Christmas Campaign: Financial Insights
dyk
ľubica
plní sa garabandal.... o chvíľu aj u nás....
Pravda bude skryta
Varovanie sa dá očakávať veľmi skoro.Komunizmus tu už máme! Omše je už ťažko slúžiť.Ešte asi prídu tie občianske vojny a vzbury hlavne v Taliansku a vo Francúzsku.
Dudko
Vy asi máte problém s poslušnosťou voči RKC - totiž veríte na posolstvá, ktoré boli Cirkvou odmietnuté a ktoré ani nie sú v súlade s Písmom... Aké Varovanie, koho chce Pán varovať? Nič také samozrejme nebude, ale rovno príde koniec... Nejde o to že tomu sami veríte, ale že tu do bludu zavádzate aj ostatných.
U.S.C.A.E.
očakávať sa nedá ono je to prítomný čas ale brutálne sa zostrí
Pravda bude skryta
Žiaden blud.Si prečítajte napr sv.Faustínu alebo sv.Edmunda.
dalila
Nedáte mi tu link kde je o garabandale? Lebo čítam len útržky akosi ku celku sa neviem dostať. Ď
TerezaK
dUDKO, vAROVÁNÍ (JAKO, ŽE JDOU ŠPATNĚ) je to především pro elity, pro duše, které jsou v takové temnotě, že si myslí, že Bůh je Satan a že Satan je Bůh a třeba ani NEVÍ o tom, že pravda je jiná -tato obrovská temnota je nyní ve světě, protože čím jsme dále v od původního Počátku Stvoření Bohem, v čase, a čím blíže ke Konci Časů, tím více je svět postižený a ztemnělý Satanovou nenávistí. A Bůh i …More
dUDKO, vAROVÁNÍ (JAKO, ŽE JDOU ŠPATNĚ) je to především pro elity, pro duše, které jsou v takové temnotě, že si myslí, že Bůh je Satan a že Satan je Bůh a třeba ani NEVÍ o tom, že pravda je jiná -tato obrovská temnota je nyní ve světě, protože čím jsme dále v od původního Počátku Stvoření Bohem, v čase, a čím blíže ke Konci Časů, tím více je svět postižený a ztemnělý Satanovou nenávistí. A Bůh i jim, těm upsaným, nevědomím duším, chce ještě dát šanci. Ale pro ostatní, kteří přijali Krista, je to Den Božího Milosrdenství, předpověděný sv. Faustynou, Garabandalem a jinými.
O Poslušnosti: jeden z papežů se vyjádřil ke všem poselstvím a vizionářům: je lépe je přijmout a podle nich jednat, i kdyby se ukázala nepravá, než v ně nevěřit, a nejednat a ukázala by se pravá.
To všechno samozřejmě, pokud neodporují Učení a Morálce Katolické Církve.
A posleství Varování neodporují - nemohou být zakázána.
Ale pochopizelně to nemusíš přijmout. Pak za to samozřejmě bude mít svou odpovědnost před P8nem, ale máte svobodnou vůli a NEMUSÍTE TO přijmout. Pokoj a dobro.