Kryzys covid: czy fala się odwraca? „Szybkie ogólne przebudzenie”?

PIOTR KOENIG
Wczesne oznaki wskazują, że fala może się odwrócić, że mogła zostać osiągnięta „ szczyt tyranii covid”. Wejście w 2022 r. pod tymi nowymi widocznymi znakami może oznaczać szybkie ogólne przebudzenie , do tego stopnia, że dotrą do masy krytycznej ludzi, którzy zaczną wątpić w propagowaną przez miliardy narrację. To byłoby dobre. Nigdy nie jest za późno. Chociaż wyrządzono już wiele szkód zdrowotnych, społecznych i gospodarczych, o wiele więcej można zrobić – i faktycznie jest to planowane – w ramach Agendy ONZ 2030. Musimy powstrzymać ten diabelski program. Programy przymusowych „szczepień” w całej Europie i, co dziwne, w mniejszym stopniu w Stanach Zjednoczonych, gdzie najwyraźniej stany USA mają większy autorytet i autonomię niż kraje członkowskie Unii Europejskiej (UE), powodują ogromne szkody fizyczne (jak w przypadku chorób wywołanych przez szczepionek), szkody psychologiczne i społeczne.

Tak, dobrze zrozumiałeś: w Europie, w Unii Europejskiej (UE), całe tak zwane suwerenne narody są bardziej poddane tyranicznej dyktaturze niż stany USA, pomimo dyktatorskiego prezydenta USA, który żąda, aby każdy obywatel USA był „zaszczepiony” bo w przeciwnym razie... Jego słowa mijają na wietrze, jeśli chodzi o autonomię stanów USA. Na szczęście. O takim przywództwie w narodach europejskich możemy tylko pomarzyć. Nie ma. Wszyscy są kupowani, zmuszani lub zastraszani do uległości. Na przykład stany USA nie akceptują paszportów szczepionek z kodem QR. Przymus szczepień jest różny, ale w większości stanów nie ma przymusowych szczepień. Najbardziej „liberalne” stany, jeśli chodzi o szczepionki, to Teksas i Floryda, gdzie obowiązuje bardzo niewiele ograniczeń, jeśli w ogóle. Wiele „zasad” jest dobrowolnych i nie narzucanych.

Japonia umieszcza ostrzeżenie o zapaleniu mięśnia sercowego na „szczepionkach”- wymaga świadomej zgody
Rząd Japonii żąda, aby ostrzeżenia o zapaleniu mięśnia sercowego były umieszczane na szczepionkach, a szczepienie może odbywać się tylko za świadomą zgodą. Szczepienie jest w zasadzie dobrowolne, a co za tym idzie, ludzie muszą być poinformowani o ryzyku, jakie podejmują, akceptując szczepienie – zobacz to . Rzeczywiście, natychmiastowe zatrzymanie akcji serca lub zapalenie mięśnia sercowego, bezpośredni skutek działania mRNA – „vaxx”, które może prowadzić do przewlekłych problemów z sercem, a także śmierci. Stało się to już w tysiącach przypadków w wyniku eksperymentalnych iniekcji modyfikujących gen o eksperymentalnym mRNA. Zobacz dr Sucharit Bhakdi (16 min. wideo).

Kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo .OPCJA DRUGIEGO WIDEO (Bitchute)

Te wysiłki na rzecz świadomej zgody japońskiego organu ds. zdrowia stoją w wyraźnym kontraście z dyktatorskimi i przymusowymi środkami podejmowanymi przez inne kraje w celu zmuszenia obywateli do wstrzyknięcia, bagatelizowania i jawnego kłamstwa na temat potencjalnie śmiertelnych skutków ubocznych, a także zniechęcania do właściwego zgłaszania zdarzeń niepożądanych.

