Clicks227
Jan Zbigniew wojan
To są mordercy i tylko Trybunał w Norymberdze załatwi ten światowy problem !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
' TRYBUNAŁEM " będzie formowanie partyzantek samoobrony i wzięcie sprawy w swoje ręce zanim nas wszystkich wyrżną szczepionkami i innymi chemitraliami !!
Jan Zbigniew wojan
“Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
2 more comments from Jan Zbigniew wojan
Jan Zbigniew wojan
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje …More
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje gwarancje że jeśli dzieci się zaszczepi to starsi nie będą się zarażali - normalnie ten typ z ludzi robi idiotów - sprawdza się podejrzenie, że chcieli jeszcze w czerwcu szczepić dzieci ! To są przestępcy !

"Po przebytej infekcji i po zgonie ponowne infekcje są praktycznie niespotykane..." Tak tłumaczą “naukowcy” po studiach na Oxycorcie, lub Acardzie, a kierunkach takich jak WiFi, czy AjWaj !

Komentarz z uzupełnieniem. Jaka obłuda narracyjna. Łatwiejsze podróżowanie, to przecież podróżowanie bez paszportów, kodów QR, kart dostępu, aplikacji telefonicznych i danych biometrycznych. Kto utrudnia i paraliżuje wszelkie podróże, działalność gospodarczą ? Kto wprowadza obostrzenia i ograniczanie praw człowieka to przecież działalność współczesnych ideologów imperialnych globalizmu, czyli rasistowskich członków rządu światowego obrzezanych. Nie ma żadnych podstaw ani powodów, żeby stosować tak ogromny terror wobec obywateli Europy i świata. Koncerny zbrojeniowe usaizrael nato, w tym laboratoria zajmujące się produkcją broni bakteriologicznej pod postacią wirUSA z USA i Chin, pozbawiają ludzi wszelkich praw podstawowych do życia, pracy i rozwoju. / Pochodzący nie z wyboru urzędnik śmierci i zagłady ludzkości z UE proponował Europejczykom w tym Polakom, aby państwa członkowskie koordynowały stopniowe "znoszenie" ograniczeń w "swobodnym" przepływie osób, biorąc pod uwagę okupantów z usaizraelunia nowe "WSPÓLNE NARZĘDZIE"". Tym narzędziem unijnym ma być cyfrowy certyfikat COVID - powiedział w Brukseli Didier Reynders, komisarz UE ds. "sprawiedliwości". Kto takiego bandytę tam powołał i kto to jest ? Jak widzimy, nie bez przyczyny unia zamówiła kolejne 2,5 miliarda dawek. Jeśli kampania szczepień przyniosła "sukces" to szykują się na jesień roku Pańskiego 2021 następne ataki szczepieniami truciznami prowadzące do uśmiercania współczesnej populacji narodów. Prawdopodobnie będą to łapanki we wsiach, miastach, osiedlach i terror do przymusowego zabijania szczepionkami truciznami genetycznymi mRNA dzieci, dorosłych i starców jeśli jeszcze gdzieś się znajduje. Europa się wyludnia i starcy są zabijani wszędzie. W Belgii, Holandii stosuje się eutanazję na życzenie, lub z przyczyn ekonomicznych. Czynności ludobójcze zabijania będą wykonywać wojskowi, policja "polska" lub funkcjonariusze i wojskowi obcych okupacyjnych wojsk usaizrael nato na co pozwala ustawa 1066 i uzupełniające w tym sanitarna opracowane przez rząd PiS oraz podpisane przez Pana polskiego prezydenta Andrzeja Dudę.
~WARS- 31.05.21r. (15:23)
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

“Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
Jan Zbigniew wojan
Będzie nowy minister Janusz Cieszyński, były wiceminister zdrowia odpowiedzialny za kontrowersyjny zakup respiratorów, ma wrócić do rządu w roli ministra cyfryzacji - ustaliła nieoficjalnie Interia. Ukończył studia z zakresu finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej więc na "cyfrach" zna się jak nikt, chociaż jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, odpowiedzialny za informatyza…More
Będzie nowy minister Janusz Cieszyński, były wiceminister zdrowia odpowiedzialny za kontrowersyjny zakup respiratorów, ma wrócić do rządu w roli ministra cyfryzacji - ustaliła nieoficjalnie Interia. Ukończył studia z zakresu finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej więc na "cyfrach" zna się jak nikt, chociaż jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, odpowiedzialny za informatyzację sektora zdrowia coś mu te rachunki nie wychodziły i "odszedł". Jest wielu w rządzie z tak wszechstronnymi zdolnościami, pewnie dlatego, że zaocznie, a następnie online studiowali na Oxycorcie, lub Acardzie na kierunku WiFi, a raczej AjWaj ! Swój chłop. Umie i wie jak coś kupić nie kupując. To teraz Szumowskiego na ministra spraw wewnętrznych albo na komendanta głównego policji. Serial rodzina na swoim trwa. Za komuny to się nazywało karuzela stanowisk. Teraz ? Zasłużony patriota pracuje na każdym stanowisku dla Polski , partii i dla nas. Ciemny lud to rozumie. My niekoniecznie.
Czyli pracował sobie za milionową pensję, następnie przytulił milionową odprawę, a teraz znów wraca po milionową pensję, by na koniec znów dostać milionową odprawę :-) Pamiętajcie naiwniaczki: WYSTARCZY NIE KRAŚĆ ;-)

Andrzej Duda po uzyskaniu reelekcji, 6 sierpnia 2020 dokonał zaprzysiężenia na kolejną kadencję, lecz jak stwierdziła NIK wybory są nieważne zatem Andrzej Duda nie jest prezydentem i nie może powoływać i zaprzysiężać żadnego rządu, więc każdy minister i rząd powołany po 6 sierpnia 2020 roku jest nielegalny.

A premier na Dzień Dziecka poszedł z wizytą do szkoły, może powiadomić dzieci o prezencie jaki przygotował w dniu ich święta - szczepienia, a raczej testowanie tego „dobroczynnego” preparatu na najmłodszych !
Czy przyznał się ,że okłamuje non stop Polaków i nawet został za to ukarany dwoma prawomocnymi wyrokami sądowymi !! he he A kto go tam zaprosił ,masakra, tragedia co zrobili tym dzieciakom, ale ciekawe dla czego w koszernej szkołę im. Laudera do której chodzą jego bachory nie trzeba mieć szmatę na mordach ? A było pytanie ,,Kiedy Morawiecki ujawni swój majątek, już dwa lata na to czekają Polacy ???
Czy dzieci pytały o SASINA ?? np. ile by mogły zjeść kanapek za 70 mln zł, które zmarnował Sasin ??
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

Drugi rząd Mateusza Morawieckiego – Rada Ministrów pod kierownictwem premiera Mateusza Morawieckiego, powołana przez prezydenta RP Andrzeja Dudę i zaprzysiężona 15 listopada 2019r.
starski
Będzie wielu rodziców którzy zaprowadzą dzieci na szprycę...
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Głupich nie sieją ! sami sę rodzą !