Clicks196
Edward7
1

Korzenie Planu COVID: IG Farben

Obozy koncentracyjne Covid w Niemczech...

Wiedza o trwającej przestępczości wewnątrz korporacji zamienia się w zmowę milczenia, którą podziela wielu pracowników…
W 1933 roku największy kartel na świecie, IG Farben, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Farben: farmaceutyki, barwniki, chemikalia, syntetyki.
Podczas drugiej wojny światowej Farben wysyłał więźniów z Auschwitz do pobliskiego zakładu, gdzie przeprowadzano na nich przerażające eksperymenty medyczne / farmaceutyczne.
Relacje można znaleźć w książkach The Devil's Chemists, autorstwa Josiah DuBois, oraz The Crime and Punishment of IG Farben, autorstwa Josepha Borkina.
Pod koniec wojny kierownictwo Farben stanęło przed sądem i pomimo wysiłków Telforda Taylora, głównego prokuratora USA i zastępcy prokuratora Josiaha DuBois, wydane wyroki były lekkie.

Na przykład Fritz Ter Meer, wysoki rangą dyrektor Farben, został osądzony za masowe morderstwo medyczne i niewolnictwo i skazany na marne siedem lat więzienia. Został zwolniony po trzech latach i objął stanowisko przewodniczącego rady doradczej firmy Bayer, „oddziału na drzewie” IG Farben.
Były wyraźne powody do łagodnych wyroków dla kadry kierowniczej Farben. Po pierwsze, odbudowa Europy była postrzegana jako bastion przeciwko agresywnemu sowieckiemu komunizmowi. Zbrodniarze wojenni Farben byli „potrzebni” do zorganizowania nowej Europy.

Co ważniejsze, powstawał cały nowy świat, a jego sercem były megakorporacje i kartele. Byłyby motorem napędzającym globalną gospodarkę i kontrolującym zasoby naturalne planety. To był kolonializm z innym obliczem, Kompania Wschodnioindyjska działająca w oparciu o technologię i przemysł, o zasięgu planetarnym przekraczającym wszelkie próby.
Tak więc magnaci Farben i im podobni byli postrzegani przez wielu jako wysoce kompetentni projektanci nowego „pokoju i dobrobytu”.
I o tak - był trzeci powód, dla którego kierownictwo Farbena tak lekko wyszło. Ich potężni partnerzy karteli na całym świecie chcieli kontynuować korzystne relacje z tymi nazistowskimi braćmi.

Kilku z bardzo wpływowych międzynarodowych partnerów: Dow, DuPont, imperial Chemical Industries i, co najważniejsze, Imperium Rockefellera.
Można powiedzieć, że po wojnie pojawiający się globalny kolos farmaceutyczny był reinkarnacją wzorca Farben:
Zysk ważniejszy niż bezpieczeństwo; śmiertelne eksperymenty medyczne wykraczające poza jakiekolwiek prawne ograniczenia; stosowanie leków / szczepionek jako środków kontroli.
To przetrwało do dziś i rozwinęło się nie do przewidzenia. Uszkodzili, zniszczyli i zabili znacznie więcej ludzi, niż marzył nazistowski Farben.
Często cytowałem artykuł dr Barbary Starfield z 26 lipca 2000 r. W Journal of the American Medical Association: „Czy zdrowie w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę najlepsze na świecie?”

Starfield konserwatywnie stwierdził, że każdego roku amerykański system medyczny zabija 106 000 osób poprzez bezpośrednie podawanie leków zatwierdzonych przez FDA.
To przekłada się na ponad milion zgonów na dekadę. I nie mówimy nawet o milionach osób, które są poważnie okaleczone. Szczepionki również nie są częścią tych szacunków.

Przerażający program medyczny jest bezpośrednią kontynuacją planu IG Farben.

A teraz mamy oszustwo o nazwie COVID-19. Zabijanie - słabych i starszych - następuje poprzez przerażającą diagnozę „choroby pandemicznej” oraz przymusową izolację od rodziny i bliskich. Żaden wirus nie jest potrzebny.

Okaleczanie i zabijanie wiąże się również z podawaniem ulubionego toksycznego leku Remdesivir oraz z użyciem respiratorów i środków uspokajających. W jednym z dużych badań nowojorskich śmiertelność wśród starszych pacjentów podłączonych do respiratorów wyniosła oszałamiające 97,2%.

Medycznie uzasadnione uwięzienia z powodu COVID zrujnowały miliony istnień ludzkich.

Ta uwięziona publiczność jest obecnie poddawana największemu eksperymentowi medycznemu w historii: podaniu szczepionki, która została pośpiesznie zatwierdzona i która wykorzystuje technologię RNA, która nigdy wcześniej nie została zatwierdzona do użytku publicznego - ze względu na jej niebezpieczeństwa.

Główna zaleta tej szczepionki przypada na nowoczesny splot firm farmaceutycznych Farben: ostatecznie zatwierdzona technologia RNA umożliwia znacznie szybszą, łatwiejszą i tańszą produkcję szczepionek i leków.
W ten sposób naukowcy mogą twierdzić, że odkryli dziesiątki „nowych wirusów”, które wymagają szczepionek. Od testów do masowej produkcji szczepionek - kwestia kilku miesięcy, a nie lat.

