Edward7
63.2K

Zachód potrzebuje III wojny światowej, aby ukryć załamanie finansowe

Martin Armstrong

Jest wielu światowych liderów którzy zaczynają się budzić i widzieć że cała ta wojna ukraińska była mistyfikacją. Zostało to celowo stworzone dla Wielkiego Resetu, ponieważ Europa MUSI nie spłacać całego zadłużenia nie mogą już dłużej wytrzymać. Ale to zlikwiduje wszystkie emerytury a miliony ludzi będą szturmować parlamenty. “

Źródło/henrymakow.com

Sir Patrick Sanders, szef brytyjskiego sztabu generalnego , właśnie objął to stanowisko i powiedział już armii, że muszą przygotować się do wojny z Rosją w Europie. Kazał każdemu żołnierzowi przygotować się do walki z Rosją w potencjalnej III wojnie światowej. Zobowiązał się stworzyć armię, która może pokonać Rosję w bitwie i powiedział, że musimy teraz przygotować się „do ponownej walki w Europie”. Dodał w czwartym dniu pracy: „Istnieje teraz palący imperatyw, by wykuć armię zdolną do walki u boku naszych sojuszników i pokonania Rosji w bitwie”. Cała ta ukraińska wojna została wszczęta celowo. Zachód POTRZEBUJE wojny, ponieważ upada cały system finansowy. Wszystkie obiecane emerytury zniknęłyby w Europie dzięki NEGATYWNYM stopom procentowym od 2014 roku.

Żełenski jest aktorem. Odgrywa swoją rolę w tym Wielkim Resetie, który ma zniszczyć cywilizację zachodnią, jaką znamy, aby mogli stworzyć swój rząd jednego świata, a Organizacja Narodów Zjednoczonych będzie wtedy wydawała się być WIELKIM CZYNNIKIEM POKOJU.

20 lutego 2022 r. wiceprezes Harris wypalił, że Ukraina powinna przystąpić do NATO, co było bezpośrednim naruszeniem porozumienia belgradzkiego, w którym Ukraina, trzecia co do wielkości potęga nuklearna w tamtym czasie, zrezygnowała ze swojej broni jądrowej, a NATO obiecało nie dokonywać inwazji, tak jak zrobiła to Rosja pod warunkiem, że Ukraina pozostanie NEUTRALNA.

Następnie 3 dni później Zełenski ogłosił, że będzie mieć broń jądrową w obronie przed Rosją. Następnego dnia, 24 lutego, Putin zaatakował, w celu ochrony Donbasu. Jest wielu światowych przywódców, którzy zaczynają się budzić i widzieć, że cała ta ukraińska wojna była mistyfikacją. Zostało to celowo stworzone na potrzeby Wielkiego Resetu, ponieważ Europa POTRZEBUJE niewywiązywania się z całego długu, którego nie jest w stanie dłużej utrzymać. Ale to zniszczy wszystkie emerytury, a miliony ludzi będą szturmować parlamenty.

Jedyną ucieczką dla rządzących jest stworzenie wojny, aby ukryć upadek. Teraz nawet (Bergoglio) zaczyna patrzeć przez tę fasadę (lubi sowiecki komunizm dopow.), gdy powiedział grupie europejskich redaktorów jezuickich wiadomości, że „być może w jakiś sposób (NATO) albo sprowokowało, albo nie zapobiegło” i ostrzegł przed nadmiernym upraszczaniem konfliktu.

Zełenski... demonizuje Rosjan przy każdej nadarzającej się okazji. USA nie mają absolutnie ŻADNEJ możliwości sprawdzenia, dokąd trafia cała broń wysyłana na Ukrainę. Istnieją doniesienia o zagranicznych żołnierzach, którzy zgłosili się na ochotnika do walki za Ukrainę, a potem wyjechali, ponieważ broń była kradziona i sprzedawana na czarnym rynku i przeważnie wyląduje na ulicach Ameryki.

Zełenski jest... i skorumpowany, kandydował na urząd obiecując pokój z Rosją i położenie kresu korupcji. Niektóre raporty mówią, że przekazał już do 850 milionów dolarów na ukryte konta zagraniczne. Będzie walczył do śmierci ostatniego Ukraińca, a potem odleci, by żyć pijacki port życia miliardera z Klausem Schwabem, Georgem Sorosem i Billem Gatesem.

Ta sama osoba, która sfinansowała Zełenskiego, to ta sama osoba, która kupiła Huntera Bidena, a prezydent Joe Biden zażądał, aby Ukraina zwolniła prokuratora prowadzącego śledztwo w sprawie tej korupcji. Zełenski patologicznie nawołuje do III wojny światowej podczas każdego swojego publicznego wystąpienia. Zełenski wyraźnie prowadzi wojnę informacyjną, promując czystą propagandę.
Przemówienie Zełenskiego w Davos było niewiarygodne. Domagał się, aby kierowany przez USA Zachód wprowadził politykę maksymalnych prewencyjnych sankcji pod fałszywym pretekstem zapobieżenia przyszłym wojnom.

