriaci nútení robiť niečo, čo bolo v rozpore s ich vierou. Aj keď by sa nikomu nič fyzicky nestalo, keby zjedol mäso, ale samotný skutok mal duchovný význam a znamenal pokloniť sa inej autorite, ako Bohu a porušiť predpisy. My sme takisto nútení mocou …More
Veľmi mi táto aktuálna situácia (Ako uvádzať do praxe nové usmernenia o slávení bohoslužieb)
pripomína niektoré starozákonné state, kedy boli veriaci nútení robiť niečo, čo bolo v rozpore s ich vierou. Aj keď by sa nikomu nič fyzicky nestalo, keby zjedol mäso, ale samotný skutok mal duchovný význam a znamenal pokloniť sa inej autorite, ako Bohu a porušiť predpisy. My sme takisto nútení mocou prijímať spôsobom, ktorý nám nie je vlastný, ktorý na Slovensku nie je dovolený a zároveň je nám upreté právo prijímať spôsobom, ktorý je tradičný, vždy platný. Nejde len o samotné prijatie na ruku, ktoré má určitý charakter voči Pánu Ježišovi, ale ide aj o poklonu svetskej moci a jej pýche. Ide o poklonu rozhodnutiam, ktoré podľa mňa nie sú legitímne.
.........................
úžasnýýýýýý komnet od Pavla Iringa, dovolila som si ho skopírovať aj sem.....
ľubica
Jedna z najsmutnejších kapitol cirkevných dejín www.lumendelumine.cz/index.php
Libor Halik
Panna Maria r.1961 v Garabandalu zvala k pokání, že vyprchala úcta k sv. Eucharistii. Po r.1965 podávání na ruku papežové tolerovali, nakonec zlegalizovali. Od 16. století protestanté podáváním přijímání na ruku manifestovali odmítnutí víry v reálnou přítomnost Krista v Eucharistii, odmítnutí svěcení kněžstva. Teď Bergoglio (František) je největším nepřítelem katolické víry v Krista přítomného v …More
Panna Maria r.1961 v Garabandalu zvala k pokání, že vyprchala úcta k sv. Eucharistii. Po r.1965 podávání na ruku papežové tolerovali, nakonec zlegalizovali. Od 16. století protestanté podáváním přijímání na ruku manifestovali odmítnutí víry v reálnou přítomnost Krista v Eucharistii, odmítnutí svěcení kněžstva. Teď Bergoglio (František) je největším nepřítelem katolické víry v Krista přítomného v Eucharistii. Pro @ľubica @tempora @Tomislav @zaba
Ladislav Bajza
ľubica- prijímanie na ruku vám vadí ,ale to ,že hlásajú iné evanjelium a vedú vás do veľkého babylonu náboženstiev vám nevadí..
Ježiš jediná cesta
Ladislav Bajza
Libor Halik
Bohu žel. Nutno se modlit o smilování, aby Bůh zmařil plány satanistů. @Ladislav Bajza
Ladislav Bajza
Nezmarí ,lebo ich vládu dopúšťa ako trest na bezbožné ľudstvo. To ste doteraz nepochopili a to sa považujete za veriacich.
ľubica
škandál!!!!KYRIE ELEISON! Koko máme vlastne v KBS ?
......................................
ano ako sa píše vo vašom texte .....prenasledovanie zvonku i zvnútra cirkvi sa začalo.
V r.1973 bolo predpovedané Davidom Wilkersonom z USA, že po krátkom oživení krestanstva v spojení s pádom železného (komunistického) hraničného plotu, sa znovu najsilnejšie prenasledovanie kresťanov obnoví v bývalej …More
škandál!!!!KYRIE ELEISON! Koko máme vlastne v KBS ?
......................................
ano ako sa píše vo vašom texte .....prenasledovanie zvonku i zvnútra cirkvi sa začalo.
V r.1973 bolo predpovedané Davidom Wilkersonom z USA, že po krátkom oživení krestanstva v spojení s pádom železného (komunistického) hraničného plotu, sa znovu najsilnejšie prenasledovanie kresťanov obnoví v bývalej komunistickej časti Evropy.
.......................................
modlime sa za pokánie pre našich biskupov, ktorí stratili vieru
Libor Halik
16.3.2020 Väčšina západných krajín zrušila všetky verejné omše, pravdepodobne až do obdobia po Veľkej noci. Dle Vatikán ustupuje: Liturgia svätého týždňa sa stále „študuje“ L: Satan sa raduje !!!
ľubica
praví a verní pastieri budú vždy rozmýšľať akým sposobom ovečkám podávať Sväté Prijímanie, pretože nastúpila cirkevnosvetská totalita,..... zrejme po domoch a tajne...
ľubica
tak toto aku vieru maju maroniti!!! užasneééé! to sa u nás zrejme nestane..... hoci z celeho srdca si to želám, aby každý veriaci katolík čo ma ešte vieru tento pokus a trik zdielne KBS odmietol!Ako je to s individuálnym podaním svätého prijímania do rúk? Stanovisko KBS www.tkkbs.sk/view.php
Libanon: biskupovia využívajú koronavírus aby zaviedli sv. prijímanie do ruky