Poważne niepożądane reakcje na nowe szczepionki COVID piętrzą się - w końcu zgłoszono 3% osób, które otrzymały zastrzyki. Możesz ŁATWO pomnożyć to przez współczynnik dziesięciokrotnie, aby uzyskać dokładniejszy obraz.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym i przywódcy rządowi zapiszą te reakcje jako „chorobę COVID” i będą nadal promować eksperymentalną szczepionkę - i ostrzegą, że powszechna odmowa wykonania zastrzyków spowoduje konieczność wprowadzenia nowych poziomów zamknięć w więzieniach.

Cały ten program zniszczenia - od drugiej wojny światowej - a właściwie od 1910 roku i niesławnego Raportu Flexnera - miał na celu osłabienie populacji i ułatwienie jej kontrolowania.

Cały ten program był zamierzony, na najwyższym poziomie.
Ciągłe administrowanie programem było w zasadzie prowadzone przez ignorantów, ślepych, po wypraniu mózgów, tchórzów - którzy tworzą ogromną pozbawioną twarzy biurokrację, która przypomina nazistowską strukturę maszyn; „Wykonywałem tylko rozkazy”.
Ale znowu, na najwyższych poziomach, jest to zamierzone.

Tim Brown przez CC- bibliotecapleyades.net
Tim Brown jest autorem i redaktorem FreedomOutpost.com , SonsOfLibertyMedia.com , GunsInTheNews.com i TheWashingtonStandard.com . Jest mężem, chrześcijaninem i miłośnikiem wolności. Mieszka w okupowanym przez Stany Zjednoczone Wielkim Stanie Karoliny Południowej.

.
Obozy koncentracyjne Covid w Niemczech
Leczenie z kratami w oknach, brakiem możliwości otwarcia okien, brakiem klamek i zamykanymi od zewnątrz drzwiami na klucz. Mówią ze to dla tych którzy lamia kwarantanne...Jak im udowodnisz ze chory nie jesteś? Zrobią Ci lipny dodatni test i powiedzą, ze przechodzisz bezobjawowo.
W Nowej Normalności idziesz do wiezienia z kratami, zamykanymi celami i drutem kolczastym, bez możliwości nawet otworzenia okna. streamable.com/safx25 religionlavozlibre.blogspot.com/…de-concentracion-covid-en.html

Nowa Normalność w Chinach. „Obozy koncentracyjne” dla zakażonych i aplikacja śledząca dla każdego
dailymail.co.uk/…-built-COVID-19-epicentre.html nczas.com/…ja-sledzaca-dla-kazdego-wideo/
Edward7
skasowane - polishclub.org/…ia-szczepien-przeciw-covid-19/

STOP zabójczemu GMO – STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!

Opinia na temat projektu wprowadzenia szczepień przeciw COVID-19
dr Diana Wojtkowiak (doktorat z dziedziny wirusologii)
Białko Spike (wirusowy gen S) obniża poziom białka ACE2, co powoduje podwyższenie ANG-II, prowadzące do zwłóknienia płuc i ich niewydolności. Dodatkowo …More
skasowane - polishclub.org/…ia-szczepien-przeciw-covid-19/

STOP zabójczemu GMO – STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!