Według Zełenskiego, gdyby kierowany przez USA Zachód całkowicie odciął Rosję od światowej gospodarki WCZEŚNIEJ, w jakiś sposób zapobiegłoby to wojnie. Twierdził, że sankcja była niewystarczająca i przyszła ZA PÓŹNO. Chce, aby Zachód pod przewodnictwem USA całkowicie odciął się od światowej gospodarki nie tylko od Rosji, ale także domaga się, by kierowany przez USA Zachód jednostronnie zagroził innym narodom i nałożył maksymalne sankcje na wszystkich rosyjskich sojuszników, ZANIM będą mogli zareagować.

Mam filmy zrobione przez ukraińskich żołnierzy, pokazujące, co robią żołnierzom rosyjskim w niewoli. Nie opublikuję ich, bo są zbyt okropne. W rzeczywistości krzyżują Rosjan wbijając gwoździe w ich kończyny, a następnie podpalają ich żywcem.

To jest nienawiść ukraińskich neonazistów do Rosjan i dlaczego CIA chroniła ukraińskich neonazistów, ponieważ zawsze nienawidzili Rosjan. Zmasakrowali Żydów i Polaków, ale w Norymberdze ani jeden Ukrainiec nie został postawiony przed sądem. Oto, co otrzymujemy za niepowodzenie ścigania nazistów.

72-letni cykl rewolucyjny od zakończenia procesu norymberskiego trwał rok 2018. Nawet ta nienawiść ponownie wzrosła i tym razem kierowany przez USA Zachód wspiera nazistów.

Jak ostrzegałem w 2013 roku, nasz komputer skierował się na Ukrainę jako miejsce, w którym rozpocznie się III wojna światowa. Ostrzegałem, że Ukraina powinna być podzielona według języka. Ten obszar na wschodzie NIGDY w historii nie był terytorium Ukrainy. Chruszczow dorastał w Donbasie i kierował odbudową Kijowa. Gdy został szefem Rosji, w 1954 przydzielił Krym Kijowowi w celach administracyjnych. Duma później uznała to za niezgodne z prawem i uchyliła ten dekret.

Historycznie Wschód był ZAWSZE częścią Imperium Rosyjskiego PRZED ZSRR. Ta odmowa oddania „jednego cala” Rosji, którą zadeklarował Zełenski, nie znajduje poparcia w historii.

Region ten jest okupowany przez etnicznych Rosjan, których Ukraińcy będą masakrować. W Kijowie w 2014 roku mówiono, że Krym jest ukraiński albo zostanie wyludniony.

Nienawiść do mieszkających tam od wieków Rosjan jest głęboko zakorzeniona. Ukraińcy rozpoczęli wojnę domową z Donbasem i rosyjskojęzycznymi Ukraińcami zaraz po obaleniu Janukowycza w 2014 roku. Ukraińcy następnie podpalili to miejsce i zabili wszystkich, paląc ich żywcem, na co Zachód przymknął oko, bo przecież to byli źli Rosjanie, którzy oczywiście nie mają prawa żyć na tej ziemi.

Zełenski prowadzi propagandę wojenną zawsze ubrany w wojskową koszulkę. Nie robił nic poza promowaniem III wojny światowej przy każdej nadarzającej się okazji. Jego nienawiść do Rosjan nie zna granic i pogrąży cały świat w wojnie o jakie – terytorium? Ten człowiek jest tak ... , że historia go zapamięta wraz z tymi o tej samej mentalności o czystej nienawiści i manipulacji – razem z Marksem, Stalinem, Hitlerem, a lista jest długa.

Jeśli chodzi o tych, którzy widzą tylko jeden wymiar, w nazistowskich Niemczech panowało szerokie poparcie dla dobrostanu zwierząt (niem. Tierschutz im nationalsozialistischen Deutschland). Wierzcie lub nie, ale Adolf Hitler i jego najwyżsi urzędnicy podejmowali różne działania, aby zapewnić zwierzętom ochronę. Stało to oczywiście w sprzeczności z zabijaniem Żydów, Cyganów i Ukraińców, a naziści dodali Polaków i Rosjan do listy osób, które należało oczyścić etnicznie.... Martin Armstrong – West Needs WW3 to Cover Up Financial Collapse |
olek19801
Potrzebuje wojny szczególnie w państwach wschodnich...
Kamil Szydełko
"Zrób kabaret po prostu zrób kabaret!!!!!"
Posoborowe absurdy
Po to też była I-sza, II-ga Wojna Światowa
darek104
Bili rosyjskojęzycznych Ukraińców w Odessie, którzy uciekli do Domu Związków Zawodowych.
Edward7
poprawione...
Krzysztof Kolumb
darek104 - raczej mordowali polewając głowy łatwopalnym płynem i podpalając. Kobietę w stanie błogosławionym zamordowali dusząc przewodem telefonicznym. Tylko co na to tommy?