W rzeczywistości Japonia zrywa z resztą świata.
Lekarze na całym świecie powtórzyli ostrzeżenia japońskiego urzędu zdrowia o eksperymentalnych terapiach genowych – „szczepienie” jest bardzo mylącą nazwą
–o skutkach ubocznych. Jednak tego rodzaju świadoma zgoda kosztowała wielu lekarzy w krajach zachodnich licencje na wykonywanie zawodu lekarza. Rząd oskarżył tych lekarzy o szerzenie „wahania się co do szczepień”. Grozili im, że albo podporządkują się aktualnej narracji, albo „innym”. „Inne” może obejmować najgorsze zagrożenia, jakie można sobie wyobrazić. Ponadto Japonia nie tylko kładzie nacisk na świadomą zgodę, ale szanuje autonomię ciała. Do czasu pojawienia się „pandemii” koronawirusa pojęcie „świadomej zgody” uważano za święte dla pracowników służby zdrowia na Zachodzie.
*
A tu – właśnie w – najnowsze newsy: W Izraelu właśnie odkryli najnowsze "rodzeństwo w rodzinie corona". Nazywa się „Flurona”, hybryda grypy i Covid. Bardzo, bardzo zaraźliwy. Nie żartuję. Pracownicy służby zdrowia są właśnie zmuszani do ich czwartej dawki Covid ( The Times of Israel) Zobacz to . Idąc tym samym tokiem rozumowania i równie najnowszych wiadomości z ostatniej chwili: we Francji odkryli najnowszą markę „wariantów” z rodziny korony, zwaną „IHU”, która jest bardziej zaraźliwa niż Omicron i rozprzestrzenia się jeszcze szybciej – i, oczywiście, szczepionki prawdopodobnie będą bezwartościowe przeciwko IHU. Więc, co dalej? Wciąż dyskutują o tym, jak stawić czoła i walczyć z tym najnowszym szczepem Covid-19. Zobacz te francuskie wiadomości zdrowotne .
Można by pomyśleć, że przy tak wielu „śmiesznych” informacjach o rzekomym Covid, które pojawiły się od razu, zestawiając prawdziwe wieści o zniesieniu przez Japonię obowiązkowych szczepień przeciwko Covidowi ze względu na ich śmiertelne „skutki uboczne”, a raczej na potencjalnie śmiertelne konsekwencje tych szczepień, to byłoby to dzwonkiem alarmowym dla nadal lunatykująca część populacji. Można by mieć nadzieję. Miejmy nadzieję, że to więcej niż nadzieja.
*
W „Ostatecznym ostrzeżeniu dla ludzkości” dr Michael Yeadon , były wiceprezes i główny dyrektor naukowy firmy Pfizer, mówi o niezliczonych umyślnych zbrodniach przeciwko ludzkości popełnianych przez firmę Pfizer, z których większość ma zastosowanie w pewnym stopniu do wszystkich producentów szczepionek mRNA. Zobacz ten szokujący film (na stronie).

Ponadto istnieje skandaliczny poufny „Raport zabójcy” firmy Pfizer. W ciągu około 2,5 miesiąca po rozpoczęciu szczepienia (połowa grudnia 2020 r.) „ Pfizer otrzymał już ponad 1200 zgłoszeń zgonów, rzekomo spowodowanych przez szczepionkę i dziesiątki tysięcy zgłoszonych zdarzeń niepożądanych , w tym 23 przypadki spontanicznych aborcji z 270 ciąże i ponad 2000 doniesień o zaburzeniach kardiologicznych”. Zobacz to .
*
W Rumunii policja protestuje z ludem

W Rumunii policja nie będzie egzekwować rządowych zasad wyjętych z totalitaryzmu, a policja masowo maszeruje z protestującymi – zobacz wideo poniżej. Gdyby to przeszło do historii, oczywiście, jak dotąd tak się nie stało, kłamstwo o Covid wkrótce zostałoby zdemontowane i skończone.


Jedynym wyjściem dla rządów byłoby wtedy wezwanie wojska. Może to stać się problematyczne dla wielu członków armii, ponieważ w większości tak zwanych demokracji armia przysięga, że nie będzie walczyć ze swoimi rodakami, mieszkańcami tego samego kraju, do obrony którego zostali zwerbowani.
Jednym z takich krajów, który porzucił wszelkie zasady wolności demokratycznej i obywatelskiej, jest Australia , gdzie armia siłą wrzuca osoby z Covid lub podejrzane o to (jak Australijczycy powracający z zagranicy) do obozów kwarantanny; i gdzie naczelny lekarz ostrzega nieszczepionych: „Twoje życie będzie nieszczęśliwe”.
Według tego raportu CBS Australia przestała być wolnym krajem (7 min. wideo).


Jest też dyktatorka z Nowej Zelandii, Jacinda Ardern , która mówi, że „nie ma końca dla szczepionek Covid” – zobacz to . Woła do „swoich” obywateli: „Ci, którzy zostali zaszczepieni sześć miesięcy temu, naprawdę potrzebujemy ich powrotu lub musimy do nich iść”. Nie jest jasne, co planuje zrobić z tymi, którzy nie wracają na następne dźgnięcie. Najgorszego można się spodziewać, ponieważ mówi, że nie ma końca programowi szczepień przeciw covid.