Opinia na temat projektu wprowadzenia szczepień przeciw COVID-19
dr Diana Wojtkowiak (doktorat z dziedziny wirusologii)
Białko Spike (wirusowy gen S) obniża poziom białka ACE2, co powoduje podwyższenie ANG-II, prowadzące do zwłóknienia płuc i ich niewydolności. Dodatkowo mechanizm ten aktywuje cytokinę TGF-beta, której wysoki poziom ma udział w procesach nowotworzenia. Jednocześnie związek z fibrozą ma kaskada kinazowa p38, aktywowana przez różne czynniki, ale też przez promieniowanie mikrofalowe stacji bazowych telefonii komórkowych. Podwyższenie normy promieniowania elektromagnetycznego, za którą spiesznie podążyli operatorzy firm telekomunikacyjnych, będzie pogłębiać zjawisko fibrozy pod wpływem białka Spike wytwarzanego przez RNA zawarte w szczepionkach. Dodatkowo stwierdzono, że przeciwciała przeciw białku Spike zwiększają infekcje.
Doniesienia sprzed kilku miesięcy mówiły o szczepionce RNA, której celem jest produkcja białka Spike, mającego stymulować układ immunologiczny do wytwarzania przeciwciał przez całe życie.W informacji o poszczególnych szczepionkach nie podajecie Państwo, czy zawierają one odwrotną transkryptazę i integrazę, przenoszące informację RNA do ludzkiego genomu. Nawet, jeżeli ich nie zawiera, przekazywane dziennikarzom informacje polskiego rządu wskazują na ogromny odsetek ludzi bedących nosicielami koronawirusów. Informacje od głównego polskiego dysponenta statystyk covidowych, 19-latka, na którego bogatym doświadczeniu opiera się nasz rząd, jeszcze niedawno podawały że co szósta osoba badana ma wynik pozytywny na SARS-CoV2 (być może rzut kostką do gry) a obecnie mamy wynik, że co druga osoba jest pozytywna (rzut monetą). Bez względu na polskie niewiarygodne statystyki, zagraniczne dane naukowe wskazują, że w przypadku przeziębień i gryp od lat w 15% mamy do czynienia z koronawirusem. Tym samym dostarczy on brakujących elementów do zjadliwego działania białka Spike charakterystycznego dla wirusa SARS-CoV i SARS-CoV2. Przejście banalnego przeziębienia po zaszczepieniu obecną szczepionką może więc prowadzić do zwłóknienia płuc. Czas, po którym stabilizuje się złożona odpowiedź immunologiczna pod wpływem przeciwciał to około pół roku. Krótszy okres badania klinicznnego może nie pokazać żadnych powikłań od szczepionki, dlatego wykorzystany okres badań dla aktualnej szczepionki przeciw koronawirusom jest nieakceptowalny dla każdego wirusologa i epidemiologa. Nigdy żadna sczepionka nie była zatwierdzona do stosowania w ciągu kilku miesięcy. Oznacza to, że obecnie bilans ryzyka jest nieważny, a szczepionka ma służyć innym celom, które wszyscy interesujacy się polityką miedzynarodową znają.
Nasz wasalny rząd wydając setki miliardów złotych na cele związane z planem „pandemia” nie uszczknął nic na badania oferowanych ekspresowych szczepionek, więcej nikt mający jakiś wpływ na podejmowanie decyzji nie przeczytał nawet w bibliotece informacji naukowych o samym wirusie i o eksperymenalnych szczepionkach. Ufamy firmom, że ich głównym celem jest niesienie ludziom dobra, a nie zysk finansowy, że metody badania opisane w podręcznikach zostały przez te firmy zastosowane, a szczepionki przeszły test bez jakichkolwiek negatywnych efektów. Ufamy też unijnym agendom z prywatnym kapitałem, uzależnionym od pretendentów do bycia rządem światowym, że takie badania zrobiły w naszym interesie. Test na zdrowych osobach od 16 do 26 roku życia, których ryzyko zachorowania na COVID-19 praktycznie nie istnieje, to oczywiście obraza dla wszelkiego podejścia naukowego i medycznego. Tych ludzi szczepionka ochroni w 100%, a powikłania młody i zdrowy organizm zniesie w miarę dobrze.
W opisie planowanego szczepienia nie mamy bardzo ważnej informacji, czy razem ze szczepionką będą wprowadzane do organizmu mikroczipy. Mikroczipy te zakontraktowane zostały już kilka miesięcy temu przez krakowską firmę pod określeniem COVID-19 lub COVID-2020. Jeżeli czipy nie są na razie przewidziane, to w jaki sposób będzie przeprowadzone sprawdzanie, że dana osoba jest zaszczepiona, co upoważni ją do wyjazdu za granicę lub skorzystania z opieki lekarskiej w ramach NFZ-u z płaconych całe życie składek na ZUS?
Jak rząd jest przygotowany na pandemię poszczepiennego zwłóknienia płuc? Ciekawe, że w ramach nowego funduszu tzw tarczy przeciw covidowej, duża część tego funduszu jest przeznaczona na cyfryzację z pomocą sieci 5G, która przez lokalnie bardzo wysokie promieniowanie pola elektromagnetycznego od wąskiej wiązki mikrofalowej będzie sprzyjać nieodwracalnemu zwłóknieniu płuc.
W tekście nie podaję cytowań publikacji naukowych z których korzystałam, jako że na zgłoszenie uwag przeznaczyliście Państwo tylko trzy dni, domyślam się, że celowo, aby osoby posiadające wiedzę nie dostarczyły bardziej pracochłonnych opracowań. Natomiast Państwo macie nieograniczony czas i miliardy finansowania, żeby we własnym zakresie zaznajomić się ze światowym stanem wiedzy przed wyszczepieniem wszystkich baranów. I z tej wiedzy bądź braku tej wiedzy będziecie Państwo rozliczani w ramach nietrudnej do przewidzenia śmierci od powikań wielu tysięcy ludzi.
Wprowadzenie warunkowości do korzystania z różnych zdobyczy cywilizacyjnych przypomina demokratyczne państwo Hitlera. To niebezpieczny krok do faszyzacji życia społeczeństwa. Zarówno żołnierze Wermachtu jak i SS byli na różne sposoby warunkowani dla celu jakim było panowanie nad światem. Dziś znów chodzi o panowanie nad światem. Mówienie o niepraworządności jest tu jedynie banałem.
Tekst ten udostępniony zostaje jednocześnie szerokiej opinii publicznej.
Z poważaniem
dr Diana Wojtkowiak
ul. Diamentowa 3/30
80-028 Gdańsk
[email protected]
Nadesłane przez Autorkę, 2021.01.06.