Ujawnianie wiadomości
Teraz nadchodzą odkrywcze wieści. Możesz być zaskoczony, słysząc – lub nie – że wielu, jeśli nie wszyscy, najbardziej despotycznych liderów (sic!), wzięło udział w intensywnym kursie Klausa Schwaba (WEF) dla „Młodych Globalnych Liderów”. Wśród nich są pani Ardern z Nowej Zelandii; Premier Australii i kilku gubernatorów prowincji Australii; Justin Trudeau z Kanady; pan Emmanuel Macron z Francji, prezydent Kostaryki Carlos Alvarado Quesada; Madame Angela Merkel – i wielu innych – tylko po to, aby dać ci posmak, więc możesz sam ocenić, kto jest przynajmniej częścią "Wielkiej Orkiestry" tej śmiertelnej gry o nigdy nie słyszanej tyranii w najnowszej historii. Zobacz to . Pani Ursula von der Leyen , Przewodnicząca niewybieralnej Komisji Europejskiej jest Członkiem Rady Powierniczej Światowego Forum Ekonomicznego.
W Niemczech protesty przeciwko „środkom Covid”, zwłaszcza przymusowym szczepieniom, w ciągu ostatnich 2 tygodni objęły większość dużych miast, zaczynając pokojowo, a następnie przeradzając się w przemoc, reagując głównie na brutalną ingerencję policji. Setki tysięcy – jeśli nie miliony – wyszły na ulice całych Niemiec w ciągu ostatnich kilku tygodni. Nie widać końca, dopóki rząd niemiecki nalega na przymusowe szczepienia i przepustkę Covid z kodem QR.

Dlaczego przepustka Covid z kodem QR jest tak zła? Ponieważ wszystko, co kiedykolwiek robisz, gdziekolwiek jesteś i musisz pokazać swoją przepustkę Covid, zakupy spożywcze, fryzjerowi, całą historię zdrowia lub choroby lub nie daj Boże, musisz zgłosić się do szpitala lub odwiedzić swojego lekarza – wszystko, a nawet więcej, zostanie zapisane w kodzie QR. A ty tego nie wiesz. Jest kontrolowany przez rząd centralny. Nie jest już tajemnicą dla narodu niemieckiego, że tysiące Niemców zmarło w wyniku eksperymentalnego wstrzyknięcia mRNA, a dziesiątki tysięcy zostało rannych, wielu z nich z trwałymi chorobami, którzy będą żyć nędznie do końca życia i ostatecznie może również umrzeć przedwczesną śmiercią.

W Austrii, pierwszym kraju, który wprowadził obowiązkowe szczepienia przymusowe – i przepustki Covid (czyli świadectwa szczepień) dla wszystkich, protesty też obfitują – bez końca. A ponieważ protesty ludzi nie ustępują, ci, którzy wierzyli i podążali za narracją i propagandą Covida, mogą stopniowo budzić się do rzeczywistości, której nie chcieli zaakceptować. Ale kiedy ta rzeczywistość zostanie otwarta dla wszystkich, nie ma odwrotu. To jak fala zrozumienia tego, co się dzieje, co się działo w ciągu ostatnich dwóch lat, a zwłaszcza od czasu, gdy tak zwane programy szczepień rozpoczęły się w całym zachodnim świecie w połowie grudnia 2020 r. Kiedyś ten wzrost zrozumienia „ budząc się”, osiąga masę krytyczną, nie ma odwrotu. Wtedy odwraca się fala. Jeszcze nie jesteśmy jeszcze na miejscu i może minąć trochę czasu, zanim wróg wyczerpie całą swoją broń propagandową i przymusową – ale widać światło na końcu tunelu.

Można się zastanawiać, co się stanie z tymi wszystkimi światowymi przywódcami i wszystkimi, którzy zmusili światowych przywódców do popełnienia tych niewyobrażalnych zbrodni?
Czy przygotowują sobie statek kosmiczny – czy już przygotowali statek o pojemności kilku tysięcy mężczyzn/kobiet, aby przetransportować morderców na odległą planetę? Czy to jeden z sekretnych planów Elona Muska? To może brzmieć jak fantazja, ale może nie jest tak daleko idące.
Wystarczy pomyśleć o niedawnym (2021) filmie z gwiazdami „Don't Look Up”. Znakomita parodia nieudanego przywództwa, podobna do naszych obecnych doświadczeń (zachodniego) świata. W ciągu ostatnich dziesięciu/dwudziestu lat zauważyliśmy, że to, co wygląda na śmieszną fantazję, nagle stało się rzeczywistością – w mgnieniu oka. Wkraczamy w nową epokę, gdzie jutro w mgnieniu oka może stać się dziś.

Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.) globalresearch.ca/tide-turning/5766369
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

.

Japonia umieszcza ostrzeżenie o zapaleniu mięśnia sercowego na „szczepionkach”- wymaga świadomej zgody

.
.